12. Na zdraví p.Macháčka 11 2 0 9 28:46 4

Út 3.9.13 18:15 zzNOVOB Domácí potřeby VET Tučňáci VET   (VL2B)
Út 3.9.13 19:30 zzNOVOB Bedna 98 FC UTS Vršovice   (HL2A)
Út 3.9.13 20:45 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B Tralalalala   (HL7D)
Út 29.10.13 18:15 zzNOVOB Eintopf Kolíci   (HL8F)
Út 29.10.13 19:30 zzNOVOB 64! FC Kobylisy B Ši Kyo   (HL8C)
Út 29.10.13 20:45 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B Partizan Východ   (HL7D)

2. 12. 13 19:00 METE1 STS Chvojkovice - Brod Banditi z Palmovky 11. 3:7 (2:0)
Banditi v poločase prohrávali 0:2, ale ve druhé půli naprosto zaslouženě otočili výsledek. Martin Inneman, Filip Kotchera
STS Chvojkovice - Brod Banditi z Palmovky
Michal Opravil – Tomáš Barták, Jakub Hrubeš, Robert Kapek, Michal Kolářík, Lukáš Trš, Jan Váňa vs Kamil Luzar – Daniel Andrlík, Zdeněk Fusek, Ivo Kokinda, Tomáš Lencsés, Libor Mohyla, Petr Šindelář
52. Ivo Kokinda
20. 11. 13 20:30 STER3 Šachta UK STS Chvojkovice - Brod 10. 2:8 (2:4)
Hosté od začátku lepším týmem, domácí se ve druhé půlce už jen bránili a tak hosté zaslouženě vyhráli. Marek Kouřímský, Martin Beneš
Šachta UK STS Chvojkovice - Brod
David Kubricht – Tomáš Bílek, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Ivan Mazanec, Jan Stehlík, Tomáš Volf vs Robert Kapek – Tomáš Barták, Jakub Hrubeš, Michal Opravil, Martin Suchý, Lukáš Trš, Jan Váňa
4., 10. Ivan Mazanec 2., 16., 38., 46. Tomáš Barták
10., 22. Lukáš Trš
58. Michal Opravil
59. Martin Suchý
4. 11. 13 20:45 MIKU1 Pražská legie 2000 STS Chvojkovice - Brod 9. 6:3 (3:2)
Zápas začal gólovou smrští, pak se hra uklidnila. Domácí o své jasné výhře rozhodli ve druhém poločase. Robert Zedník, Tomáš Tesař
Pražská legie 2000 STS Chvojkovice - Brod
Karel Roskowetz – Matúš Drábik, Rostislav Drtina, Petr Holuša, Marek Kóňa, Jan Škvor, Tomáš Slezák, Daniel Tůma vs Martin Dlouhý – Tomáš Barták, Jakub Hrubeš, Michal Kolářík, Martin Suchý, Lukáš Trš, Jan Váňa
59. Jan Váňa
21. 10. 13 18:15 MIKU4 STS Chvojkovice - Brod Pivojs s.r.o.1.FC 8. 1:3 (1:2)
Vyhrocené utkání, ve kterém byli hosté lepším mužstvem, ale jinak vyrovnané utkání. Kovařík
STS Chvojkovice - Brod Pivojs s.r.o.1.FC
Michal Opravil – Tomáš Barták, Jakub Hrubeš, Robert Kapek, Michal Kolářík, Martin Suchý, Jan Váňa vs Benjamin Tůma – David Choloděnko, Michal Kapička, Hynek Kempfer, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Samuel Tůma
22. Michal Kolářík 20. David Choloděnko
30. Michal Kapička
43. Hynek Kempfer
14. 10. 13 19:30 DEKAN Milenium Praha FC STS Chvojkovice - Brod 7. 6:5 (4:3)
Hostům se dnes nedařilo zcela podle představ, domácí s nimi i díky několika šťastným nehodám dokázali držet krok. Poté se dostali do vedení a 2 body berou zásluhou skvělého taktického výkonu v defenzivě. Nic na tom nezměnil ani závěrečný tlak a snížení soupeře. Tomáš Linhart, Petr Homolka
Milenium Praha FC STS Chvojkovice - Brod
Tomáš Nosek – Petr Hradecký, Robin Jackl, Radek Malý, Tomáš Michalík, Václav Petrák, Adam Sochor, Josef Svoboda vs Robert Kapek – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Jakub Hrubeš, Michal Opravil, Martin Suchý, Lukáš Trš, Jan Váňa
56. Jan Váňa
7. 10. 13 19:30 HANSP STS Chvojkovice - Brod Orgasmico L.S.D. 6. 4:1 (1:1)
Pohledný fotbal s minimem faulů, dlouho vyrovnaný průběh. Hosté v závěru otevřeli hru a Chvojkovice je potrestaly z brejků. Jakub Mráka, Tadeáš Fojt
STS Chvojkovice - Brod Orgasmico L.S.D.
