Čt 19.9.13 18:15 HOSTI Don Giovanni VET Zachovalí   (VL3D)
Čt 19.9.13 19:30 HOSTI Lucián FC A Tuscarora A   (HL2B)
Čt 19.9.13 20:45 HOSTI Cerveza 18.FC Dromedarians Praha   (HL6F)
Čt 21.11.13 17:45 ZABEH Daltonové VET Trops Old Boys 1.SK   (VL3D)
Čt 21.11.13 19:00 ZABEH Modrý Svině A Hervis sport 1.FC   (HL7F)
Čt 21.11.13 20:15 ZABEH K.F.C. FC VET VŠSK MFF UK VET B   (VL4A)

29. 11. 13 20:15 TEMPO Los Bimbananos Chuchle 11. 2:2 (0:2)
Chuchle udeřila ze dvou brejků, ale Los Bimbananos dokázali ve druhé půli zápas dovést ke spravedlivé remíze. Kratochvíl
Los Bimbananos Chuchle
Jan Kuchař – Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Ondřej Nový, Rostislav Starý, Jakub Synek vs Pavel Harvánek – Daniel Dobrovodský, Pavel Koli, Michal Kozák, Jaroslav Němec, Tomáš Novotný
32. Rostislav Starý
55. Ondřej Nový
20., 24. Michal Kozák
15. 11. 13 19:00 TEMPO Eden 1999 Los Bimbananos 10. 2:1 (1:0)
Eden 1999 byl po celou dobu lepším týmem, ale neproměňoval šance. Drama nakonec asi dopadlo spravedlivým vítězstvím pro Eden. Tomáš Petr, Bedřich Sýkora
Eden 1999 Los Bimbananos
Karel Mařík – David Mach, Petr Materna, Martin Mužák, Ladislav Němec, David Pšenica, Petr Sedlák, Jakub Strouhal vs Rostislav Starý – Jan Cettl, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Ondřej Nový, Jakub Synek, Jan Zavadil
8. David Pšenica
58. Martin Mužák
43. Ondřej Nový
8. 11. 13 19:00 TEMPO Los Bimbananos Bohemia AFK 9. 4:5 (1:4)
Rychlé a vyrovnané utkání. Daniel Žalman, Karel Bachrony
Los Bimbananos Bohemia AFK
Ondřej Nový – Jan Cettl, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Rostislav Starý, Matěj Záhorský, Jan Zavadil vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Martin Budinský, Ladislav Jacko, Aleš Krupička
12., 35., 43. Jan Zavadil
38. Štěpán Kotoun
10., 26. Miloslav Adámek
21. Pavel Bělík
28. Petr Bartoníček
48. Aleš Krupička
1. 11. 13 19:00 TEMPO Batalion 91 A Los Bimbananos 8. 5:2 (2:1)
Utkání dobré úrovně, ve kterém zaslouženě zvítězili hráči týmu Batalion. Trnka
Batalion 91 A Los Bimbananos
Jan Kůstka – Daniel Boubín, Michal Cihelka, Jakub Figr, Petr Gruda, Martin Hemerka, Tomáš Kozák, Radek Melichar, Jiří Vanta vs Václav Balous – Jan Cettl, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Ondřej Nový, Jakub Synek, Matěj Záhorský, Jan Zavadil
2. Michal Cihelka
27. Radek Melichar
50., 57. Petr Gruda
51. Martin Hemerka
15., 55. Ondřej Nový
18. 10. 13 19:00 TEMPO Los Bimbananos 64! FC Kobylisy A 7. 0:8 (0:4)
Jednoznačné utkání rozhodla větší fotbalovost vítěze a individuální schopnosti hráče Valo. Tomáš Pospíšil
Los Bimbananos 64! FC Kobylisy A
Václav Balous – Jan Cettl, Štěpán Kotoun, Rostislav Starý, Jakub Synek, Matěj Záhorský, Jan Zavadil vs Přemysl Vodička – Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Marek Mikulčík, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo, Jiří Vaněk, Michal Zbořil
1., 13., 20. Marek Valo
28., 59. Vojtěch Rozehnal
44. Marek Mikulčík
47. Michal Knapp
