Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 2.12.13 | 19:00 | METE2 | Oratoř Kobylisy Šachta UK | 11. | 6:1 |
Po 18.11.13 | 20:30 | STER3 | Na zdraví p.Macháčka Oratoř Kobylisy | 10. | 1:3 |
Po 4.11.13 | 20:45 | DEKAN | Oratoř Kobylisy Litrpůl FC | 9. | 3:4 |
Út 29.10.13 | 19:00 | METE2 | Banditi z Palmovky Oratoř Kobylisy | 6. | 4:2 |
St 23.10.13 | 20:45 | zzNOVOB | 1.FC Holešovice Oratoř Kobylisy | 8. | 5:3 |
Po 14.10.13 | 20:15 | METE1 | Oratoř Kobylisy Farkáň 92 1.FC | 7. | 4:2 |
St 2.10.13 | 18:15 | zzNOVOB | Oratoř Kobylisy STS Chvojkovice - Brod | 5. | 2:3 |
Po 23.9.13 | 20:45 | MIKU2 | Pražská legie 2000 Oratoř Kobylisy | 4. | 7:4 |
Po 16.9.13 | 20:15 | METE2 | Oratoř Kobylisy Pivojs s.r.o.1.FC | 3. | 5:5 |
Po 9.9.13 | 19:30 | DEKAN | Milenium Praha FC Oratoř Kobylisy | 2. | 3:12 |
Po 2.9.13 | 19:30 | HANSP | Oratoř Kobylisy Orgasmico L.S.D. | 1. | 5:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Banditi z Palmovky | 11 | 11 | 0 | 0 | 60:23 | 22 |
2. | Litrpůl FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 30:24 | 15 |
3. | Orgasmico L.S.D. | 11 | 7 | 0 | 4 | 36:27 | 14 |
4. | Pražská legie 2000 | 11 | 6 | 1 | 4 | 48:42 | 13 |
5. | Farkáň 92 1.FC | 11 | 6 | 0 | 5 | 30:24 | 12 |
6. | Oratoř Kobylisy | 11 | 5 | 1 | 5 | 49:38 | 11 |
7. | STS Chvojkovice - Brod | 11 | 5 | 0 | 6 | 42:39 | 10 |
8. | Šachta UK | 11 | 3 | 3 | 5 | 35:39 | 9 |
9. | Pivojs s.r.o.1.FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 25:37 | 8 |
10. | Milenium Praha FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 29:61 | 8 |
11. | 1.FC Holešovice | 11 | 2 | 2 | 7 | 24:36 | 6 |
12. | Na zdraví p.Macháčka | 11 | 2 | 0 | 9 | 28:46 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 24.9.13 | 19:30 | zzNOVOB | UTS Vršovice G.I.C La Plate de Cünde (HL2A) |
Út 24.9.13 | 20:45 | zzNOVOB | HNK Praha FC 4 TD Ala Bundy B (HL7D) |
Út 22.10.13 | 19:00 | P2 | Modrá vopice TJ 4 TD Ala Bundy B (HL7D) |
Út 22.10.13 | 20:15 | P2 | Traktor humus VET B Mamba club V (VL3B) |
Út 19.11.13 | 17:30 | HRAB1 | Yakuza FinFOČUS (HL8D) |
Út 19.11.13 | 18:45 | HRAB1 | Greenhorns FC K.K.K. (HL6B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Benda Filip | 1 | 0 |
Dušek Michal | 9 | 2 |
Franc Jan | 10 | 9 |
Kocvelda Michal | 2 | 0 |
Kučera Lukáš | 3 | 3 |
Nepraš Ondřej | 7 | 2 |
Nepraš Petr | 10 | 8 |
Rodr František | 7 | 1 |
Šabatka Martin | 9 | 3 |
Tipta Miroslav | 10 | 4 |
Urban Petr | 9 | 3 |
Vodička Radek | 4 | 14 |