Seznam týmů, 5. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Vibromax 1985 bílo-černá
Spajta 1905 modrá
TJ Spoje Praha modro-bílá, červeno-bílá
Víťazný február FK červeno-žlutá, žlutá
Koberce Trend ARG modrá, žlutá
Ďáblice FK oranžová, zelená
Penco FC žlutá, černo-šedá
Praga Calcio CC červená, bílá
Petřiny 09 FC bílá, šedá
D.G.Team zelená, žlutá
A.G.Č.V. modrá, žlutá
AG team bílá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Penco FCPraga Calcio CC Út 3.9. 19:15 DOLME
Ďáblice FKPetřiny 09 FC Út 3.9. 19:30 HANSP
Koberce Trend ARGSpajta 1905 Út 3.9. 20:45 BECH
D.G.TeamTJ Spoje Praha Út 3.9. 20:45 MIKU2
A.G.Č.V.Vibromax 1985 Út 3.9. 20:45 MIKU1
AG teamVíťazný február FK St 4.9. 17:45 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
Vibromax 1985Praga Calcio CC Út 10.9. 18:45 HRAB3
Petřiny 09 FCPenco FC Út 10.9. 19:30 HANSP
A.G.Č.V.AG team Út 10.9. 20:45 MIKU1
TJ Spoje PrahaKoberce Trend ARG Út 10.9. 20:45 MIKU2
Spajta 1905Ďáblice FK Út 10.9. 20:45 BECH
Víťazný február FKD.G.Team St 11.9. 19:15 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Praga Calcio CCPetřiny 09 FC Út 17.9. 19:30 HANSP
Koberce Trend ARGVíťazný február FK Út 17.9. 20:15 P3
Penco FCSpajta 1905 Út 17.9. 20:45 BECH
D.G.TeamA.G.Č.V. Út 17.9. 20:45 MIKU1
Ďáblice FKTJ Spoje Praha Út 17.9. 20:45 MIKU2
AG teamVibromax 1985 Út 29.10. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Vibromax 1985Petřiny 09 FC Út 24.9. 19:30 HANSP
A.G.Č.V.Koberce Trend ARG Út 24.9. 20:45 MIKU1
TJ Spoje PrahaPenco FC Út 24.9. 20:45 MIKU2
Spajta 1905Praga Calcio CC Út 24.9. 20:45 BECH
Víťazný február FKĎáblice FK St 25.9. 19:15 SCBEC
AG teamD.G.Team St 25.9. 20:00 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Penco FCVíťazný február FK Út 1.10. 18:45 HRAB1
D.G.TeamVibromax 1985 Út 1.10. 19:00 METE2
Petřiny 09 FCSpajta 1905 Út 1.10. 19:30 HANSP
Koberce Trend ARGAG team Út 1.10. 20:15 P1
Praga Calcio CCTJ Spoje Praha Út 1.10. 20:45 MIKU2
Ďáblice FKA.G.Č.V. Út 1.10. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
D.G.TeamKoberce Trend ARG Út 8.10. 19:00 METE1
Víťazný február FKPraga Calcio CC Út 8.10. 19:30 BECH
TJ Spoje PrahaPetřiny 09 FC Út 8.10. 20:45 MIKU2
A.G.Č.V.Penco FC Út 8.10. 20:45 MIKU1
Vibromax 1985Spajta 1905 Út 8.10. 20:45 BECH
AG teamĎáblice FK St 9.10. 18:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Penco FCAG team Út 15.10. 20:15 P3
Praga Calcio CCA.G.Č.V. Út 15.10. 20:45 MIKU1
Spajta 1905TJ Spoje Praha Út 15.10. 20:45 BECH
Ďáblice FKD.G.Team St 16.10. 20:30 SCBEC
Koberce Trend ARGVibromax 1985 Čt 17.10. 18:15 BECH
Petřiny 09 FCVíťazný február FK Út 29.10. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
AG teamPraga Calcio CC Út 22.10. 18:45 HRAB2
D.G.TeamPenco FC Út 22.10. 19:30 HOSTI
Víťazný február FKSpajta 1905 Út 22.10. 20:45 BECH
A.G.Č.V.Petřiny 09 FC Út 22.10. 20:45 MIKU1
Vibromax 1985TJ Spoje Praha Út 22.10. 20:45 MIKU2
Koberce Trend ARGĎáblice FK Čt 24.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Praga Calcio CCD.G.Team Út 5.11. 19:15 DOLME
Petřiny 09 FCAG team Út 5.11. 19:30 HANSP
Spajta 1905A.G.Č.V. Út 5.11. 20:45 BECH
TJ Spoje PrahaVíťazný február FK Út 5.11. 20:45 MIKU1
Ďáblice FKVibromax 1985 Čt 7.11. 18:45 NOVOB
Penco FCKoberce Trend ARG Čt 7.11. 19:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Vibromax 1985Víťazný február FK Út 19.11. 17:30 HRAB2
Koberce Trend ARGPraga Calcio CC Út 19.11. 19:30 BECH
A.G.Č.V.TJ Spoje Praha Út 19.11. 19:30 MIKU3
D.G.TeamPetřiny 09 FC Út 19.11. 20:45 ARIT
AG teamSpajta 1905 Út 19.11. 20:45 BECH
Ďáblice FKPenco FC St 20.11. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Spajta 1905D.G.Team Út 3.12. 19:00 BECH
Penco FCVibromax 1985 Út 3.12. 19:00 ZABEH
Praga Calcio CCĎáblice FK Út 3.12. 19:15 SCBEC
TJ Spoje PrahaAG team Út 3.12. 19:30 MIKU1
Víťazný február FKA.G.Č.V. Út 3.12. 19:30 MIKU2
Petřiny 09 FCKoberce Trend ARG Út 3.12. 19:30 ARIT