Pá 13.9.13 18:00 P2 Stará garda Démoni   (HL4D)
Pá 13.9.13 19:15 P2 Tramway FC Gumídci Méďové FC   (HL3C)
Út 8.10.13 17:30 HRAB2 Strakonická 2007 1.FC Určitě team Vršovice   (HL8C)
Út 8.10.13 18:45 HRAB2 Medvědi C Alténa ST   (HL7C)
Čt 10.10.13 19:00 STOD Vibromax 1985 juniorka Slepí koně VET   (VL4D)
Čt 10.10.13 20:15 STOD Jemné a Solené 1.FC Dromedarians Praha   (HL6F)

2. 12. 13 19:30 MIKU3 R.I.P. B Demínka A 11. 2:7 (1:3)
Zpočátku vyrovnané utkání se změnilo téměř v exhibici. Otomar Sláma, Milan Cibík
R.I.P. B Demínka A
Jakub Kratěna – David Gabriel, Martin Horyna, Michal Kočí, Michal Němec, Vojtěch Patočka, Tomáš Řezáč vs Lukáš Dlabač – Milan Fedor, Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Filip Skabrouth, Robert Spálavský, Tomáš Velinský
8. Michal Kočí
56. Michal Němec
1., 16., 40. Jiří Harazim
29., 51. Filip Skabrouth
49., 58. Milan Fedor
18. 11. 13 19:15 STER3 Dejnámbůra FC R.I.P. B 10. 6:1 (3:1)
Po vyrovnaném 1. poločase rozhodly lepší koncovkou Dejnámbůra o vítězství. Paleček
Dejnámbůra FC R.I.P. B
Dušan Jakl – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka, Pavel Volf, Allan Zípek vs Jakub Kratěna – David Gabriel, Martin Horyna, Vojtěch Patočka, Tomáš Řezáč, František Vosecký
6. Allan Zípek
21., 25. Jaroslav Kubásek
45., 46. Pavel Volf
52. Miloslav Goll
12. David Gabriel
11. 11. 13 20:45 MIKU2 R.I.P. B Saens 1.FC B 9. 2:2 (1:1)
Zasloužená remíza. Bojovné fotbalové utkání. Jakub Krucký, Petr Lukáč
R.I.P. B Saens 1.FC B
Jakub Kratěna – Jan Horyna, Martin Horyna, Michal Kočí, Michal Němec, Vojtěch Patočka, Tomáš Řezáč vs Matěj Vrána – Marek Červenka, Marek Fiala, Karel Hrubeš, Jakub Křehla, Jan Zachar
8. Tomáš Řezáč
50. Martin Horyna
24. Karel Hrubeš
35. Marek Červenka
30. 10. 13 18:15 MIKU3 Arabská R.I.P. B 8. 2:4 (0:2)
RIP se sešlo o chlup dříve a lépe vstoupilo do zápasu a získaný náskok už neztratilo. Smetana, Hošek
Arabská R.I.P. B
Zdeněk Sloboda – Martin Fried, Petr Hájek, Michal Jinek, Rudolf Klepáček, Petr Pařízek vs Jakub Kratěna – Martin Horyna, Vojtěch Patočka, Martin Poláček, Tomáš Řezáč, František Vosecký
34. Petr Pařízek
45. Rudolf Klepáček
3., 13. František Vosecký
35. Martin Poláček
43. Martin Horyna
21. 10. 13 20:15 MOTO1 R.I.P. B Traktor Praha A 7. 5:2 (3:1)
R.I.P. byl fotbalovějším týmem, vypracoval si více šancí, které dokázal i proměňovat. Traktor to nevzdal, ale na soupeře to nestačilo. Husák
R.I.P. B Traktor Praha A
Jakub Roček – Martin Horyna, Vojtěch Patočka, Martin Poláček, Tomáš Řezáč, David Šiktanc, František Vosecký vs Jan Bulíček – Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Vanda Seidelová, Petr Táborský, Jan Zajíček
3., 18. Martin Horyna
23. OG
33. David Šiktanc
45. František Vosecký
10., 60. Petr Hošek
14. 10. 13 19:15 zzSTRE Bandidoz R.I.P. B 6. 1:4 (0:2)
Pohledné utkání, v němž zvítězili dravější a bojovnější hosté. Šťástka
Bandidoz R.I.P. B
Michal Šedivý – Jan Dřízhal, Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Tomáš Vachek, Tomáš Zelenka vs Vojtěch Patočka – David Gabriel, Jan Horyna, Michal Kočí, Michal Němec, Martin Poláček, Tomáš Řezáč, David Šiktanc
37. Tomáš Zelenka 4. David Šiktanc
29., 46. Michal Němec
47. Jan Horyna
9. 10. 13 20:15 STOD R.I.P. B RAF Jinonice 5. 2:1 (2:0)
Vítězové zaslouženě vedli po poločase o dva góly, od 45. minuty, když Jinonice snížily, se utkání zdramatizovalo, nakonec se ale Jinonicím vyrovnání nepodařilo. Josef Dufek
R.I.P. B RAF Jinonice
Michal Němec – David Gabriel, Jan Horyna, Vojtěch Patočka, Martin Poláček, Tomáš Řezáč, Jakub Roček, David Šiktanc, František Vosecký vs Jiří Zach – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Daniel Keřlík, David Krejdl, Jan Zeman
8. Jan Horyna
12. Vojtěch Patočka
45. Stanislav Holman
30. 9. 13 20:45 MIKU3 Yellow Dildos A R.I.P. B 4. 0:6 (0:0)
Slušně hrané utkání, ve kterém měli mírnou převahu domácí, ale neproměňovali ani ty vyložené šance. Na začátku 2.pol. šli sice do vedení, hosté ovšem vyrovnali v poslední minutě po přímém kopu. Utkání bylo kontumováno ve prospěch R.I.P. B pro start nepovoleného počtu hráčů z B týmu v dresu Yellow Dildos. Martin Veselý, Leoš Knap
Yellow Dildos A R.I.P. B
Jan Hurda – Jan Fried, Jan Hejl, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Daniel Mareš, Jakub Šenkárčin, Štefan Sulák vs Vojtěch Patočka – Martin Horyna, Michal Kočí, Lukáš Němec, Tomáš Řezáč, František Vosecký
36. David Krous 60. Martin Horyna
23. 9. 13 19:00 MOTO2 Les Miserables R.I.P. B 3. 7:2 (3:0)
Utkání plné pohledných akcí a hezkých gólů. Jasná výhra domácích, kteří převálcovali R.I.P., ačkoliv hráli 20 minut v oslabení. Jiří Bukai, Jakub Čermák
Les Miserables R.I.P. B
Jan Šícha – Martin Chalupa, Pavel Kasal, David Kopka, Jiří Kuti, Jan Prosek, Petr Prosek, Tomáš Válek vs Michal Rolínek – David Gabriel, Martin Horyna, Michal Kočí, Lukáš Němec, Vojtěch Patočka, Martin Poláček, Tomáš Řezáč, František Vosecký