Ne 22.9.13 18:45 ZABEH s.Oliver A Vozovna Hloubětín B   (HL5I)
Ne 22.9.13 20:00 ZABEH Inter Lotyšák A Traktor humus A   (HL2B)
Ne 20.10.13 18:45 ZAK Debakl FC Beerchester United   (HL6L)
Ne 20.10.13 20:00 ZAK Tycho de Brahe VET Reka Group - Calvados   (VL3C)
Ne 17.11.13 16:15 P3 Absinth Youngsters FC   (HL5I)
Ne 17.11.13 17:30 P3 Normální Chlapi MTPCH   (HL4E)

29. 11. 13 19:15 SCBEC Junior Motol Real Prd 11. 1:5 (0:3)
Real Prd vycházel z kvalitní obrany a trestal ze smrtících brejků. Poklidné utkání. Trnka
Junior Motol Real Prd
Daniel BehinaDavid Hora, Filip Kracík, Ludvík Marek, Radek Zuzák vs Jan Enökl – Petr Janoušek, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Jiří Tomášek, Václav Tůma
42. Ludvík Marek 21., 29., 52. Vladimír Kalous
27., 54. Michael Kalous
15. 11. 13 20:15 TEMPO Chuchle Junior Motol 10. 10:2 (3:0)
Prvních 15 minut vyrovnané utkání. Junior Motol ale doplatil na nemožnost střídání, a tak druhý poločas jasně ovládla Chuchle. Výsledek zpečetil gólman Lang gólem přes celé hřiště. Tomáš Petr, Bedřich Sýkora
Chuchle Junior Motol
Jaroslav Lang – Daniel Dobrovodský, Pavel Harvánek, Pavel Koli, Jan Kozák, Jaroslav Němec, Tomáš Novotný, David Vrbík vs Radek Zuzák – Daniel Behina, Jan Diviš, David Hora, Miloš Kracík, Ludvík Marek
52. Jan Diviš
8. 11. 13 18:00 P2 Junior Motol Eden 1999 9. 2:3 (2:1)
Junior výborně začal, šel do vedení a zaměstnával obranu Edenu. Druhý poločas zase zabral Eden, vyrovnal hru i skóre a nakonec rozhodl ve svůj prospěch. Hanák
Junior Motol Eden 1999
Radek Zuzák – Daniel Behina, Jan Diviš, Zdeněk Hartman, David Hora, Miloš Kracík, Ludvík Marek vs Karel Mařík – Jan Kotlář, David Mach, Petr Materna, Martin Mužák, Ladislav Němec, David Pšenica, Petr Sedlák, Jakub Strouhal
9. Daniel Behina
25. Jan Diviš
23. David Pšenica
52. Martin Mužák
54. David Mach
1. 11. 13 20:45 HANSP Bohemia AFK Junior Motol 8. 2:0 (2:0)
Dobré utkání. Junior doplatil na své neproměňování šancí. Václav Hnízdil, Václav Hlavatý
Bohemia AFK Junior Motol
Petr Vítek – Pavel Bělík, Martin Budinský, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Stanislav Starý vs Daniel Behina – Jan Diviš, David Hora, Filip Kracík, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Radek Zuzák
7. Aleš Krupička
18. Stanislav Starý
18. 10. 13 18:00 P3 Junior Motol Batalion 91 A 7. 4:4 (3:2)
Férové a tvrdé utkání se spoustou šancí. Domácí po krásné první půlce trochu podcenili soupeře, který ve druhé půlce srovnal skóre. Pokud by se domácí tým více soustředil na hru, utkání by vyhráli. Radim Hlubuček
Junior Motol Batalion 91 A
Daniel Behina – Jan Diviš, Zdeněk Hartman, David Hora, Petr Josef, Filip Kracík, Miloš Kracík, Ludvík Marek vs Petr Gruda – Daniel Boubín, Michal Cihelka, Jakub Figr, Martin Hemerka, Tomáš Kozák, Radek Melichar, Jiří Vanta
1., 5., 32. David Hora
11. Miloš Kracík
10. Martin Hemerka
