St 6.11.13 17:45 ZABEH Prapražačka B X-team   (VL4C)
St 6.11.13 19:00 ZABEH Ramutant CF Sean team A   (HL4C)
St 6.11.13 20:15 ZABEH Tuscarora A Traktor humus A   (HL2B)

2. 12. 13 19:30 P3 RAF Jinonice Dejnámbůra FC 11. 0:2 (0:1)
Petr Brož – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Daniel Keřlík, David Krejdl, Jan Olbert, Jiří Zach, Jakub Zeman, Jan Zeman vs Dušan Jakl – Miloslav Goll, Lubomír Kováč, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka, Allan Zípek
46. Miloslav Goll
25. Allan Zípek
45. Miloslav Goll
18. 11. 13 19:15 STER3 Dejnámbůra FC R.I.P. B 10. 6:1 (3:1)
Po vyrovnaném 1. poločase rozhodly lepší koncovkou Dejnámbůra o vítězství. Paleček
Dejnámbůra FC R.I.P. B
Dušan Jakl – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka, Pavel Volf, Allan Zípek vs Jakub Kratěna – David Gabriel, Martin Horyna, Vojtěch Patočka, Tomáš Řezáč, František Vosecký
6. Allan Zípek
21., 25. Jaroslav Kubásek
45., 46. Pavel Volf
52. Miloslav Goll
12. David Gabriel
13. 11. 13 18:15 MIKU4 Les Miserables Dejnámbůra FC 9. 8:2 (5:1)
Tým "Bídníků" vůbec nepůsobil herně dle svého muzikálového názvu, naopak tým Bejnámbůra ano, neboť do konce 1. poločasu pětkrát inkasoval a o osudu zápasu bylo rozhodnuto již v prvním poločase. Jinak poměrně slušné utkání. Husák
Les Miserables Dejnámbůra FC
Jan Šícha – Martin Chalupa, David Kopka, Jiří Kuti, Lukáš Pokorný, Jan Prosek, Petr Prosek, Tomáš Válek vs Dušan Jakl – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka, Pavel Volf
8. Lukáš Pokorný
13., 16., 43., 48. Jan Prosek
21. Martin Chalupa
22., 58. Petr Prosek
24. Miloslav Goll
41. Václav Lysczas
30. 10. 13 18:15 MIKU4 Dejnámbůra FC Chroustova lokomotiva 8. 4:1 (1:0)
Domácí zaslouženě vyhráli, po většinu utkání byli lepším týmem. Martin Prokop, Ladislav Kovács
Dejnámbůra FC Chroustova lokomotiva
Dušan Jakl – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Jan Pála, David Procházka, Pavel Volf, Allan Zípek vs Vojtěch Řehoř – Martin Beneš, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Petr Pitín, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora, František Veselý, Radek Vojtěch
14., 32. David Lambl
37. David Procházka
39. Allan Zípek
52. Martin Beneš
21. 10. 13 18:15 MIKU1 H.K. 12 Dejnámbůra FC 7. 0:3 (0:0)
Vyrovnaný zápas, ve druhé půli se projevila větší sehranost hostů. Petr Krbec, Jan Lukeš
H.K. 12 Dejnámbůra FC
Patrik Mirvald – Michal Černý, David Franěk, Václav Havránek, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Martin Štětka, Jaromír Topič vs Michal Lauber – Miloslav Goll, Lubomír Kováč, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka, Pavel Volf, Allan Zípek
35. David Lambl
59. Pavel Volf
60. David Procházka
14. 10. 13 19:30 MIKU2 Dejnámbůra FC Demínka A 6. 3:4 (0:2)
Moc pěkný zápas. Demínka od začátku držela míč a do půle zaslouženě vedla. Po přestávce se hra vyrovnala. Vyhrál fotbalovější tým Demínky. Pavel Fligl, Miroslav Václavík
Dejnámbůra FC Demínka A
Michal Lauber – Miloslav Goll, Lubomír Kováč, David Lambl, David Procházka, Pavel Volf, Allan Zípek vs Lukáš Dlabač – Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Zdeněk Šebek, Robert Spálavský, Aleš Valiček, Tomáš Velinský
44., 54. Miloslav Goll
46. Lubomír Kováč
5., 26., 35., 57. Jiří Harazim
7. 10. 13 20:15 MOTO3 Dejnámbůra FC Yellow Dildos A 5. 4:3 (2:1)
Bojovné a vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Závěrečný nápor hostů přišel pozdě a tak domácí udrželi těsný jednobrankový náskok až do konce. Plucar, Mlynařík
Dejnámbůra FC Yellow Dildos A
Dušan Jakl – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, Pavel Volf, Allan Zípek vs Daniel MarešMarek Frank, Jan Hejl, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Filip Mikulášek
3. David Lambl
17. Jaroslav Kubásek
35. Václav Lysczas
52. Jan Pála
28., 55. Marek Frank
39. Jan Hejl
30. 9. 13 20:45 MIKU2 Saens 1.FC B Dejnámbůra FC 4. 0:6 (3:0)
Utkání hrané na jednu bránu, kdy Saens nepouštěli míč ze své nohy. Výsledek 5:2 je pro hosty milostivý. Ke konci zbytečně vyhecované. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Dejnámbůra pro start neregistrovaného hráče v týmu Saens. Josef Jetýlek, Jaroslav Franta
Saens 1.FC B Dejnámbůra FC
Michael Dvořák – Marek Červenka, Marek Fiala, Jan Frantl, Jakub Křehla, Marek Procházka, Daniel Veselý, Jan Zachar vs Václav Lysczas – Miloslav Goll, Dušan Jakl, Jaroslav Kubásek, Jan Pála, David Procházka, Pavel Volf, Allan Zípek
56. Jan Pála
23. 9. 13 18:15 HANSP Dejnámbůra FC Arabská 3. 3:1 (1:1)
V 1.pol. vyrovnané utkání hrané ve vysokém tempu a spousta střel. Druhý pol. ukázal lepší útočnou kvalitu domácích, kteří si v krátkém čase vytvořili 2gólový náskok, který udrželi. Jakub Fajfr
Dejnámbůra FC Arabská
Allan Zípek – Miloslav Goll, David Lambl, Michal Lauber, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka vs Zdeněk Sloboda – Martin Fried, Petr Hájek, Rudolf Klepáček, Vít Mach, Jan Novák, Pavel Oborský, Petr Pařízek
8., 46. Jan Pála
48. Václav Lysczas
13. Pavel Oborský
16. 9. 13 20:15 MOTO3 Traktor Praha A Dejnámbůra FC 2. 0:4 (0:2)
V tomto duelu na tom byli lépe hosté, kteří svého soupeře přestříleli a v poklidném tempu zvítězili 4:0.
Traktor Praha A Dejnámbůra FC
Jan Bulíček – Ondřej Ertl, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Roman Švejstil, Jan Zajíček vs Michal Lauber – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka, Pavel Volf, Allan Zípek
19. Pavel Volf
30. Jaroslav Kubásek
58. Miloslav Goll
2. 9. 13 20:15 MOTO1 Dejnámbůra FC Bandidoz 1. 2:0 (0:0)
Pohledné utkání hrané v duchu fair play, kterému by slušela remíza.
Dejnámbůra FC Bandidoz
Dušan Jakl – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka, Pavel Volf, Allan Zípek vs Michal Šedivý – Róbert Dudek, Jaroslav Jakubec, Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Tomáš Vachek, František Vógl, Ondřej Zahradník