Rozpis pískání, 5. liga, skupina F

Batalion 91 A

Po 2.9. 19:00 Pražačka P1
Po 2.9. 20:15 Pražačka P1
St 4.9. 18:00 Štěrboholy STER2
St 4.9. 19:15 Štěrboholy STER2
St 4.9. 20:30 Štěrboholy STER2

Eden 1999

St 11.9. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
St 11.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 21.10. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 21.10. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Út 12.11. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 12.11. 20:15 Meteor 8 METE1

Junior Motol

Ne 22.9. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 22.9. 20:00 Záběhlice ZABEH
Ne 20.10. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 20.10. 20:00 Zákostelní ZAK
Ne 17.11. 16:15 Pražačka P3
Ne 17.11. 17:30 Pražačka P3

Bohemia AFK

Ne 15.9. 12:15 zzHamr Braník zzHABR
Ne 15.9. 13:30 zzHamr Braník zzHABR
Ne 15.9. 14:45 zzHamr Braník zzHABR
Po 16.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 16.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 16.9. 20:45 Děkanka DEKAN

Real Prd

Čt 26.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 26.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Ne 20.10. 18:45 Pražačka P2
Ne 20.10. 20:00 Pražačka P2
Ne 17.11. 18:45 Pražačka P3
Ne 17.11. 20:00 Pražačka P3

Los Bimbananos

Čt 19.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 19.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 19.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Čt 21.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 21.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 21.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Nalejto 1.FC

Po 2.9. 19:00 Pražačka P3
Po 2.9. 20:15 Pražačka P3
St 16.10. 19:00 Meteor 8 METE1
St 16.10. 20:15 Meteor 8 METE1
Po 28.10. 09:45 Běchovice 2 BECH
Po 28.10. 11:00 Běchovice 2 BECH

Pivní balet

Po 9.9. 18:00 Štěrboholy STER3
Po 9.9. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 9.9. 20:30 Štěrboholy STER3
St 20.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 20.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 20.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

64! FC Kobylisy A

Po 2.9. 18:00 Štěrboholy STER1
Po 2.9. 19:15 Štěrboholy STER1
Po 2.9. 20:30 Štěrboholy STER1
Út 3.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 3.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 3.9. 20:45 Mikulova MIKU1

Polární záře

St 4.9. 19:00 Pražačka P3
St 4.9. 20:15 Pražačka P3
Ne 6.10. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 6.10. 20:00 Děkanka DEKAN
Ne 3.11. 16:15 Pražačka P2
Ne 3.11. 17:30 Pražačka P2

Chuchle

Po 9.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 9.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 9.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Ne 15.9. 10:00 Pražačka P3
Ne 15.9. 11:15 Pražačka P3
Ne 15.9. 12:30 Pražačka P3

Power Rangers

Po 9.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 9.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 9.9. 20:45 Hanspaulka HANSP
Ne 15.9. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 15.9. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 15.9. 16:15 Tempo FC TEMPO