12. Na zdraví p.Macháčka 11 2 0 9 28:46 4

St 18.9.13 18:15 MIKU2 Cormoran FC SUP Zelená liška TJ SUP A   (SVL2A)
St 18.9.13 19:30 MIKU2 Rarach FC Playboy team AC   (HL8G)
St 18.9.13 20:45 MIKU2 PAVAPA Motl Santa Tranta PC C   (HL3B)
Čt 14.11.13 18:00 ZAK Dehet Old 1.FC SUP Sokol Vysočany SUP   (SVL3C)
Čt 14.11.13 19:15 ZAK Demoliční četa Torpedo Cannabis   (HL5E)
Čt 14.11.13 20:30 ZAK J.R.Club A Fugas CF A   (HL4C)

2. 12. 13 19:00 MOTO3 Pivojs s.r.o.1.FC 1.FC Holešovice 11. 4:1 (0:0)
Hosté byli od počátku fotbalovější, k čemuž jim pomohla i dvacetiminutová přesilovka. V druhém poločase ale houževnatější Pivojs otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Prokop Vodrážka, Vojtěch Gavriněv
Pivojs s.r.o.1.FC 1.FC Holešovice
Benjamin Tůma – David Choloděnko, Michal Kapička, Hynek Kempfer, Vladislav Nový, Jan Pivoňka vs Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Filip Nádvorník, Jan Šalát, Ondřej Sopr
40. Jan Pivoňka
50., 57. David Choloděnko
53. Vladislav Nový
33. Jan Karban
19. 11. 13 19:30 MIKU2 Farkáň 92 1.FC Pivojs s.r.o.1.FC 10. 6:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, které Farkáň definitivně rozhodla až v půlce druhého poločasu. František Fiala, Jakub Kurnas
Farkáň 92 1.FC Pivojs s.r.o.1.FC
Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Durdík, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Benjamin Tůma – David Choloděnko, Michal Kapička, Hynek Kempfer, Petr Konečný, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Samuel Tůma
3., 41. Roman Kelers
44. Pavel Zajíček
47., 60. Petr Adam
54. Jan Fousek
4. 11. 13 19:00 METE2 Pivojs s.r.o.1.FC Banditi z Palmovky 9. 2:4 (1:1)
Vítězství banditů se urodilo až ve druhé půli, kdy svého soupeře přestříleli. První část byla gólově vyrovnaná. Jambor
Pivojs s.r.o.1.FC Banditi z Palmovky
Benjamin Tůma – David Choloděnko, Michal Kapička, Hynek Kempfer, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Samuel Tůma vs Kamil Luzar – Daniel Andrlík, Petr Banot, Zdeněk Fusek, Tomáš Kučera, Tuan Nguyen Hoang, Petr Šindelář
25. OG
56. Hynek Kempfer
18., 32. Petr Banot
40. Petr Šindelář
44. Tuan Nguyen Hoang
21. 10. 13 18:15 MIKU4 STS Chvojkovice - Brod Pivojs s.r.o.1.FC 8. 1:3 (1:2)
Vyhrocené utkání, ve kterém byli hosté lepším mužstvem, ale jinak vyrovnané utkání. Kovařík
STS Chvojkovice - Brod Pivojs s.r.o.1.FC
Michal Opravil – Tomáš Barták, Jakub Hrubeš, Robert Kapek, Michal Kolářík, Martin Suchý, Jan Váňa vs Benjamin Tůma – David Choloděnko, Michal Kapička, Hynek Kempfer, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Samuel Tůma
22. Michal Kolářík 20. David Choloděnko
30. Michal Kapička
43. Hynek Kempfer
14. 10. 13 20:45 MIKU3 Pivojs s.r.o.1.FC Pražská legie 2000 7. 0:2 (0:1)
Herně, leč nikoliv výsledkově jednoznačné utkání, v němž dominoval fantastický výkon brankáře Pivojs, který celý zápas držel svým bezzubým spoluhráčům naději na body. Otakar Duben, Adam Marcinik
Pivojs s.r.o.1.FC Pražská legie 2000
Benjamin Tůma – Heřman Kempfer, Hynek Kempfer, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Samuel Tůma vs Karel Roskowetz – Matúš Drábik, Rostislav Drtina, Petr Holuša, Marek Kóňa, Petr Ondruš, Jan Škvor, Tomáš Slezák
27. Marek Kóňa
53. Petr Ondruš
8. 10. 13 18:15 DEKAN Šachta UK Pivojs s.r.o.1.FC 6. 7:2 (1:0)
Po vyrovnané první půli, kdy byl stav pouze 1:0 pro Šachtu, se ve druhé části nedal zastavit střelec Mazanec, jež utkání de facto rozhodl sám. Jambor
Šachta UK Pivojs s.r.o.1.FC
David Kubricht – Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Ivan Mazanec, Tomáš Volf, Jan Zapotil vs Hynek Kempfer – David Choloděnko, Emanuel Gubrický, Michal Kapička, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Benjamin Tůma, Samuel Tůma
11., 35., 37., 38., 46., 60. Ivan Mazanec
48. Tomáš Bílek
39. David Choloděnko
43. Samuel Tůma
30. 9. 13 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Pivojs s.r.o.1.FC 5. 6:5 (2:1)
Pohledné utkání se spoustou šancí a gólů. Július Šaróka, Michal Čejka
Milenium Praha FC Pivojs s.r.o.1.FC
Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Robin Jackl, Radek Malý, Tomáš Michalík, Tomáš Nosek, Václav Petrák vs Benjamin Tůma – David Choloděnko, Michal Kapička, Hynek Kempfer, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Samuel Tůma