Seznam týmů, 5. liga, skupina G

Tým Barvy dresů
Team Motivated !!!nehrají !!!
Torpedo Barrandov bílá
Sananim FC A červeno-černá, černá
Real Spořilov žlutá, bílá
Fifty-two faders bílá
Kapr tým 86 B modro-bílá
Guaraní bílo-červená
Splašený kozy TR červeno-černá
Balbín FC červená, bílá
ABCOM tmavě modrá, oranžová
1.FC Lehovec bílá, zeleno-černá
A - klub 90 bílá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina G

Utkání Datum Čas Hřiště
A - klub 90Team Motivated
Kapr tým 86 BGuaraní So 7.9. 10:00 NOVOB
ABCOMSananim FC A So 7.9. 11:15 TEMPO
Balbín FCReal Spořilov So 7.9. 11:15 P3
1.FC LehovecTorpedo Barrandov So 7.9. 12:30 ZAK
Fifty-two fadersSplašený kozy TR Ne 8.9. 17:30 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Team MotivatedABCOM
Splašený kozy TRKapr tým 86 B So 14.9. 11:15 NOVOB
Torpedo BarrandovGuaraní So 14.9. 12:30 TEMPO
Real SpořilovFifty-two faders So 14.9. 12:30 P1
Sananim FC ABalbín FC So 14.9. 12:30 P2
1.FC LehovecA - klub 90 So 14.9. 12:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Balbín FCTeam Motivated
A - klub 90Torpedo Barrandov So 21.9. 10:00 TEMPO
Kapr tým 86 BReal Spořilov So 21.9. 10:00 NOVOB
ABCOM1.FC Lehovec So 21.9. 11:15 TEMPO
Fifty-two fadersSananim FC A So 21.9. 11:15 P2
GuaraníSplašený kozy TR Ne 22.9. 17:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Team MotivatedFifty-two faders
Sananim FC AKapr tým 86 B So 28.9. 10:00 NOVOB
A - klub 90ABCOM So 28.9. 11:15 TEMPO
Real SpořilovGuaraní So 28.9. 12:30 TEMPO
1.FC LehovecBalbín FC So 28.9. 12:30 ZAK
Torpedo BarrandovSplašený kozy TR Ne 29.9. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Kapr tým 86 BTeam Motivated
Balbín FCA - klub 90 So 5.10. 08:45 P3
ABCOMTorpedo Barrandov So 5.10. 11:15 TEMPO
Fifty-two faders1.FC Lehovec So 5.10. 12:30 ZAK
GuaraníSananim FC A So 5.10. 12:30 TEMPO
Splašený kozy TRReal Spořilov Ne 6.10. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Team MotivatedGuaraní
ABCOMBalbín FC So 12.10. 11:15 TEMPO
Torpedo BarrandovReal Spořilov So 12.10. 12:30 TEMPO
1.FC LehovecKapr tým 86 B So 12.10. 12:30 ZAK
Sananim FC ASplašený kozy TR Ne 13.10. 11:15 P2
A - klub 90Fifty-two faders Ne 13.10. 16:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Splašený kozy TRTeam Motivated
Balbín FCTorpedo Barrandov So 19.10. 08:45 DEKAN
Kapr tým 86 BA - klub 90 So 19.10. 10:00 NOVOB
Fifty-two fadersABCOM So 19.10. 11:15 TEMPO
Guaraní1.FC Lehovec So 19.10. 12:30 ZAK
Real SpořilovSananim FC A So 19.10. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Team MotivatedReal Spořilov
ABCOMKapr tým 86 B So 2.11. 11:15 TEMPO
Balbín FCFifty-two faders So 2.11. 12:30 P2
1.FC LehovecSplašený kozy TR So 2.11. 12:30 ZAK
Torpedo BarrandovSananim FC A So 2.11. 12:30 TEMPO
A - klub 90Guaraní Ne 3.11. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Sananim FC ATeam Motivated
Kapr tým 86 BBalbín FC So 9.11. 10:00 NOVOB
GuaraníABCOM So 9.11. 11:15 TEMPO
Real Spořilov1.FC Lehovec So 9.11. 12:30 ZAK
Fifty-two fadersTorpedo Barrandov So 9.11. 12:30 P3
Splašený kozy TRA - klub 90 Ne 10.11. 16:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpedo BarrandovTeam Motivated
Fifty-two fadersKapr tým 86 B So 16.11. 10:00 NOVOB
ABCOMSplašený kozy TR So 16.11. 11:15 TEMPO
Balbín FCGuaraní So 16.11. 12:30 TEMPO
1.FC LehovecSananim FC A So 16.11. 12:30 ZAK
A - klub 90Real Spořilov Ne 17.11. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Team Motivated1.FC Lehovec
Real SpořilovABCOM So 30.11. 10:00 P2
Sananim FC AA - klub 90 So 30.11. 10:00 P3
Splašený kozy TRBalbín FC So 30.11. 10:00 HOSTI
GuaraníFifty-two faders So 30.11. 10:00 BECH
Kapr tým 86 BTorpedo Barrandov So 30.11. 10:00 P1