Ne 8.9.13 16:00 HOSTI Hashlerka THC 1993 A Strážci Pomeranče   (HL6K)
Ne 8.9.13 17:15 HOSTI Parukářka FC Praetorians FC A   (HL8R)
Ne 24.11.13 16:15 P2 Real Hagrid CF Bez názvu   (HL6L)
Ne 24.11.13 17:30 P2 Forejt FC Masokombinát   (HL8R)
Ne 24.11.13 18:45 P2 xPěstební dělnice Mestek 97 FC   (HL6K)

1. 12. 13 18:45 HANSP Šotgani Úžas 1.FFS 11. 11:1 (3:0)
Po víceméně vyrovnané první půli rozhodli hráči Šotganu o své zasloužené a vysoké výhře ve druhé půli. Kyjak
Šotgani Úžas 1.FFS
Dušan Drličiak – David Böhm, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Kryštof Klimeš, Tomáš Lácha, Lukáš Poláček, Jan Zlesák vs František Tůma – Pavel Krištůfek, Patrik Lancz, Zdeněk Nedvěd, Marek Rotbauer, Brian Štamm, Jan Šťovíček, Jan Šusta
2., 51. Jiří Janáč
13., 21., 33., 45., 46., 47., 53. Lukáš Poláček
36. David Böhm
54. Kryštof Klimeš
39. Pavel Krištůfek
17. 11. 13 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Drny FC 10. 4:1 (1:0)
Zpočátku vyrovnané utkání ovládli hráči Úžasu, kteří soupeře přehrávali a zaslouženě zvítězili. David Beneš, Martin Kubíček
Úžas 1.FFS Drny FC
František Tůma – Jiří Jelínek, Pavel Krištůfek, Patrik Lancz, Jaroslav Malatinec, Zdeněk Nedvěd, Marek Rotbauer, Brian Štamm, Jan Šťovíček, Jan Šusta vs Štěpán Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Jan Kubík, Jan Mihalko, Lukáš Pitelka, Jakub Šlégl, Sebastián Šulc, Gejza Trgiňa
25., 50. Jan Šťovíček
37. Pavel Krištůfek
44. Patrik Lancz
59 Jaroslav Malatinec 56. Lukáš Pitelka
10. 11. 13 17:30 DEKAN JH Úžas 1.FFS 9. 3:5 (2:0)
Neuvěřitelný zvrat předvedli fotbalisté Úžasu, když ztracený zápas obrátili ve svůj prospěch. Paleček, Červený
JH Úžas 1.FFS
Ondřej Trunečka – Miroslav Benáček, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Stanislav Zbyněk vs František Tůma – Jiří Jelínek, Pavel Krištůfek, Patrik Lancz, Marek Rotbauer, Brian Štamm, Jan Šťovíček
18. Jan Kopecký
28., 31. Ondřej Novák
41. Pavel Krištůfek
49., 52., 55. Patrik Lancz
60. Jan Šťovíček
3. 11. 13 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Sever 1.FC 8. 3:7 (1:4)
Pohledné utkání, ve kterém hosté ještě spoustu šancí nevyužili. Výborný výkon předvedl hráč Štědronský. Jan Zelenka, Tomáš Rakušan
Úžas 1.FFS Sever 1.FC
František Tůma – Pavel Krištůfek, Jaroslav Malatinec, Marek Rotbauer, Brian Štamm, Jan Šťovíček vs Roman Kuba – Karel Frankota, Petr Kvapil, Karel Medek, Rostislav Pulkrab, Tomáš Roštík, Jiří Štědronský, Petr Vydra
10., 34. Jan Šťovíček
47. Pavel Krištůfek
10., 29., 58., 59. Jiří Štědronský
24. Petr Vydra
28. Tomáš Roštík
46. Petr Kvapil
28. 10. 13 17:30 DEKAN Talent Praha FC Úžas 1.FFS 7. 8:2 (3:1)
Talent zcela ovládl první poločas utkání a když se hosté začali nadechovat k náporu a snížili, uzemnil je třemi rychlými góly. Lukáš Boček, Karel Koschin
Talent Praha FC Úžas 1.FFS
Martin Holovský – Zdeněk Franta, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Josef Holovský, Vladimír Hříbek, Adam Stuchel vs Jan Šťovíček – Pavel Krištůfek, Patrik Lancz, Jaroslav Malatinec, Marek Rotbauer, Brian Štamm, Jan Šusta
34. Marek Rotbauer
20. 10. 13 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Poštmistři A 6. 5:2 (3:1)
