Rozpis pískání, 6. liga, skupina A

Arabská

Út 16.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 16.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 16.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Út 14.5. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 14.5. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 14.5. 20:45 Mikulova MIKU3

Bandidoz

Po 15.4. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 15.4. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 15.4. 20:45 Mikulova MIKU3
St 5.6. 18:00 Štěrboholy STER1
St 5.6. 19:15 Štěrboholy STER1
St 5.6. 20:30 Štěrboholy STER1

Demínka A

Pa 29.3. 18:00 Pražačka P2
Pa 29.3. 19:15 Pražačka P2
Út 16.4. 17:00 Kbely Spartak KBELY
Út 16.4. 18:15 Kbely Spartak KBELY
St 8.5. 18:00 Štěrboholy STER2
St 8.5. 19:15 Štěrboholy STER2

Saens 1.FC B

Út 2.4. 17:00 Zárubova ZARUB
Út 2.4. 18:15 Zárubova ZARUB
Út 23.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 23.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 25.6. 18:30 Hrabákova HRAB3
Út 25.6. 19:45 Hrabákova HRAB3

Traktor Praha A

Po 8.4. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 8.4. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Po 13.5. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 13.5. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
St 22.5. 19:30 Děkanka DEKAN
St 22.5. 20:45 Děkanka DEKAN

Chroustova lokomotiva

Čt 25.4. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 25.4. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 25.4. 20:45 Mikulova MIKU3
Út 14.5. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 14.5. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 14.5. 20:45 Mikulova MIKU4

RAF Jinonice

Po 1.4. 15:00 Děkanka DEKAN
Po 1.4. 16:15 Děkanka DEKAN
Po 1.4. 17:30 Děkanka DEKAN
St 1.5. 18:15 Mikulova MIKU2
St 1.5. 19:30 Mikulova MIKU2
St 1.5. 20:45 Mikulova MIKU2

Dejnámbůra FC

Pa 29.3. 18:00 Pražačka P3
Pa 29.3. 19:15 Pražačka P3
Po 15.4. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 15.4. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
St 8.5. 17:00 Kbely Spartak KBELY
St 8.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY

Les Miserables

Po 8.4. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 8.4. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 8.4. 20:45 Mikulova MIKU3
Čt 9.5. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Čt 9.5. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Čt 9.5. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

H.K. 12

Út 16.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 16.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Pa 21.6. 18:00 Pražačka P1
Pa 21.6. 19:15 Pražačka P1

R.I.P. B

Út 9.4. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 9.4. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 9.4. 20:45 Mikulova MIKU4
St 5.6. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 5.6. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 5.6. 20:15 Záběhlice ZABEH

Yellow Dildos A

Po 8.4. 17:00 Zárubova ZARUB
Po 8.4. 18:15 Zárubova ZARUB
Út 7.5. 19:00 Pražačka P1
Út 7.5. 20:15 Pražačka P1
Po 20.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 20.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI