Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 14.11.13 | 18:15 | HANSP | Deportivo Estudiantil FC A Reage boys | 10. | 2:3 |
Čt 7.11.13 | 18:15 | MIKU2 | Reage boys Demoliční četa | 9. | 4:1 |
Čt 31.10.13 | 20:45 | MIKU2 | VŠSK MFF UK B Reage boys | 8. | 5:1 |
Čt 24.10.13 | 20:15 | ZABEH | Reage boys Torpedo Cannabis | 7. | 4:1 |
Čt 17.10.13 | 19:30 | MIKU2 | Sokol Picasso A Reage boys | 6. | 2:3 |
Čt 10.10.13 | 18:15 | MIKU4 | Prokaryota FZ Reage boys | 5. | 1:4 |
Čt 26.9.13 | 19:30 | MIKU1 | Reage boys Pašáci | 4. | 1:1 |
Čt 19.9.13 | 20:15 | P3 | Kontis 1.FC Reage boys | 3. | 0:5 |
Čt 12.9.13 | 20:45 | MIKU3 | Reage boys Inter Bubeneč | 2. | 2:8 |
Čt 5.9.13 | 20:45 | MIKU4 | Filipi SK Reage boys | 1. | 2:3 |
Reage boys Dynamit Baterie A | 11. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokol Picasso A | 11 | 9 | 1 | 1 | 54:15 | 19 |
2. | VŠSK MFF UK B | 11 | 7 | 3 | 1 | 40:20 | 17 |
3. | Reage boys | 11 | 8 | 1 | 2 | 36:23 | 17 |
4. | Pašáci | 11 | 5 | 2 | 4 | 37:28 | 12 |
5. | Deportivo Estudiantil FC A | 11 | 5 | 2 | 4 | 34:27 | 12 |
6. | Demoliční četa | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:25 | 11 |
7. | Inter Bubeneč | 11 | 5 | 1 | 5 | 41:40 | 11 |
8. | Torpedo Cannabis | 11 | 5 | 0 | 6 | 34:25 | 10 |
9. | Filipi SK | 11 | 4 | 2 | 5 | 38:34 | 10 |
10. | Kontis 1.FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 23:29 | 9 |
11. | Prokaryota FZ | 11 | 2 | 0 | 9 | 24:60 | 4 |
12. | Dynamit Baterie A | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 25.9.13 | 17:45 | STOD | Planners Prague FC A Strahovská 10 B (HL8G) |
St 25.9.13 | 19:00 | STOD | Dřevosprint SC Pankráckej válec (VL2A) |
St 25.9.13 | 20:15 | STOD | Tak dort jo SK Elet (HL8B) |
Čt 28.11.13 | 17:45 | ZABEH | Traktor Praha VET Kehar club VET (VL4D) |
Čt 28.11.13 | 19:00 | ZABEH | Real TIDE XXL Celtic Prague FC (HL3C) |
Čt 28.11.13 | 20:15 | ZABEH | Palmeiras Prosek Kamarádi 1.FC (HL7F) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Čermák Daniel | 10 | 0 |
Damborský Miroslav | 1 | 3 |
Dostál Michal | 4 | 0 |
Hladůvka Jaromír | 9 | 3 |
Jareš Michal | 10 | 7 |
Lehečka Martin | 9 | 1 |
Mička Dalibor | 9 | 9 |
Onile - Ere Adekeye Richard | 7 | 1 |
Pavlíček Ondřej | 8 | 0 |
Pech Pavel | 10 | 1 |
Petržilek Petr | 1 | 0 |
Sivák Pavel | 7 | 3 |
Švejdar Radek | 3 | 1 |