Seznam týmů, 5. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Reage boys zelená, zeleno-bílá
Torpedo Cannabis tmavě modrá
VŠSK MFF UK B červená
Sokol Picasso zelená, žlutá
Pašáci modrá
Prokaryota FZ žlutá
Kontis 1.FC modrá
Inter Bubeneč fialová, bílá
Filipi SK oranžová, červená
Dynamit Baterie A !!!nehrají !!!
Deportivo Estudiantil FC A bílá, světle modrá
Demoliční četa černá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamit Baterie ATorpedo Cannabis
Inter BubenečProkaryota FZ Čt 5.9. 18:15 MIKU3
Kontis 1.FCPašáci Čt 5.9. 19:30 MIKU1
Demoliční četaSokol Picasso Čt 5.9. 19:30 MIKU2
Filipi SKReage boys Čt 5.9. 20:45 MIKU4
Deportivo Estudiantil FC AVŠSK MFF UK B St 20.11. 18:15 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
VŠSK MFF UK BDynamit Baterie A
Prokaryota FZKontis 1.FC Út 10.9. 18:00 DOLME
Demoliční četaDeportivo Estudiantil FC A Čt 12.9. 18:45 NOVOB
Sokol PicassoPašáci Čt 12.9. 19:30 MIKU1
Reage boysInter Bubeneč Čt 12.9. 20:45 MIKU3
Torpedo CannabisFilipi SK Čt 12.9. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamit Baterie ADemoliční četa
Inter BubenečTorpedo Cannabis Čt 19.9. 18:15 MIKU4
PašáciProkaryota FZ Čt 19.9. 19:30 MIKU1
Filipi SKVŠSK MFF UK B Čt 19.9. 19:30 ARIT
Kontis 1.FCReage boys Čt 19.9. 20:15 P3
Deportivo Estudiantil FC ASokol Picasso Čt 3.10. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo Estudiantil FC ADynamit Baterie A
VŠSK MFF UK BInter Bubeneč Čt 26.9. 19:30 MIKU3
Torpedo CannabisKontis 1.FC Čt 26.9. 19:30 DEKAN
Reage boysPašáci Čt 26.9. 19:30 MIKU1
Demoliční četaFilipi SK Čt 26.9. 20:30 ZAK
Sokol PicassoProkaryota FZ Čt 21.11. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamit Baterie ASokol Picasso
Prokaryota FZReage boys Čt 10.10. 18:15 MIKU4
Kontis 1.FCVŠSK MFF UK B Čt 10.10. 18:15 MIKU3
Inter BubenečDemoliční četa Čt 10.10. 18:15 MIKU2
PašáciTorpedo Cannabis Čt 10.10. 19:30 MIKU1
Filipi SKDeportivo Estudiantil FC A Čt 10.10. 19:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamit Baterie AFilipi SK
Deportivo Estudiantil FC AInter Bubeneč Čt 17.10. 18:15 HANSP
Torpedo CannabisProkaryota FZ Čt 17.10. 18:15 MIKU1
Demoliční četaKontis 1.FC Čt 17.10. 18:45 NOVOB
VŠSK MFF UK BPašáci Čt 17.10. 19:30 MIKU1
Sokol PicassoReage boys Čt 17.10. 19:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Inter BubenečDynamit Baterie A
Prokaryota FZVŠSK MFF UK B Čt 24.10. 18:15 MIKU4
Kontis 1.FCDeportivo Estudiantil FC A Čt 24.10. 18:15 MIKU3
PašáciDemoliční četa Čt 24.10. 19:30 MIKU1
Filipi SKSokol Picasso Čt 24.10. 19:30 MIKU2
Reage boysTorpedo Cannabis Čt 24.10. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamit Baterie AKontis 1.FC
Demoliční četaProkaryota FZ Čt 31.10. 19:30 BECH
Deportivo Estudiantil FC APašáci Čt 31.10. 19:30 MIKU1
Sokol PicassoTorpedo Cannabis Čt 31.10. 19:30 MIKU2
Filipi SKInter Bubeneč Čt 31.10. 20:45 HANSP
VŠSK MFF UK BReage boys Čt 31.10. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
PašáciDynamit Baterie A
Reage boysDemoliční četa Čt 7.11. 18:15 MIKU2
Torpedo CannabisVŠSK MFF UK B Čt 7.11. 19:30 MIKU1
Kontis 1.FCFilipi SK Čt 7.11. 19:30 MIKU4
Inter BubenečSokol Picasso Čt 7.11. 19:30 MIKU2
Prokaryota FZDeportivo Estudiantil FC A Čt 7.11. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamit Baterie AProkaryota FZ
Deportivo Estudiantil FC AReage boys Čt 14.11. 18:15 HANSP
Demoliční četaTorpedo Cannabis Čt 14.11. 19:15 ZAK
Filipi SKPašáci Čt 14.11. 19:30 MIKU1
Inter BubenečKontis 1.FC Čt 14.11. 19:30 MIKU4
Sokol PicassoVŠSK MFF UK B Čt 14.11. 19:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Reage boysDynamit Baterie A
Torpedo CannabisDeportivo Estudiantil FC A Čt 28.11. 18:00 ZAK
VŠSK MFF UK BDemoliční četa Čt 28.11. 18:15 MIKU4
PašáciInter Bubeneč Čt 28.11. 18:15 MIKU2
Prokaryota FZFilipi SK Čt 28.11. 18:15 MIKU3
Kontis 1.FCSokol Picasso Čt 28.11. 18:15 MIKU1