Rozpis pískání, 5. liga, skupina D

Bratři v triku

St 27.3. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 27.3. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 16.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 16.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 23.5. 19:00 Pražačka P2
Čt 23.5. 20:15 Pražačka P2

Imidin Opatov FC

Čt 11.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 11.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 11.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Čt 20.6. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 20.6. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 20.6. 20:45 Mikulova MIKU4

Bába FC

Po 8.4. 19:30 Aritma ARIT
Po 8.4. 20:45 Aritma ARIT
Čt 23.5. 19:00 Pražačka P1
Čt 23.5. 20:15 Pražačka P1
Po 10.6. 18:30 Hrabákova HRAB1
Po 10.6. 19:45 Hrabákova HRAB1

Kojots United

Pa 12.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 12.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 12.4. 20:45 Hanspaulka HANSP
Čt 20.6. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 20.6. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 20.6. 20:45 Děkanka DEKAN

M - Bubo A

Út 9.4. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Út 9.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 23.5. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Čt 23.5. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Út 18.6. 18:15 Aritma ARIT
Út 18.6. 19:30 Aritma ARIT

Speciál Bráník A

Út 9.4. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Út 9.4. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Po 27.5. 18:15 Zárubova ZARUB
Po 27.5. 19:30 Zárubova ZARUB
St 19.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 19.6. 19:30 Hanspaulka HANSP

Tycho de Brahe FC A

Ne 14.4. 10:00 Pražačka P3
Ne 14.4. 11:15 Pražačka P3
Ne 14.4. 12:30 Pražačka P3
Ne 28.4. 10:00 Pražačka P3
Ne 28.4. 11:15 Pražačka P3
Ne 28.4. 12:30 Pražačka P3

Merck stars

Čt 28.3. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 28.3. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 28.3. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 22.5. 17:30 Aritma ARIT
St 22.5. 18:45 Aritma ARIT
St 22.5. 20:00 Aritma ARIT

Hlavonožci na niti FC

Po 8.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 8.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 8.4. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 29.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 29.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 29.4. 20:30 Zákostelní ZAK

Pneuservis-Bartoušek

Čt 4.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 4.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 2.5. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 2.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 16.5. 19:00 Pražačka P3
Čt 16.5. 20:15 Pražačka P3

Borcibalona FC B

Po 8.4. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 8.4. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 8.4. 20:45 Mikulova MIKU1
Čt 6.6. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 6.6. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 6.6. 20:45 Mikulova MIKU1

Tamu Pua 1.FC A

St 27.3. 20:00 Aritma ARIT
Po 13.5. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 13.5. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 27.5. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 27.5. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 27.5. 20:45 Mikulova MIKU3