Seznam týmů, 6. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Arabská bílá
Bandidoz oranžová
Demínka A bílá, červená
Saens 1.FC B bílo-červená
Traktor Praha A oranžová, modrá
Chroustova lokomotiva bílá, zelená
RAF Jinonice šedá, červená
Dejnámbůra FC bílá, červená
Les Miserables zeleno-bílá
H.K. 12 červeno-bílá, světle modrá
R.I.P. B černo-červená
Yellow Dildos A žlutá, černá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
ArabskáYellow Dildos A Po 2.9. 17:45 HRAB3
H.K. 12R.I.P. B Po 2.9. 18:15 MIKU2
Demínka ARAF Jinonice Po 2.9. 19:30 MIKU2
Dejnámbůra FCBandidoz Po 2.9. 20:15 MOTO1
Saens 1.FC BTraktor Praha A Po 2.9. 20:45 MIKU2
Chroustova lokomotivaLes Miserables Út 3.9. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
RAF JinoniceH.K. 12 Po 16.9. 18:15 MIKU2
Yellow Dildos ALes Miserables Po 16.9. 19:00 DABLI
BandidozDemínka A Po 16.9. 19:30 MIKU2
R.I.P. BChroustova lokomotiva Po 16.9. 20:00 TEMPO
Traktor Praha ADejnámbůra FC Po 16.9. 20:15 MOTO3
ArabskáSaens 1.FC B Po 16.9. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
H.K. 12Bandidoz Po 23.9. 18:15 MIKU1
Dejnámbůra FCArabská Po 23.9. 18:15 HANSP
Les MiserablesR.I.P. B Po 23.9. 19:00 MOTO2
Demínka ATraktor Praha A Po 23.9. 19:30 MIKU2
Chroustova lokomotivaRAF Jinonice Po 23.9. 20:30 STER3
Saens 1.FC BYellow Dildos A Po 23.9. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor Praha AH.K. 12 Po 30.9. 18:15 MIKU2
RAF JinoniceLes Miserables Po 30.9. 19:00 MOTO3
ArabskáDemínka A Po 30.9. 19:30 MIKU2
Saens 1.FC BDejnámbůra FC Po 30.9. 20:45 MIKU2
Yellow Dildos AR.I.P. B Po 30.9. 20:45 MIKU3
BandidozChroustova lokomotiva Út 1.10. 18:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
H.K. 12Arabská Po 7.10. 18:15 MIKU2
Demínka ASaens 1.FC B Po 7.10. 19:30 MIKU1
Dejnámbůra FCYellow Dildos A Po 7.10. 20:15 MOTO3
Chroustova lokomotivaTraktor Praha A Po 7.10. 20:30 STER1
Les MiserablesBandidoz Út 8.10. 18:15 MIKU2
R.I.P. BRAF Jinonice St 9.10. 20:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
ArabskáChroustova lokomotiva Po 14.10. 18:00 STRE
Yellow Dildos ARAF Jinonice Po 14.10. 18:00 STER1
BandidozR.I.P. B Po 14.10. 19:15 STRE
Dejnámbůra FCDemínka A Po 14.10. 19:30 MIKU2
Traktor Praha ALes Miserables Po 14.10. 20:15 STOD
Saens 1.FC BH.K. 12 Po 14.10. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
H.K. 12Dejnámbůra FC Po 21.10. 18:15 MIKU1
Les MiserablesArabská Po 21.10. 19:00 MOTO3
Demínka AYellow Dildos A Po 21.10. 19:30 MIKU2
RAF JinoniceBandidoz Po 21.10. 20:15 MOTO2
R.I.P. BTraktor Praha A Po 21.10. 20:15 MOTO1
Chroustova lokomotivaSaens 1.FC B Po 21.10. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Demínka AH.K. 12 Út 29.10. 19:30 MIKU3
Saens 1.FC BLes Miserables Út 29.10. 20:45 MIKU2
Yellow Dildos ABandidoz Út 29.10. 20:45 MIKU3
Traktor Praha ARAF Jinonice St 30.10. 17:45 HRAB1
Dejnámbůra FCChroustova lokomotiva St 30.10. 18:15 MIKU4
ArabskáR.I.P. B St 30.10. 18:15 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
BandidozTraktor Praha A Po 11.11. 17:00 HANSP
H.K. 12Yellow Dildos A Po 11.11. 18:15 MIKU2
Chroustova lokomotivaDemínka A Po 11.11. 19:30 MIKU2
R.I.P. BSaens 1.FC B Po 11.11. 20:45 MIKU2
Les MiserablesDejnámbůra FC St 13.11. 18:15 MIKU4
RAF JinoniceArabská St 13.11. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Yellow Dildos ATraktor Praha A Po 18.11. 18:00 STER2
H.K. 12Chroustova lokomotiva Po 18.11. 18:15 MIKU1
Dejnámbůra FCR.I.P. B Po 18.11. 19:15 STER3
Demínka ALes Miserables Po 18.11. 19:30 MIKU1
Saens 1.FC BRAF Jinonice Po 18.11. 19:30 MIKU3
ArabskáBandidoz Po 18.11. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor Praha AArabská Po 2.12. 19:00 MOTO2
BandidozSaens 1.FC B Po 2.12. 19:30 MIKU4
Les MiserablesH.K. 12 Po 2.12. 19:30 MIKU2
R.I.P. BDemínka A Po 2.12. 19:30 MIKU3
RAF JinoniceDejnámbůra FC Po 2.12. 19:30 P3
Chroustova lokomotivaYellow Dildos A Po 2.12. 19:30 TEMPO