Seznam týmů, 5. liga, skupina I

Tým Barvy dresů
Paraguay červeno-bílá, modrá
Youngsters FC bílo-zelená, červená
Zimbru Olymp A červená, modrá
s.Oliver A bílá, červená
S.T.R.U.P. zeleno-černá, tmavě modrá
Ukradený širáci bílá, modrá
Vozovna Hloubětín B bílá, červená
Rival club FC A oranžovo-černá, modrá
Puk PFC žlutá, černo-žlutá
Klikaři FC bílá, tmavě modrá
Absinth oranžová, zelená
Dropa FC žlutá, červená

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina I

Utkání Datum Čas Hřiště
Rival club FC AUkradený širáci Ne 8.9. 12:15 BECH
s.Oliver AS.T.R.U.P. Ne 8.9. 18:45 ZABEH
Puk PFCVozovna Hloubětín B Ne 8.9. 18:45 NOVOB
Klikaři FCYoungsters FC Ne 8.9. 18:45 MIKU1
Dropa FCZimbru Olymp A Ne 8.9. 20:00 SCBEC
AbsinthParaguay Po 28.10. 17:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Vozovna Hloubětín BRival club FC A Ne 15.9. 12:15 BECH
Ukradený širácis.Oliver A Ne 15.9. 18:45 ZABEH
ParaguayS.T.R.U.P. Ne 15.9. 18:45 HANSP
Zimbru Olymp AKlikaři FC Ne 15.9. 20:00 MIKU2
AbsinthDropa FC Ne 15.9. 20:00 SCBEC
Youngsters FCPuk PFC Ne 15.9. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
S.T.R.U.P.Ukradený širáci Ne 22.9. 17:30 MIKU1
Puk PFCZimbru Olymp A Ne 22.9. 17:30 KBELY
s.Oliver AVozovna Hloubětín B Ne 22.9. 18:45 ZABEH
Klikaři FCAbsinth Ne 22.9. 18:45 MIKU1
Rival club FC AYoungsters FC Ne 22.9. 20:00 DEKAN
Dropa FCParaguay Ne 22.9. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Vozovna Hloubětín BS.T.R.U.P. Ne 29.9. 17:30 MIKU1
AbsinthPuk PFC Ne 29.9. 18:45 MIKU3
Youngsters FCs.Oliver A Ne 29.9. 18:45 ZABEH
ParaguayUkradený širáci Ne 29.9. 18:45 HANSP
Zimbru Olymp ARival club FC A Ne 29.9. 19:15 DABLI
Dropa FCKlikaři FC Ne 29.9. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Ukradený širáciVozovna Hloubětín B Ne 6.10. 12:15 BECH
S.T.R.U.P.Youngsters FC Ne 6.10. 17:30 MIKU1
s.Oliver AZimbru Olymp A Ne 6.10. 18:45 ZABEH
Klikaři FCParaguay Ne 6.10. 18:45 MIKU1
Rival club FC AAbsinth Ne 6.10. 19:15 DABLI
Puk PFCDropa FC Ne 6.10. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Zimbru Olymp AS.T.R.U.P. Ne 13.10. 17:30 MIKU1
Klikaři FCPuk PFC Ne 13.10. 18:45 MIKU1
Absinths.Oliver A Ne 13.10. 18:45 ZABEH
Youngsters FCUkradený širáci Ne 13.10. 18:45 MIKU4
ParaguayVozovna Hloubětín B Ne 13.10. 18:45 HANSP
Dropa FCRival club FC A Ne 13.10. 19:15 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
Ukradený širáciZimbru Olymp A Ne 20.10. 14:45 BECH
S.T.R.U.P.Absinth Ne 20.10. 17:30 MIKU1
Vozovna Hloubětín BYoungsters FC Ne 20.10. 18:45 P3
Puk PFCParaguay Ne 20.10. 18:45 HANSP
s.Oliver ADropa FC Ne 20.10. 18:45 ZABEH
Rival club FC AKlikaři FC Ne 20.10. 18:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Zimbru Olymp AVozovna Hloubětín B Ne 3.11. 12:15 BECH
Klikaři FCs.Oliver A Ne 3.11. 18:45 MIKU1
Puk PFCRival club FC A Ne 3.11. 18:45 MIKU3
ParaguayYoungsters FC Ne 3.11. 18:45 HANSP
Dropa FCS.T.R.U.P. Ne 3.11. 20:00 SCBEC
AbsinthUkradený širáci Ne 3.11. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Youngsters FCZimbru Olymp A Ne 10.11. 15:00 P3
Vozovna Hloubětín BAbsinth Ne 10.11. 15:00 P2
S.T.R.U.P.Klikaři FC Ne 10.11. 17:30 MIKU1
Rival club FC AParaguay Ne 10.11. 18:45 HANSP
s.Oliver APuk PFC Ne 10.11. 18:45 ZABEH
Ukradený širáciDropa FC Ne 10.11. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
AbsinthYoungsters FC Ne 17.11. 16:15 P3
Puk PFCS.T.R.U.P. Ne 17.11. 17:30 MIKU1
Rival club FC As.Oliver A Ne 17.11. 18:45 ZABEH
Klikaři FCUkradený širáci Ne 17.11. 18:45 MIKU1
ParaguayZimbru Olymp A Ne 17.11. 18:45 HANSP
Dropa FCVozovna Hloubětín B Ne 17.11. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Zimbru Olymp AAbsinth Ne 24.11. 17:30 MIKU4
Youngsters FCDropa FC Ne 24.11. 17:30 MIKU3
Vozovna Hloubětín BKlikaři FC Ne 24.11. 17:30 MIKU2
s.Oliver AParaguay Ne 24.11. 17:30 ZABEH
Ukradený širáciPuk PFC Ne 24.11. 17:30 TEMPO
S.T.R.U.P.Rival club FC A Ne 24.11. 17:30 MIKU1