24., 31. Radek Melichar
53. Michal Cihelka
11. 10. 13 19:15 P3 64! FC Kobylisy A Junior Motol 6. 6:1 (4:0)
Ačkoliv zápas skončil jasným vítězstvím domácích, Motol podal sympatický a bojovný výkon. Atraktivní kombinační fotbal z obou stran. Petr Daniel, Martin Bystrianský
64! FC Kobylisy A Junior Motol
Tomáš Hric – Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Radek Tomečka, Marek Valo, Jiří Vaněk, Michal Zbořil vs Daniel Behina – David Hora, Petr Josef, Filip Kracík, Miloš Kracík, Ludvík Marek
9. Michal Knapp
14., 58. Michal Zbořil
23. Dušan Pokorný
25. Marek Valo
58. Radek Tomečka
40. Ludvík Marek
4. 10. 13 17:00 HANSP Junior Motol Power Rangers 5. 0:4 (0:2)
Petr Virt, Martin Mrug
Junior Motol Power Rangers
Daniel Behina – Jan Diviš, Zdeněk Hartman, Petr Josef, Filip Kracík, Ludvík Marek vs Petr Hýsek – David Buš, Jan Hanzálek, Jan Nádvorník, Pavel Novanský, Adam Pyszny, Karel Slavík, Tomáš Uhlík
25 Zdeněk Hartman
53 Petr Josef
12. Pavel Novanský
16., 34. Jan Nádvorník
59. Karel Slavík
27. 9. 13 20:45 DEKAN Polární záře Junior Motol 4. 6:1 (2:0)
Jan Vejmelka, Michal Krystín
Polární záře Junior Motol
Zbyněk Šaller – Radek Hůla, David Lojek, Jakub Lojek, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra vs Daniel Behina – Jan Diviš, Michal Drmla, Filip Kracík, Miloš Kracík, Ludvík Marek, Radek Zuzák
10., 39. Vítězslav Rákosník
18., 32., 52. David Lojek
44. Marek Vávra
50. Michal Drmla
20. 9. 13 18:15 PRKOP Junior Motol Pivní balet 3. 4:6 (2:4)
Pohledné utkání, hrané ve vysokém tempu a slušné atmosféře, které skončilo zaslouženou výhrou hostů. Jiří Kundrata, Pavel Škopek
Junior Motol Pivní balet
Daniel Behina – Michal Drmla, Zdeněk Hartman, Petr Josef, Filip Kracík, Ludvík Marek, Radek Zuzák vs Josef Soukup – Marek Böhm, Tomáš Martinek, Ludvík Mlch, Pavel Padevět, Vít Petrák, Pavel Žák
7. Ludvík Marek
8. Petr Josef
43., 48. Filip Kracík
2., 4., 17., 37. Marek Böhm
11. Vít Petrák
40. Tomáš Martinek
13. 9. 13 20:45 BECH Nalejto 1.FC Junior Motol 2. 4:2 (0:1)
Velice slušně sehrané utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Jiří Jelínek, Martin Sachr
Nalejto 1.FC Junior Motol
Jiří Pikner – Vojtěch Kliment, Tomáš Kutílek, David Přibyl, Jan Přibyl, Zdeněk Semecký, Tomáš Terynek vs Daniel Behina – Jan Diviš, Michal Drmla, Zdeněk Hartman, David Hora, Petr Josef, Filip Kracík, Miloš Kracík, Ludvík Marek, Radek Zuzák
38., 47. Tomáš Kutílek
39. Jan Přibyl
45. Tomáš Terynek
20. Filip Kracík
50. Zdeněk Hartman
6. 9. 13 19:00 TEMPO Junior Motol Los Bimbananos 1. 4:4 (2:1)
Vyrovnaný zápas vyústil asi ve spravedlivou remízu, kterou hosté zachránili až v poslední minutě. Husák
Junior Motol Los Bimbananos
Daniel Behina – Jan Diviš, Zdeněk Hartman, David Hora, Filip Kracík, Ludvík Marek vs Václav Balous – Jan Cettl, Jiří Konečný, Ondřej Nový, Jakub Synek, Matěj Záhorský, Jan Zavadil