Celkem vyrovnané utkání, ve kterém hosté doplatili na to, že se zejména ve druhém poločase věnovali hádkám na úkor hry. Tomáš Šťastný, Jiří Dušek
Úžas 1.FFS Poštmistři A
František Tůma – Jiří Jelínek, Pavel Krištůfek, Patrik Lancz, Jaroslav Malatinec, Marek Rotbauer, Brian Štamm, Jan Šťovíček, Jan Šusta vs Tomáš Moravec – Dominik Benda, Richard Bláha, Karel Brousil, David Faber, Petr Nedbal, Tomáš Rejfek, Petr Škvor, Artur Zhytnyk
50. Petr Nedbal
13. 10. 13 17:30 DEKAN Alkohol Vršovice FC Úžas 1.FFS 5. 1:4 (1:3)
Tomáš Podrazský, Michal Podrazský
Alkohol Vršovice FC Úžas 1.FFS
Tomáš Vrňák – Lukáš Bady, Levan Bokeria, Jakub Herout, Jiří Popelka, Jaroslav Pospíšil, Filip Špaček, Vojtěch Sýkora, David Vostřák, Kristian Zradička vs František Tůma – Pavel Krištůfek, Patrik Lancz, Jaroslav Malatinec, Marek Rotbauer, Jan Šťovíček, Jan Šusta
7. David Vostřák 13., 28. Jan Šťovíček
21. Pavel Krištůfek
55. Patrik Lancz
6. 10. 13 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Pivson a Pofel 4. 1:1 (1:1)
Solidní zápas, jehož aktéři poctivě "odjezdili" celých 60 minut. Za zmínku stojí vyrovnávací gól Rotbauera, jehož parádní volej z relativně ostrého úhlu zapadl přímo do šibenice soupeřovy brány. Voldán
Úžas 1.FFS Pivson a Pofel
Ondřej Lipták – Jiří Jelínek, Pavel Krištůfek, Patrik Lancz, Marek Rotbauer, Jan Šťovíček, Jan Šusta vs Michal Stoklasa – Matouš Bém, Martin Hrycej, Matouš Knapp, Michal Kovář, Matěj Pokorný, Tomáš Rusý, Petr Valášek
7. Marek Rotbauer 1. Martin Hrycej
29. 9. 13 17:30 P1 Benda OFC Úžas 1.FFS 3. 3:1 (2:1)
Velmi nevyrovnaná hra s velkým počtem nepřesností. Karel Kudrna, Marek Pavlíček
Benda OFC Úžas 1.FFS
Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Mach, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs Zdeněk Vlasák – Pavel Krištůfek, Patrik Lancz, Jaroslav Malatinec, Marek Rotbauer, Jan Šťovíček, Jan Šusta, František Tůma
17. Miloslav Svatoš
27., 35. Michal Mach
19. Patrik Lancz
22. 9. 13 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS KTB B 2. 4:4 (1:3)
Domácí byli lepším týmem, ale svou převahu nedokázali využít a musí se spokojit s konečnou remízou. Filip Švambera, František Prokleška
Úžas 1.FFS KTB B
Zdeněk Vlasák – Jiří Jelínek, Pavel Krištůfek, Ondřej Lipták, Jaroslav Malatinec, Marek Rotbauer, Jan Šťovíček, Jan Šusta vs Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Martin Halama, Daniel Hanžl, Petr Karlický, Tomáš Kavka, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Milan Petrák, Roman Rameš, Jan Švára
25., 48. Pavel Krištůfek
32. Jan Šťovíček
50. Marek Rotbauer
2., 29., 55. Jan Švára
18. Daniel Hanžl
15. 9. 13 18:45 DEKAN Deportivo Praga Úžas 1.FFS 1. 8:5 (3:2)
Velice pohledný zápas, ve kterém měli od počátku mírně navrch domácí, ale výhru si pojistili až v poslední desetiminutovce. David Kabát, Eduard Skramuský
Deportivo Praga Úžas 1.FFS
Luboš Vacek – Stanislav Bruder, Tomáš Bruder, Jakub Kosina, Franci Mohorič, Roman Palmin, Vladimír Příbramský, Vladimír Šafařík, Marek Solich vs František Tůma – Pavel Krištůfek, Patrik Lancz, Marek Rotbauer, Jan Šťovíček, Jan Šusta, Matyáš Verner