Seznam týmů, 5. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Šachta UK černo-modrá, rudá
STS Chvojkovice - Brod červeno-černá, oranžová
Pražská legie 2000 modro-bílá
Milenium Praha FC žlutá, modrá
Pivojs s.r.o.1.FC červená
Oratoř Kobylisy světle modrá, tmavě modrá
Orgasmico L.S.D. bílo-zelená, žlutá
Litrpůl FC zeleno-bílá
Na zdraví p.Macháčka oranžová
Holešovice 1.FC modrá, černá
Banditi z Palmovky oranžová, modrá
Farkáň 92 1.FC červeno-bílá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Banditi z PalmovkyŠachta UK Po 2.9. 19:00 METE1
Oratoř KobylisyOrgasmico L.S.D. Po 2.9. 19:30 HANSP
Na zdraví p.MacháčkaMilenium Praha FC Po 2.9. 19:30 DEKAN
Litrpůl FCPivojs s.r.o.1.FC Po 2.9. 20:45 DEKAN
Farkáň 92 1.FCSTS Chvojkovice - Brod Po 2.9. 20:45 MIKU3
Holešovice 1.FCPražská legie 2000 Po 2.9. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Banditi z PalmovkyFarkáň 92 1.FC Po 9.9. 19:00 METE2
Šachta UKOrgasmico L.S.D. Po 9.9. 19:30 HANSP
Milenium Praha FCOratoř Kobylisy Po 9.9. 19:30 DEKAN
Pivojs s.r.o.1.FCNa zdraví p.Macháčka Po 9.9. 20:45 DEKAN
Pražská legie 2000Litrpůl FC Po 9.9. 20:45 MIKU2
STS Chvojkovice - BrodHolešovice 1.FC St 11.9. 19:15 DOLME
Utkání Datum Čas Hřiště
Holešovice 1.FCBanditi z Palmovky Po 16.9. 19:00 METE2
Orgasmico L.S.D.Milenium Praha FC Po 16.9. 19:30 HANSP
Oratoř KobylisyPivojs s.r.o.1.FC Po 16.9. 20:15 METE2
Na zdraví p.MacháčkaPražská legie 2000 Po 16.9. 20:45 MIKU2
Litrpůl FCSTS Chvojkovice - Brod Po 16.9. 20:45 DEKAN
Farkáň 92 1.FCŠachta UK Út 17.9. 19:15 STRE
Utkání Datum Čas Hřiště
Farkáň 92 1.FCHolešovice 1.FC Po 23.9. 18:15 MIKU3
STS Chvojkovice - BrodNa zdraví p.Macháčka Po 23.9. 18:15 DEKAN
Banditi z PalmovkyLitrpůl FC Po 23.9. 19:00 METE1
Šachta UKMilenium Praha FC Po 23.9. 19:30 DEKAN
Pivojs s.r.o.1.FCOrgasmico L.S.D. Po 23.9. 19:30 HANSP
Pražská legie 2000Oratoř Kobylisy Po 23.9. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Na zdraví p.MacháčkaBanditi z Palmovky Po 30.9. 19:00 METE2
Milenium Praha FCPivojs s.r.o.1.FC Po 30.9. 19:30 DEKAN
Orgasmico L.S.D.Pražská legie 2000 Po 30.9. 19:30 HANSP
Litrpůl FCFarkáň 92 1.FC Po 30.9. 20:45 DEKAN
Oratoř KobylisySTS Chvojkovice - Brod St 2.10. 18:15 NOVOB
Holešovice 1.FCŠachta UK St 2.10. 20:30 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Farkáň 92 1.FCNa zdraví p.Macháčka Po 7.10. 17:45 HRAB1
STS Chvojkovice - BrodOrgasmico L.S.D. Po 7.10. 19:30 HANSP
Holešovice 1.FCLitrpůl FC Po 7.10. 20:45 DEKAN
Pražská legie 2000Milenium Praha FC Po 7.10. 20:45 MIKU2
Šachta UKPivojs s.r.o.1.FC Út 8.10. 18:15 DEKAN
Banditi z PalmovkyOratoř Kobylisy Út 29.10. 19:00 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Na zdraví p.MacháčkaHolešovice 1.FC Po 14.10. 18:00 DOLME
Orgasmico L.S.D.Banditi z Palmovky Po 14.10. 19:30 HANSP
Milenium Praha FCSTS Chvojkovice - Brod Po 14.10. 19:30 DEKAN
Oratoř KobylisyFarkáň 92 1.FC Po 14.10. 20:15 METE1
Pivojs s.r.o.1.FCPražská legie 2000 Po 14.10. 20:45 MIKU3
Litrpůl FCŠachta UK Po 14.10. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
STS Chvojkovice - BrodPivojs s.r.o.1.FC Po 21.10. 18:15 MIKU4
Banditi z PalmovkyMilenium Praha FC Po 21.10. 19:00 METE1
Farkáň 92 1.FCOrgasmico L.S.D. Po 21.10. 19:30 HANSP
Litrpůl FCNa zdraví p.Macháčka Po 21.10. 20:45 DEKAN
Šachta UKPražská legie 2000 Po 21.10. 20:45 MIKU2
Holešovice 1.FCOratoř Kobylisy St 23.10. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Na zdraví p.MacháčkaŠachta UK Po 4.11. 18:15 DEKAN
Pivojs s.r.o.1.FCBanditi z Palmovky Po 4.11. 19:00 METE2
Orgasmico L.S.D.Holešovice 1.FC Po 4.11. 19:30 HANSP
Milenium Praha FCFarkáň 92 1.FC Po 4.11. 19:30 DEKAN
Pražská legie 2000STS Chvojkovice - Brod Po 4.11. 20:45 MIKU1
Oratoř KobylisyLitrpůl FC Po 4.11. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Banditi z PalmovkyPražská legie 2000 Po 18.11. 19:00 METE1
Holešovice 1.FCMilenium Praha FC Po 18.11. 19:30 DEKAN
Na zdraví p.MacháčkaOratoř Kobylisy Po 18.11. 20:30 STER3
Litrpůl FCOrgasmico L.S.D. Po 18.11. 20:45 DEKAN
Farkáň 92 1.FCPivojs s.r.o.1.FC Út 19.11. 19:30 MIKU2
Šachta UKSTS Chvojkovice - Brod St 20.11. 20:30 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
STS Chvojkovice - BrodBanditi z Palmovky Po 2.12. 19:00 METE1
Pivojs s.r.o.1.FCHolešovice 1.FC Po 2.12. 19:00 MOTO3
Oratoř KobylisyŠachta UK Po 2.12. 19:00 METE2
Pražská legie 2000Farkáň 92 1.FC Po 2.12. 19:30 MIKU1
Milenium Praha FCLitrpůl FC Po 2.12. 19:30 P1
Orgasmico L.S.D.Na zdraví p.Macháčka Po 2.12. 19:30 ARIT