Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 2.12.13 | 19:00 | METE1 | STS Chvojkovice - Brod Banditi z Palmovky | 11. | 3:7 |
Po 18.11.13 | 19:00 | METE1 | Banditi z Palmovky Pražská legie 2000 | 10. | 10:2 |
Po 4.11.13 | 19:00 | METE2 | Pivojs s.r.o.1.FC Banditi z Palmovky | 9. | 2:4 |
Út 29.10.13 | 19:00 | METE2 | Banditi z Palmovky Oratoř Kobylisy | 6. | 4:2 |
Po 21.10.13 | 19:00 | METE1 | Banditi z Palmovky Milenium Praha FC | 8. | 5:1 |
Po 14.10.13 | 19:30 | HANSP | Orgasmico L.S.D. Banditi z Palmovky | 7. | 2:3 |
Po 30.9.13 | 19:00 | METE2 | Na zdraví p.Macháčka Banditi z Palmovky | 5. | 4:8 |
Po 23.9.13 | 19:00 | METE1 | Banditi z Palmovky Litrpůl FC | 4. | 3:0 |
Po 16.9.13 | 19:00 | METE2 | 1.FC Holešovice Banditi z Palmovky | 3. | 5:7 |
Po 9.9.13 | 19:00 | METE2 | Banditi z Palmovky Farkáň 92 1.FC | 2. | 4:0 |
Po 2.9.13 | 19:00 | METE1 | Banditi z Palmovky Šachta UK | 1. | 5:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Banditi z Palmovky | 11 | 11 | 0 | 0 | 60:23 | 22 |
2. | Litrpůl FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 30:24 | 15 |
3. | Orgasmico L.S.D. | 11 | 7 | 0 | 4 | 36:27 | 14 |
4. | Pražská legie 2000 | 11 | 6 | 1 | 4 | 48:42 | 13 |
5. | Farkáň 92 1.FC | 11 | 6 | 0 | 5 | 30:24 | 12 |
6. | Oratoř Kobylisy | 11 | 5 | 1 | 5 | 49:38 | 11 |
7. | STS Chvojkovice - Brod | 11 | 5 | 0 | 6 | 42:39 | 10 |
8. | Šachta UK | 11 | 3 | 3 | 5 | 35:39 | 9 |
9. | Pivojs s.r.o.1.FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 25:37 | 8 |
10. | Milenium Praha FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 29:61 | 8 |
11. | 1.FC Holešovice | 11 | 2 | 2 | 7 | 24:36 | 6 |
12. | Na zdraví p.Macháčka | 11 | 2 | 0 | 9 | 28:46 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 10.9.13 | 18:15 | ARIT | DTS Praha Parní válec (HL8F) |
Út 10.9.13 | 19:30 | ARIT | Bublifuck VET Gente VET (VL4B) |
Út 10.9.13 | 20:45 | ARIT | AGČV/Ajax Berger club SUP (SVL2A) |
Po 25.11.13 | 18:00 | SCBEC | Útlum Borussia Bubeneč (HL3A) |
Po 25.11.13 | 19:15 | SCBEC | Prapražačka A DP Xaverov (VL2A) |
Po 25.11.13 | 20:30 | SCBEC | Nikdo nikde Kvantanámo (HL5A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Andrlík Daniel | 11 | 7 |
Banot Petr | 8 | 4 |
Chromik Libor | 1 | 0 |
Fusek Zdeněk | 9 | 1 |
Hrabálek Jaroslav | 4 | 1 |
Kokinda Ivo | 4 | 3 |
Kučera Tomáš | 4 | 1 |
Lencsés Tomáš | 7 | 11 |
Luzar Kamil | 11 | 0 |
Mohyla Libor | 9 | 1 |
Nguyen Hoang Tuan | 5 | 2 |
Šindelář Petr | 11 | 29 |
Volný Tomáš | 1 | 0 |