Rozpis pískání, 5. liga, skupina C

A.G.Č.V.

Čt 18.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 18.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 25.4. 17:00 Kbely Spartak KBELY
Čt 25.4. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Čt 2.5. 19:00 Pražačka P2
Čt 2.5. 20:15 Pražačka P2

D.G.Team

Pa 29.3. 17:00 Děkanka DEKAN
Pa 29.3. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 12.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 12.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 8.5. 19:30 Děkanka DEKAN
St 8.5. 20:45 Děkanka DEKAN

Penco FC

Čt 23.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 23.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 23.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 19.6. 18:15 Mikulova MIKU2
St 19.6. 19:30 Mikulova MIKU2
St 19.6. 20:45 Mikulova MIKU2

Vibromax 1985

Čt 11.4. 17:00 Běchovice 2 BECH
Čt 11.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 27.5. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 27.5. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Po 24.6. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Po 24.6. 19:30 Stodůlky Sokol STOD

Víťazný február FK

Po 25.3. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 25.3. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 25.3. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Čt 16.5. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 16.5. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 16.5. 20:45 Mikulova MIKU2

AG team

Čt 28.3. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 28.3. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 28.3. 20:45 Mikulova MIKU2
Čt 23.5. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 23.5. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 23.5. 20:45 Mikulova MIKU4

Praga Calcio CC

Po 25.3. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 25.3. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Po 1.4. 18:45 Hanspaulka HANSP
Po 1.4. 20:00 Hanspaulka HANSP
Čt 2.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 2.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Petřiny 09 FC

St 3.4. 17:00 Kbely Spartak KBELY
St 3.4. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Po 20.5. 18:15 Zárubova ZARUB
Po 20.5. 19:30 Zárubova ZARUB
Pa 31.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 31.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Spajta 1905

Po 15.4. 17:00 Běchovice 2 BECH
Po 15.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 22.4. 17:00 Běchovice 2 BECH
Po 22.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 17.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 17.6. 19:30 Běchovice 2 BECH

Ďáblice FK

Čt 4.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 4.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Pa 3.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 3.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Pa 17.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 17.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC

Koberce Trend ARG

Čt 4.4. 19:00 Pražačka P1
Čt 4.4. 20:15 Pražačka P1
St 22.5. 19:00 Pražačka P2
St 22.5. 20:15 Pražačka P2
Po 10.6. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 10.6. 18:15 Děkanka DEKAN

TJ Spoje Praha

Pa 5.4. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 5.4. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Čt 23.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 23.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 10.6. 18:00 Štěrboholy STER2
Po 10.6. 19:15 Štěrboholy STER2