Robert Kapek – Tomáš Barták, Jakub Hrubeš, Michal Kolářík, Michal Opravil, Lukáš Trš, Jan Váňa vs Michal Čížek – Ondřej Čibera, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, Matěj Prell, Jan Spěvák, Martin Troup, Mikoláš Tuček, Jakub Vančura
29. Jakub Hrubeš
37. Tomáš Barták
52. Michal Opravil
60. Michal Kolářík
50 Lukáš Trš 13. Mikoláš Tuček
2. 10. 13 18:15 zzNOVOB Oratoř Kobylisy STS Chvojkovice - Brod 5. 2:3 (0:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodlo neproměňování šancí týmu Oratoř. Jan Maroušek, Tomáš Wohlmuth
Oratoř Kobylisy STS Chvojkovice - Brod
Michal Dušek – Jan Franc, Lukáš Kučera, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Petr Urban vs Robert Kapek – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Jakub Hrubeš, Michal Kolářík, Michal Opravil, Martin Suchý, Lukáš Trš
36. Jan Franc
49. Lukáš Kučera
12., 37. Lukáš Trš
20. Michal Opravil
23. 9. 13 18:15 DEKAN STS Chvojkovice - Brod Na zdraví p.Macháčka 4. 6:0 (2:0)
Jednoznačné utkání v podání domácích. Hosté sice měli šance na zdramatizování utkání, ale nedokázali proměnit ani ty vyložené. Klal
STS Chvojkovice - Brod Na zdraví p.Macháčka
Robert Kapek – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Jakub Hrubeš, Michal Opravil, Martin Suchý, Lukáš Trš, Jan Váňa vs Jan Záhlava – David Balun, Jakub Jirousek, Robert Keil, Jáchym Lukeš, Marek Mesároš, Michal Nehasil, Josef Záhlava
7., 38., 54. Lukáš Trš
28., 57. Jan Váňa
51. Michal Opravil
16. 9. 13 20:45 DEKAN Litrpůl FC STS Chvojkovice - Brod 3. 8:4 (4:2)
Na 5.ligu jedno z nejkrásnějších utkání, co je možné vidět. Opravdový orgasmus pro diváky. Od začátku do konce nic nevypustili a makali na 100%. Strhující mač z obou stran. Závěrem jen dodat, lepší utkání než jít u nás na ligu. Janča, Horák
Litrpůl FC STS Chvojkovice - Brod
Lukáš Kubásek – Lukáš Friedrich, Aleš Hlaváč, Karel Horák, Petr Lukeš, David Mansfeld, Peter Munduch, Jan Vávra vs Robert Kapek – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Jakub Hrubeš, Michal Opravil, Lukáš Trš
42. Tomáš Barták
11. 9. 13 19:15 zzDOLME STS Chvojkovice - Brod 1.FC Holešovice 2. 5:3 (1:3)
Výborné utkání. Po vyrovnaném úvodu šli do poločasového vedení 3:1 Holešovice. Techničtější domácí ve druhé půli trpělivě dobývali branku hostů a nakonec se jim to povedlo 4x - zaslouženě tak zvítězili 5:3. Martin Ořešník, Karel Bachrony
STS Chvojkovice - Brod 1.FC Holešovice
Robert Kapek – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Jakub Hrubeš, Michal Opravil, Martin Suchý, Lukáš Trš vs Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Jan Kubát, Filip Nádvorník, Jan Šalát, Ondřej Sopr