12. Na zdraví p.Macháčka 11 2 0 9 28:46 4

St 4.9.13 17:45 HRAB1 J.R.Club A Pozdní sběr II   (HL4C)
St 4.9.13 19:00 HRAB1 Anton aus Tirol Viktoria Bítovská VET A   (VL2B)
St 16.10.13 19:00 P2 Blesk VK VET A Po Útlumu 06   (VL3C)
St 16.10.13 20:15 P2 Strašnická šlechta Pozdní sběr II   (HL4C)
Po 28.10.13 18:45 HANSP Horst 1.FC Mestek 97 FC   (HL6K)
Po 28.10.13 20:00 HANSP Texas N.Strašecí FC Valícíse Kojoti   (HL7K)

2. 12. 13 19:30 P1 Milenium Praha FC Litrpůl FC 11. 0:2 (0:1)
Hosté ovládli hřiště a přehráli soupeře. Skóre mohlo být mnohem vyšší. Kohout, Janča
Milenium Praha FC Litrpůl FC
Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Tomáš Michalík, Tomáš Nosek, Václav Petrák, Adam Sochor, Josef Svoboda vs Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, David Mansfeld, Peter Munduch, Jan Omasta, Jiří Zach
17. Jan Omasta
60. Aleš Hlaváč
18. 11. 13 20:45 DEKAN Litrpůl FC Orgasmico L.S.D. 10. 1:3 (1:1)
Pěkné pohledné utkání.
Litrpůl FC Orgasmico L.S.D.
Lukáš Kubásek – Lukáš Friedrich, Aleš Hlaváč, Karel Horák, Petr Lukeš, David Mansfeld, Peter Munduch, Jan Vávra, Jiří Zach vs Ondřej Čibera – Michal Čížek, Michal Filip, Ondřej Kolanda, Matěj Prell, Jan Spěvák, Martin Troup, Mikoláš Tuček, Jakub Vančura
12. Lukáš Friedrich 6. Mikoláš Tuček
37., 58. Ondřej Kolanda
4. 11. 13 20:45 DEKAN Oratoř Kobylisy Litrpůl FC 9. 3:4 (0:1)
Jasná herní převaha domácích se bohužel pro ně neodrazila ve výsledku. Zásadní pro domácí byl absentující brankář a hráč z pole v brance pro ně znamenal ztrátu 2 bodů. Naopak vynikající výkon brankáře hostů znamenal "pouze" 3 góly a výhru. Karel Janďourek, Milan Miga
Oratoř Kobylisy Litrpůl FC
Michal Dušek – Jan Franc, Ondřej Nepraš, Petr Nepraš, Martin Šabatka, Miroslav Tipta vs Lukáš Kubásek – Lukáš Friedrich, Aleš Hlaváč, Karel Horák, David Mansfeld, Peter Munduch, Jiří Zach
60. Jiří Zach
21. 10. 13 20:45 DEKAN Litrpůl FC Na zdraví p.Macháčka 8. 4:3 (1:3)
Do 50. minuty jasná záležitost pro hosty, kteří kontrolovali hru a kráčeli za vítězstvím v utkání. Ovšem domácí se podařilo snížit, to je nakoplo a hosté najednou nevěděli, co mají hrát. Domácí toho maximálně využili a dokonali nečekaný obrat. Klail
Litrpůl FC Na zdraví p.Macháčka
Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Petr Lukeš, David Mansfeld, Peter Munduch, Jiří Zach vs Jan Záhlava – David Balun, Lukáš Horna, Jakub Jirousek, Jiří Kašpárek, Robert Keil, Michal Nehasil, David Randuška, Josef Záhlava
12. OG
50., 55., 60. Aleš Hlaváč
19. David Balun
22., 30. Jiří Kašpárek
14. 10. 13 20:45 DEKAN Litrpůl FC Šachta UK 7. 2:2 (0:2)
V 1.půli jasně dominující hosté ve druhé půli polevili a dovolili soupeřům vyrovnat. Dělba bodů je spravedlivá, množství šancí bylo na obou stranách. Petr Homolka, Tomáš Linhart
Litrpůl FC Šachta UK
Lukáš Kubásek – Lukáš Friedrich, Aleš Hlaváč, Karel Horák, Petr Lukeš, David Mansfeld, Peter Munduch, Jan Vávra vs David Kubricht – Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Ivan Mazanec, Jan Zapotil
37., 51. Petr Lukeš 3. Jan Zapotil
7. Ivan Mazanec
7. 10. 13 20:45 DEKAN 1.FC Holešovice Litrpůl FC 6. 1:1 (0:1)
Zasloužená remíza, slušně hrané utkání. Čestmír Pavlásek
1.FC Holešovice Litrpůl FC
Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Jan Šalát, Ondřej Sopr vs Lukáš Kubásek – Lukáš Friedrich, Aleš Hlaváč, Karel Horák, Petr Lukeš, Peter Munduch, Jan Vávra, Jiří Zach
31. Antonín Holec 8. Jiří Zach
30. 9. 13 20:45 DEKAN Litrpůl FC Farkáň 92 1.FC 5. 3:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězili lepší. Július Šaróka, Jaroslav Čejka
Litrpůl FC Farkáň 92 1.FC
Lukáš Kubásek – Lukáš Friedrich, Aleš Hlaváč, Karel Horák, Petr Lukeš, David Mansfeld, Peter Munduch, Jan Vávra, Jiří Zach vs Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Fousek, Karel Jelínek, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Pavel Zajíček
15., 30. Petr Lukeš
56. David Mansfeld
5 Jan Vávra 18. Petr Adam
45. Jan Fousek
10. Karel Jelínek
49. Petr Adam
23. 9. 13 19:00 METE1 Banditi z Palmovky Litrpůl FC 4. 3:0 (2:0)
Domácí byli lepší a po zásluze vyhráli. Robert Juršťák, Václav Medřický
Banditi z Palmovky Litrpůl FC
Kamil Luzar – Daniel Andrlík, Petr Banot, Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Tomáš Lencsés, Libor Mohyla, Petr Šindelář vs Lukáš Kubásek – Lukáš Friedrich, Aleš Hlaváč, Karel Horák, Petr Lukeš, David Mansfeld, Peter Munduch, Jan Vávra, Jiří Zach
7., 17., 56. Petr Šindelář
16. 9. 13 20:45 DEKAN Litrpůl FC STS Chvojkovice - Brod 3. 8:4 (4:2)
Na 5.ligu jedno z nejkrásnějších utkání, co je možné vidět. Opravdový orgasmus pro diváky. Od začátku do konce nic nevypustili a makali na 100%. Strhující mač z obou stran. Závěrem jen dodat, lepší utkání než jít u nás na ligu. Janča, Horák
Litrpůl FC STS Chvojkovice - Brod
Lukáš Kubásek – Lukáš Friedrich, Aleš Hlaváč, Karel Horák, Petr Lukeš, David Mansfeld, Peter Munduch, Jan Vávra vs Robert Kapek – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Jakub Hrubeš, Michal Opravil, Lukáš Trš