58. OG
11. 10. 13 19:00 TEMPO Power Rangers Los Bimbananos 6. 5:5 (0:3)
Bimbananos vedli v poločase 3:0 a asi nepochybovali o svém vítězství, i když Power Rangers byl výkonným soupeřem, což se projevilo ve druhé půli, kdy dokázali srovnat skóre a v poslední vteřině zachránit spravedlivou remízu. Husák
Power Rangers Los Bimbananos
Petr Hýsek – Jakub Adamčík, David Buš, Jan Hanzálek, Jan Nádvorník, Pavel Novanský, Adam Pyszny, Tomáš Uhlík vs Václav Balous – Jan Cettl, Jiří Konečný, Ondřej Nový, Rostislav Starý, Jakub Synek, Jan Zavadil
37., 40., 60. Pavel Novanský
47. Jan Nádvorník
55. Jan Hanzálek
6., 25. Ondřej Nový
30., 42. Jiří Konečný
56. Rostislav Starý
4. 10. 13 19:00 TEMPO Los Bimbananos Polární záře 5. 1:2 (1:1)
Pohledné utkání plné šancí, místy vypjaté, avšak podle pravidel. Martin Bosák, David Smrček
Los Bimbananos Polární záře
Václav Balous – Jan Cettl, Jiří Konečný, Jan Kuchař, Ondřej Nový, Jakub Synek, Jan Zavadil vs Zbyněk Šaller – Radek Hůla, David Lojek, Vítězslav Rákosník, Tomáš Reichenauer, Petr Štěpánek, Marek Vávra
10. OG 56 Jan Kuchař 6., 32. David Lojek
27. 9. 13 18:15 PRKOP Pivní balet Los Bimbananos 4. 3:4 (1:2)
Hosté měli celý zápas převahu, ale nebyli schopni pohlídat nejlepšího hráče utkání Piláta, který hattrickem zdramatizoval zápas. Filip Dohnálek, Tomáš Charvát
Pivní balet Los Bimbananos
David Poláček – Pavel Padevět, Václav Pechr, Vít Petrák, Jan Pilát, Josef Soukup vs Ondřej Nový – Jan Cettl, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Rostislav Starý, Jakub Synek, Matěj Záhorský, Jan Zavadil
4., 48., 54. Jan Pilát 59 Václav Pechr 14., 29. Jan Kuchař
53. Jakub Synek
20. 9. 13 19:00 TEMPO Los Bimbananos Nalejto 1.FC 3. 3:3 (1:1)
Zasloužená remíza. Lukáš Srb, Václav Křikava
Los Bimbananos Nalejto 1.FC
Václav Balous – Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Rostislav Starý, Jakub Synek, Jan Zavadil vs Jiří Pikner – Jaroslav Havlín, Vojtěch Kliment, Tomáš Kutílek, Martin Pikner, David Přibyl, Jan Přibyl, Zdeněk Semecký, Aleš Sirotek, Vojtěch Svoboda, Tomáš Terynek
15. Jan Zavadil
37. Štěpán Kotoun
43. Rostislav Starý
24., 53. Vojtěch Svoboda
33. Jan Přibyl
55. Martin Pikner
13. 9. 13 18:15 zzNOVOB Real Prd Los Bimbananos 2. 2:2 (1:1)
Bez komentáře. Martin Beránek, Lubomír Řádek
Real Prd Los Bimbananos
Václav Tůma – Jan Enökl, Petr Janoušek, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Jiří Princ, Jiří Tomášek, Michal Volák vs Václav Balous – Jan Kuchař, Ondřej Nový, Rostislav Starý, Jakub Synek, Matěj Záhorský, Jan Zavadil
29. Michael Kalous
49. Jiří Princ
5. Jan Kuchař
52. Jakub Synek
6. 9. 13 19:00 TEMPO Junior Motol Los Bimbananos 1. 4:4 (2:1)
Vyrovnaný zápas vyústil asi ve spravedlivou remízu, kterou hosté zachránili až v poslední minutě. Husák
Junior Motol Los Bimbananos
Daniel Behina – Jan Diviš, Zdeněk Hartman, David Hora, Filip Kracík, Ludvík Marek vs Václav Balous – Jan Cettl, Jiří Konečný, Ondřej Nový, Jakub Synek, Matěj Záhorský, Jan Zavadil