8. Hlavonožci na niti FC 11 3 2 6 22:30 8

Út 17.9.13 18:15 MIKU2 Pražské Peklo Síla vůle   (HL6C)
Út 17.9.13 19:30 MIKU2 Folprecht 1.FC VET Stará Garda VET   (VL2B)
Út 17.9.13 20:45 MIKU2 Ďáblice FK TJ Spoje Praha A   (HL5C)
Út 5.11.13 18:15 BECH Mamba club V Kulišáci CF VET   (VL3B)
Út 5.11.13 19:30 BECH Starci na chmelu B Studenti Praha FC VET   (VL4B)
Út 5.11.13 20:45 BECH Spajta 1905 A.G.Č.V.   (HL5C)

27. 11. 13 18:15 P1 M - Bubo A Bratři v triku 11. 1:5 (1:1)
Z počátku vyrovnané utkání, které rozhodla možnost střídat větší počet hráčů  na straně vítězů. Miroslav Pecháček, Milan Matoušek
M - Bubo A Bratři v triku
František Roub – Jan Bartoň, Jan Dušek, Manuel Fernandez, Lukáš Maděra, Jindřich Štok vs Miroslav Kastner – Michal Bocek, Jan Galeta, Lukáš Ježek, Martin Pác, Marek Švarc, Pavel Svátek, Milan Tuláček, Ondrej Vajda
14. Jan Bartoň 16., 35. Ondrej Vajda
32. Martin Pác
40. Lukáš Ježek
42. Marek Švarc
13. 11. 13 18:15 HOSTI Bába FC M - Bubo A 10. 3:2 (0:1)
Svižné utkání, rozhodly hrubé chyby obrany hostů. Plucar
Bába FC M - Bubo A
Kamil Stojaspal – Martin Brož, Radek Chaloupka, Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha, Eduard Polášek, Marek Starý vs František Roub – Jan Bartoň, Jan Dušek, Manuel Fernandez, Miloslav Fliegel, Lukáš Maděra, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman, Jindřich Štok
40., 47., 54. Marek Starý 8. Lukáš Procházka
50. Jan Dušek
40. Lukáš Maděra
6. 11. 13 18:15 MIKU3 M - Bubo A Borcibalona FC B 9. 6:5 (1:4)
Borcibalona se v prvním poločase po velkých chybách v obraně soupeře dostali do snadného vedení, ale po pauze jejich herní jistota vyprchala. Domácí využili jejich pasivního příštupu k otočení výsledku a trochu šťastnému vítězství. Vilém Řehák, Daniel Doležal
M - Bubo A Borcibalona FC B
František Roub – Jan Bartoň, Kamil Čech, Vladimír Čech, Jan Dušek, Manuel Fernandez, Lukáš Maděra, Lukáš Procházka vs Ondřej Pecha – Marek Adamec, Ladislav Budín, Lukáš Ehrenberger, Lukáš Hora, Ondřej Hora, Tomáš Kubásek, Petr Máša, Martin Müller
44. Petr Máša
30. 10. 13 18:45 ARIT Tycho de Brahe FC A M - Bubo A 8. 1:1 (1:1)
V první půli nervózní utkání, jinak pohledný fotbal, ale s minimem šancí. Zasloužená remíza. Jan Ropický, Jiří Kotáb
Tycho de Brahe FC A M - Bubo A
Milan Dvonč – Adriano Brugioni, Vladimír Chrástecký, David Hanek, Marek Klokočka, Aleš Netolický, Jan Oplt, Josef Oplt, Martin Pánek, Rudolf Růžek vs František Roub – Jan Bartoň, Jan Dušek, Manuel Fernandez, Radek Kořízek, Lukáš Maděra, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman, Jindřich Štok
20. Marek Klokočka 24 Aleš Netolický
26 Milan Dvonč
26. Lukáš Maděra 11. František Roub
23. 10. 13 17:45 HRAB3 M - Bubo A Speciál Bráník A 7. 2:1 (1:0)
Zápas se odehrál v rychlém tempu. Po celé utkání bylo vidět mnoho slibných šancí. Malý
M - Bubo A Speciál Bráník A
František Roub – Jan Bartoň, Vladimír Čech, Jan Dušek, Manuel Fernandez, Lukáš Procházka, Jindřich Štok vs Zdeněk Stratil – Michal Baroch, Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Jiří Kotáb, Roman Matoušek, Tomáš Nováček, Michael Pokorný, Michal Šálený
23., 35. Jan Dušek 59. Jiří Kotáb
16. 10. 13 17:00 HANSP Tamu Pua 1.FC A M - Bubo A 6. 6:1 (4:0)
Zápas byl od začátku v režii domácích a po zásluze vyhráli. Daniel Gregor, Jiří Zikeš
Tamu Pua 1.FC A M - Bubo A
