Rozpis pískání, 5. liga, skupina D

Bratři v triku

Po 2.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 2.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 2.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 21.10. 18:00 Štěrboholy STER3
Po 21.10. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 21.10. 20:30 Štěrboholy STER3

Imidin Opatov FC

Po 16.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 16.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 16.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Pa 25.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 25.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 25.10. 20:15 Záběhlice ZABEH

Bába FC

Po 23.9. 19:00 Pražačka P3
Po 23.9. 20:15 Pražačka P3
Po 21.10. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 21.10. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Pa 15.11. 17:00 Děkanka DEKAN
Pa 15.11. 18:15 Děkanka DEKAN

Kojots United

Út 24.9. 19:00 Pražačka P2
Út 24.9. 20:15 Pražačka P2
Po 21.10. 17:45 Hrabákova HRAB3
Po 21.10. 19:00 Hrabákova HRAB3
Po 18.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 18.11. 19:30 Mikulova MIKU1

M - Bubo A

Út 17.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 17.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 17.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Út 5.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 5.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 5.11. 20:45 Běchovice 2 BECH

Speciál Bráník A

Čt 3.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 3.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 22.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 22.10. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 19.11. 17:30 Hrabákova HRAB3
Út 19.11. 18:45 Hrabákova HRAB3

Tycho de Brahe FC A

Čt 19.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 19.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 19.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 28.11. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 28.11. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 28.11. 20:45 Mikulova MIKU4

Merck stars

Po 11.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 11.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 11.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Út 12.11. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Út 12.11. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Út 12.11. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Hlavonožci na niti FC

Po 16.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 16.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 16.9. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 23.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 23.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 23.9. 20:30 Zákostelní ZAK

Pneuservis-Bartoušek

Čt 12.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 12.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 18.10. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Pa 18.10. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Út 5.11. 17:30 Hrabákova HRAB2
Út 5.11. 18:45 Hrabákova HRAB2

Borcibalona FC B

Čt 12.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 12.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 12.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 4.12. 18:15 Mikulova MIKU2
St 4.12. 19:30 Mikulova MIKU2
St 4.12. 20:45 Mikulova MIKU2

Tamu Pua 1.FC A

Pa 13.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 13.9. 20:45 Hanspaulka HANSP
Pa 18.10. 18:00 Pražačka P3
Pa 18.10. 19:15 Pražačka P3
Út 5.11. 17:30 Hrabákova HRAB1
Út 5.11. 18:45 Hrabákova HRAB1