Rozpis pískání, 5. liga, skupina E

Demoliční četa

Po 1.4. 18:45 Pražačka P1
Po 1.4. 20:00 Pražačka P1
Pa 17.5. 18:00 Pražačka P3
Pa 17.5. 19:15 Pražačka P3
Út 28.5. 19:00 Pražačka P2
Út 28.5. 20:15 Pražačka P2

Dynamit Baterie A

Pa 5.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 5.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 5.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 30.5. 17:00 Aritma ARIT
Čt 30.5. 18:15 Aritma ARIT
Čt 30.5. 19:30 Aritma ARIT

Kontis 1.FC

Po 8.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 8.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 24.5. 18:00 Pražačka P1
Pa 24.5. 19:15 Pražačka P1
Po 27.5. 19:00 Pražačka P1
Po 27.5. 20:15 Pražačka P1

Prokaryota FZ

Čt 23.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 23.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 23.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
Pa 14.6. 17:45 Tempo FC TEMPO
Pa 14.6. 19:00 Tempo FC TEMPO
Pa 14.6. 20:15 Tempo FC TEMPO

VŠSK MFF UK B

Čt 18.4. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 18.4. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 18.4. 20:45 Mikulova MIKU2
Po 13.5. 18:00 Štěrboholy STER3
Po 13.5. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 13.5. 20:30 Štěrboholy STER3

Reage boys

Po 22.4. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 22.4. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 22.4. 20:45 Mikulova MIKU2
Po 13.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 13.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 13.5. 20:45 Běchovice 2 BECH

Pašáci

Po 25.3. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 25.3. 20:00 Tempo FC TEMPO
Pa 19.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 19.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 23.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 23.4. 18:15 Děkanka DEKAN

Torpedo Cannabis

Po 25.3. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 25.3. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 15.5. 19:00 Ďáblice SK DABLI
St 15.5. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Út 21.5. 18:30 Hrabákova HRAB1
Út 21.5. 19:45 Hrabákova HRAB1

Deportivo Estudiantil FC A

Po 15.4. 17:00 Aritma ARIT
Po 15.4. 18:15 Aritma ARIT
St 24.4. 19:00 Pražačka P2
St 24.4. 20:15 Pražačka P2
Út 30.4. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 30.4. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME

Inter Bubeneč

Po 22.4. 17:00 Aritma ARIT
Po 22.4. 18:15 Aritma ARIT
Pa 26.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Pa 26.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 30.4. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Út 30.4. 19:15 Střešovice Tatran STRE

Filipi SK

Po 15.4. 18:00 Štěrboholy STER3
Po 15.4. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 15.4. 20:30 Štěrboholy STER3
Po 6.5. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 6.5. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 6.5. 20:45 Mikulova MIKU2

Sokol Picasso

St 3.4. 18:30 Hrabákova HRAB3
St 3.4. 19:45 Hrabákova HRAB3
Út 30.4. 17:00 Zárubova ZARUB
Út 30.4. 18:15 Zárubova ZARUB
St 15.5. 18:30 Hrabákova HRAB1
St 15.5. 19:45 Hrabákova HRAB1