Vladimír Petira – Michal Andrlík, Jaromír Frühling, Radim Hlubuček, Luboš Mlejnek, Pavel Synek, Petr Učík, Petr Záhorský vs Jan Dušek – Jan Bartoň, Kamil Čech, Vladimír Čech, Miloslav Fliegel, Lukáš Maděra, Lukáš Procházka, Jindřich Štok, Miroslav Táborský
2., 12., 51. Michal Andrlík
17., 48. Luboš Mlejnek
22. Petr Učík
45. Miloslav Fliegel
9. 10. 13 20:30 SCBEC Kojots United M - Bubo A 5. 4:3 (0:1)
Domácí tahali většinu zápasu za kratší konec, ale silou vůle a disciplínou dokázali nakonec otočit výsledek. Milan Pecha, Martin Doležal
Kojots United M - Bubo A
Martin ŠimekFilip Donát, Patrik Engst, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař, Pavel Svoboda vs František Roub – Jan Bartoň, Kamil Čech, Vladimír Čech, Jan Dušek, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman, Jindřich Štok
32. OG
37. Ondřej Jupa
51. Tomáš Jozífek
57. Tomáš Kosař
15., 46. Tomáš Reiterman
39. Kamil Čech
2. 10. 13 18:15 MIKU3 M - Bubo A Imidin Opatov FC 4. 2:3 (1:1)
Ze začátku se hrál vyrovnaný zápas, ve 24. minutě se domácí ujali vedení. Do konce poločasu se ale hostům podařilo dorovnat. Ve druhém poločase se hosté dostali do vedení. Ve 48. minutě domácí opět vyrovnali. Do konce zápasu dokázali hosté opět skórovat. Svoboda
M - Bubo A Imidin Opatov FC
František Roub – Jan Bartoň, Kamil Čech, Vladimír Čech, Jan Dušek, Manuel Fernandez, Lukáš Maděra, Jindřich Štok vs Rudolf Roubíček – Martin Balvín, Karel Jindrák, Petr Kozohorský, Pavel Růžička, Václav Růžička, Lukáš Vacíř
24. Jan Dušek
48. Jindřich Štok
30. Martin Balvín
40. Karel Jindrák
60. Pavel Růžička
25. 9. 13 18:00 ZAK Hlavonožci na niti FC M - Bubo A 3. 1:6 (0:3)
Utkání, ve kterém bylo od začátku jasné, kdo bude na hřišti kralovat. Šišák, Vitásek
Hlavonožci na niti FC M - Bubo A
Petr Komárek – Tomáš Bohuslávek, Hynek Černý, Martin Fotr, Filip Horáček, Viktor Komárek, Oldřich Vohnout vs František Roub – Jan Bartoň, Kamil Čech, Vladimír Čech, Jan Dušek, Miloslav Fliegel, Lukáš Maděra, Lukáš Procházka
58. Oldřich Vohnout 4., 13., 36., 46. Miloslav Fliegel
14. Kamil Čech
55. Vladimír Čech
18. 9. 13 17:45 HRAB2 M - Bubo A Merck stars 2. 8:0 (4:0)
Jednoznačné vítězství lepšího týmu. Martin Zdobinský, Jindřich Smolík
M - Bubo A Merck stars
František Roub – Jan Bartoň, Vladimír Čech, Jan Dušek, Manuel Fernandez, Miloslav Fliegel, Petr Fliegel, Lukáš Maděra, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman, Miroslav Táborský vs Ivan Kašpar – Šimon Čepek, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Petr Klusák, Aleš Podoubský, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa
6., 19., 60. Miloslav Fliegel
19. Lukáš Procházka
24. Vladimír Čech
39., 49. Tomáš Reiterman
45. Jan Bartoň
11. 9. 13 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek M - Bubo A 1. 6:2 (2:1)
Vcelku vyrovnaný zápas na šance, který ale rozhodl fenomenální střelec domácích Jindra. Václav Jůza, Adam Blažek
Pneuservis-Bartoušek M - Bubo A
Vladimír Grešnjakov – Michal Geleta, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Libor Řebíček, Josef Skuček, Alexandr Šmejkal, Tomas Vila Amores vs František Roub – Jan Bartoň, Kamil Čech, Vladimír Čech, Jan Dušek, Manuel Fernandez, Miloslav Fliegel, Petr Fliegel, Lukáš Maděra, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman, Jindřich Štok, Miroslav Táborský