Seznam týmů, 5. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
Real Prd světle modrá, bílá
Power Rangers zlato-černá
Polární záře zeleno-černá
Junior Motol modrá, oranžová
Los Bimbananos modro-bílá, černo-oranžová
Nalejto 1.FC oranžová
Pivní balet žlutá, modrá
Eden 1999 modrá
Chuchle červená, bílá
Bohemia AFK modro-bílá
Batalion 91 A zelená
64! FC Kobylisy A modrá, zelená

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
64! FC Kobylisy AReal Prd Pa 6.9. 18:15 NOVOB
Junior MotolLos Bimbananos Pa 6.9. 19:00 TEMPO
Bohemia AFKPolární záře Pa 6.9. 19:15 P2
Batalion 91 APower Rangers Pa 6.9. 19:15 P1
ChuchleNalejto 1.FC Pa 6.9. 20:15 TEMPO
Eden 1999Pivní balet Pa 25.10. 18:15 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
Polární zářeEden 1999 Pa 13.9. 18:00 P3
Pivní baletChuchle Pa 13.9. 18:15 PRKOP
Real PrdLos Bimbananos Pa 13.9. 18:15 NOVOB
Power RangersBohemia AFK Pa 13.9. 19:15 ZAK
64! FC Kobylisy ABatalion 91 A Pa 13.9. 20:45 NOVOB
Nalejto 1.FCJunior Motol Pa 13.9. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Junior MotolPivní balet Pa 20.9. 18:15 PRKOP
Batalion 91 AReal Prd Pa 20.9. 18:15 NOVOB
Los BimbananosNalejto 1.FC Pa 20.9. 19:00 TEMPO
Eden 1999Power Rangers Pa 20.9. 19:30 NOVOB
ChuchlePolární záře Pa 20.9. 20:15 TEMPO
Bohemia AFK64! FC Kobylisy A Pa 20.9. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Real PrdNalejto 1.FC Pa 27.9. 18:15 NOVOB
Pivní baletLos Bimbananos Pa 27.9. 18:15 PRKOP
Batalion 91 ABohemia AFK Pa 27.9. 18:15 DEKAN
64! FC Kobylisy AEden 1999 Pa 27.9. 19:15 SCBEC
Power RangersChuchle Pa 27.9. 20:15 TEMPO
Polární zářeJunior Motol Pa 27.9. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Junior MotolPower Rangers Pa 4.10. 17:00 HANSP
Bohemia AFKReal Prd Pa 4.10. 18:15 NOVOB
Los BimbananosPolární záře Pa 4.10. 19:00 TEMPO
Eden 1999Batalion 91 A Pa 4.10. 19:15 P3
Chuchle64! FC Kobylisy A Pa 4.10. 20:15 TEMPO
Nalejto 1.FCPivní balet Pa 4.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Real PrdPivní balet Pa 11.10. 18:15 NOVOB
Power RangersLos Bimbananos Pa 11.10. 19:00 TEMPO
64! FC Kobylisy AJunior Motol Pa 11.10. 19:15 P3
Batalion 91 AChuchle Pa 11.10. 20:15 TEMPO
Bohemia AFKEden 1999 Pa 11.10. 20:30 ZAK
Polární zářeNalejto 1.FC Pa 11.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Junior MotolBatalion 91 A Pa 18.10. 18:00 P3
Eden 1999Real Prd Pa 18.10. 18:15 NOVOB
Pivní baletPolární záře Pa 18.10. 18:15 PRKOP
Los Bimbananos64! FC Kobylisy A Pa 18.10. 19:00 TEMPO
ChuchleBohemia AFK Pa 18.10. 20:15 TEMPO
Nalejto 1.FCPower Rangers Pa 18.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Real PrdPolární záře Pa 1.11. 18:15 NOVOB
Power RangersPivní balet Pa 1.11. 18:15 PRKOP
Batalion 91 ALos Bimbananos Pa 1.11. 19:00 TEMPO
Eden 1999Chuchle Pa 1.11. 20:15 TEMPO
64! FC Kobylisy ANalejto 1.FC Pa 1.11. 20:45 BECH
Bohemia AFKJunior Motol Pa 1.11. 20:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Junior MotolEden 1999 Pa 8.11. 18:00 P2
Pivní balet64! FC Kobylisy A Pa 8.11. 18:15 PRKOP
Los BimbananosBohemia AFK Pa 8.11. 19:00 TEMPO
ChuchleReal Prd Pa 8.11. 20:15 TEMPO
Nalejto 1.FCBatalion 91 A Pa 8.11. 20:45 BECH
Polární zářePower Rangers Pa 8.11. 20:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Real PrdPower Rangers Pa 15.11. 18:15 NOVOB
Batalion 91 APivní balet Pa 15.11. 18:15 PRKOP
Eden 1999Los Bimbananos Pa 15.11. 19:00 TEMPO
ChuchleJunior Motol Pa 15.11. 20:15 TEMPO
64! FC Kobylisy APolární záře Pa 15.11. 20:45 NOVOB
Bohemia AFKNalejto 1.FC Pa 15.11. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Junior MotolReal Prd Pa 29.11. 19:15 SCBEC
Nalejto 1.FCEden 1999 Pa 29.11. 19:30 BECH
Pivní baletBohemia AFK Pa 29.11. 19:30 PRKOP
Polární zářeBatalion 91 A Pa 29.11. 19:30 STOD
Power Rangers64! FC Kobylisy A Pa 29.11. 19:30 HOSTI
Los BimbananosChuchle Pa 29.11. 20:15 TEMPO