Seznam týmů, 5. liga, skupina H

Tým Barvy dresů
Poštmistři A modro-bílá
Sever 1.FC červeno-černá, žlutá
Drny FC vínová, zelená
Úžas 1. FFS žluto-černá, světle modrá
Pivson a Pofel rudá, bílá
KTB B červená, zelená
Alkohol Vršovice FC zeleno-bílá
Talent Praha FC zeleno-černá, modrá
JH červená, oranžová
Šotgani světle modrá, červená
Benda OFC žluto-černá, černá
Deportivo Praga oranžová

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina H

Utkání Datum Čas Hřiště
Alkohol Vršovice FCSever 1.FC Ne 8.9. 10:00 P2
JHPivson a Pofel Ne 15.9. 11:15 P2
ŠotganiKTB B Ne 15.9. 16:15 HANSP
Benda OFCDrny FC Ne 15.9. 17:30 P1
Talent Praha FCPoštmistři A Ne 15.9. 18:45 TEMPO
Deportivo PragaÚžas 1. FFS Ne 15.9. 18:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Poštmistři AJH Ne 22.9. 12:30 TEMPO
Drny FCAlkohol Vršovice FC Ne 22.9. 14:45 zzHABR
Sever 1.FCTalent Praha FC Ne 22.9. 15:00 P2
Pivson a PofelŠotgani Ne 22.9. 16:15 HANSP
Deportivo PragaBenda OFC Ne 22.9. 17:30 P1
Úžas 1. FFSKTB B Ne 22.9. 17:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
JHSever 1.FC Ne 29.9. 11:15 P1
Talent Praha FCDrny FC Ne 29.9. 14:45 zzHABR
ŠotganiPoštmistři A Ne 29.9. 16:15 HANSP
Benda OFCÚžas 1. FFS Ne 29.9. 17:30 P1
KTB BPivson a Pofel Ne 29.9. 18:45 P3
Alkohol Vršovice FCDeportivo Praga Ne 29.9. 20:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Poštmistři AKTB B Ne 6.10. 15:00 DEKAN
Sever 1.FCŠotgani Ne 6.10. 16:15 HANSP
Drny FCJH Ne 6.10. 16:45 zzHABR
Benda OFCAlkohol Vršovice FC Ne 6.10. 17:30 P1
Deportivo PragaTalent Praha FC Ne 6.10. 17:30 ZAK
Úžas 1. FFSPivson a Pofel Ne 6.10. 17:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
JHDeportivo Praga Ne 13.10. 11:15 P3
ŠotganiDrny FC Ne 13.10. 16:15 HANSP
Alkohol Vršovice FCÚžas 1. FFS Ne 13.10. 17:30 DEKAN
Talent Praha FCBenda OFC Ne 13.10. 17:30 P1
Pivson a PofelPoštmistři A Ne 13.10. 20:00 MIKU4
KTB BSever 1.FC Ne 13.10. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Alkohol Vršovice FCTalent Praha FC Ne 20.10. 12:30 ZAK
Deportivo PragaŠotgani Ne 20.10. 16:15 HANSP
Drny FCKTB B Ne 20.10. 16:45 zzHABR
Benda OFCJH Ne 20.10. 17:30 P1
Úžas 1. FFSPoštmistři A Ne 20.10. 17:30 DEKAN
Sever 1.FCPivson a Pofel Ne 20.10. 18:45 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
JHAlkohol Vršovice FC Po 28.10. 11:15 ZAK
Pivson a PofelDrny FC Po 28.10. 16:15 HANSP
Talent Praha FCÚžas 1. FFS Po 28.10. 17:30 DEKAN
Poštmistři ASever 1.FC Po 28.10. 20:00 DEKAN
KTB BDeportivo Praga Po 28.10. 20:00 P1
ŠotganiBenda OFC Ne 24.11. 19:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Talent Praha FCJH Ne 3.11. 11:15 ZAK
Alkohol Vršovice FCŠotgani Ne 3.11. 16:15 HANSP
Drny FCPoštmistři A Ne 3.11. 16:45 zzHABR
Deportivo PragaPivson a Pofel Ne 3.11. 17:30 P3
Benda OFCKTB B Ne 3.11. 17:30 P1
Úžas 1. FFSSever 1.FC Ne 3.11. 17:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
ŠotganiTalent Praha FC Ne 10.11. 16:15 HANSP
Sever 1.FCDrny FC Ne 10.11. 16:45 zzHABR
Pivson a PofelBenda OFC Ne 10.11. 17:30 P1
JHÚžas 1. FFS Ne 10.11. 17:30 DEKAN
Poštmistři ADeportivo Praga Ne 10.11. 20:00 ZAK
KTB BAlkohol Vršovice FC Ne 10.11. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
JHŠotgani Ne 17.11. 16:15 HANSP
Talent Praha FCKTB B Ne 17.11. 16:15 P2
Deportivo PragaSever 1.FC Ne 17.11. 17:30 ZAK
Benda OFCPoštmistři A Ne 17.11. 17:30 P1
Úžas 1. FFSDrny FC Ne 17.11. 17:30 DEKAN
Alkohol Vršovice FCPivson a Pofel Ne 17.11. 18:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Drny FCDeportivo Praga Ne 1.12. 18:45 MIKU4
KTB BJH Ne 1.12. 18:45 MIKU1
Pivson a PofelTalent Praha FC Ne 1.12. 18:45 MIKU2
Poštmistři AAlkohol Vršovice FC Ne 1.12. 18:45 MIKU3
Sever 1.FCBenda OFC Ne 1.12. 18:45 P3
ŠotganiÚžas 1. FFS Ne 1.12. 18:45 HANSP