Rozpis pískání, 5. liga, skupina G

A - klub 90

Ne 8.9. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 8.9. 20:00 Záběhlice ZABEH
Ne 29.9. 13:45 Pražačka P1
Ne 29.9. 15:00 Pražačka P1
Ne 6.10. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 6.10. 20:00 Mikulova MIKU2

Balbín FC

Ne 6.10. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 6.10. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 20.10. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 20.10. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 17.11. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 17.11. 17:30 Záběhlice ZABEH

Sananim FC A

Ne 15.9. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 15.9. 20:00 Záběhlice ZABEH
Ne 3.11. 13:45 Pražačka P3
Ne 3.11. 15:00 Pražačka P3
Ne 17.11. 13:45 Pražačka P3
Ne 17.11. 15:00 Pražačka P3

Kapr tým 86 B

So 5.10. 12:30 Novoborská CVČ NOVOB
So 5.10. 13:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 20.10. 18:45 Meteor 8 METE1
Ne 3.11. 18:45 Meteor 8 METE1
Ne 17.11. 18:45 Meteor 8 METE1

ABCOM

Ne 29.9. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 29.9. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 29.9. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 6.10. 17:30 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 6.10. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 6.10. 20:00 Novoborská CVČ NOVOB

Fifty-two faders

Ne 29.9. 15:00 Mikulova MIKU2
Ne 29.9. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 29.9. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 20.10. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 20.10. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 20.10. 20:00 Děkanka DEKAN

Splašený kozy TR

Ne 20.10. 09:45 Běchovice 2 BECH
Ne 20.10. 11:00 Běchovice 2 BECH
Ne 3.11. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 3.11. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 17.11. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 17.11. 19:45 Hostivař SK HOSTI

Guaraní

Ne 15.9. 15:00 Mikulova MIKU4
Ne 15.9. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 15.9. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 1.12. 10:00 Pražačka P2
Ne 1.12. 11:15 Pražačka P2
Ne 1.12. 12:30 Pražačka P2

Torpedo Barrandov

Ne 22.9. 18:45 Pražačka P3
Ne 22.9. 20:00 Pražačka P3
Ne 13.10. 18:45 Pražačka P1
Ne 13.10. 20:00 Pražačka P1
Ne 3.11. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 3.11. 20:00 Novoborská CVČ NOVOB

1.FC Lehovec

Ne 15.9. 10:00 Pražačka P2
Ne 15.9. 11:15 Pražačka P2
Ne 15.9. 12:30 Pražačka P2
Ne 22.9. 10:00 Pražačka P3
Ne 22.9. 11:15 Pražačka P3
Ne 22.9. 12:30 Pražačka P3

Real Spořilov

Ne 22.9. 15:00 Zárubova ZARUB
Ne 22.9. 16:15 Zárubova ZARUB
Ne 22.9. 17:30 Zárubova ZARUB
Ne 29.9. 15:00 Mikulova MIKU1
Ne 29.9. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 29.9. 17:30 Mikulova MIKU1