Čt 31.10.13 18:00 SCBEC Žalud United 1.PC PRKA   (HL6D)
Čt 31.10.13 19:15 SCBEC Břewnow boys KMK Gepard AFC   (HL3C)
Čt 31.10.13 20:30 SCBEC Kent Viktoria Bítovská VET A   (VL2B)
Čt 28.11.13 18:00 ZAK Torpedo Cannabis Deportivo Estudiantil FC A   (HL5E)
Čt 28.11.13 19:15 ZAK Sokol Vysočany VET Hertha ZMZ VET   (VL3D)
Čt 28.11.13 20:30 ZAK Sokol Vysočany SUP PFC Kodymka SUP A   (SVL3C)

2. 12. 13 19:00 MOTO2 Traktor Praha A Arabská 11. 3:4 (2:2)
Zápas vyrovnaný. V druhém poločase proměnili hosté všechny své šance a zaslouženě vyhráli. Napoleaová
Traktor Praha A Arabská
Jan Bulíček – Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Roman Švejstil, Jan Zajíček vs Zdeněk Sloboda – Martin Fried, Petr Hájek, Michal Jinek, Rudolf Klepáček, Vít Mach, Petr Pařízek
16., 40. Jan Zajíček
27. Petr Hošek
19., 24., 48. Petr Pařízek
45. Petr Hájek
18. 11. 13 18:00 STER2 Yellow Dildos A Traktor Praha A 10. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání vyhráli hosté. Trnka
Yellow Dildos A Traktor Praha A
Jan Hurda – Jan Fried, Jan Hejl, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Daniel Mareš, Štefan Sulák vs Jan Bulíček – Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Roman Švejstil, Petr Táborský, Jan Zajíček
2. Štefan Sulák
43. David Krous
59. Jan Hejl
17. Tomáš Ridzák
37. Petr Táborský
11. 11. 13 17:00 HANSP Bandidoz Traktor Praha A 9. 2:1 (2:1)
Pěkné utkání, Bandidoz šel rychle do dvoubrankového vedení. Traktor do půle snížil na 2:1. Druhý poločas si Traktor vytvořil spoustu šancí, ale vyrovnat nedokázal. Husák
Bandidoz Traktor Praha A
Jaroslav Jakubec – Jan Dřízhal, Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Tomáš Vachek vs Jan Bulíček – Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Roman Švejstil, Jan Zajíček
14. Jan Jeřábek
20. Jan Dřízhal
21. Jan Zajíček
30. 10. 13 17:45 HRAB1 Traktor Praha A RAF Jinonice 8. 2:6 (1:2)
Bojovný zápas, jehož osou byly minisouboje dvou NH na hřišti Seidela a Olberta. Václav Rod, Oldřich Kopecký
Traktor Praha A RAF Jinonice
Jan Bulíček – Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Roman Švejstil, Jan Zajíček vs Jiří Zach – Petr Brož, Petr Chudoba, Ondřej Hoša, Daniel Keřlík, David Krejdl, Jan Olbert, Jakub Zeman, Jan Zeman
50. Petr Chudoba
21. 10. 13 20:15 MOTO1 R.I.P. B Traktor Praha A 7. 5:2 (3:1)
R.I.P. byl fotbalovějším týmem, vypracoval si více šancí, které dokázal i proměňovat. Traktor to nevzdal, ale na soupeře to nestačilo. Husák
R.I.P. B Traktor Praha A
Jakub Roček – Martin Horyna, Vojtěch Patočka, Martin Poláček, Tomáš Řezáč, David Šiktanc, František Vosecký vs Jan Bulíček – Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Vanda Seidelová, Petr Táborský, Jan Zajíček
3., 18. Martin Horyna
23. OG
33. David Šiktanc
45. František Vosecký
10., 60. Petr Hošek
14. 10. 13 20:15 STOD Traktor Praha A Les Miserables 6. 0:11 (0:6)
Jednoznačná záležitost v režii hostů. Napoleaová, Rajniš
Traktor Praha A Les Miserables
Jan Bulíček – Ondřej Ertl, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Roman Švejstil, Petr Táborský vs Jan Šícha – Martin Chalupa, Pavel Kasal, David Kopka, Jan Prosek, Petr Prosek, Tomáš Válek
2., 20., 52., 54. Jan Prosek
8. OG
12. Martin Chalupa
16., 35. David Kopka
30. Tomáš Válek
45., 46. Pavel Kasal
7. 10. 13 20:30 STER1 Chroustova lokomotiva Traktor Praha A 5. 5:4 (3:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Šťástka
Chroustova lokomotiva Traktor Praha A
Vojtěch Řehoř – Martin Beneš, Petr Diviš, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora, František Veselý, Radek Vojtěch vs Jan Bulíček – Ondřej Ertl, Petr Hošek, Jan Novotný, Vanda Seidelová, Roman Švejstil, Petr Táborský, Jan Zajíček
52. Jan Zajíček
30. 9. 13 18:15 MIKU2 Traktor Praha A H.K. 12 4. 3:4 (2:2)
Utkání s mnoha šancemi na obou stranách, často zvonily tyče a břevna. Zápasu by slušela remíza, ale na gól z 58.minut už nedokázal Traktor zareagovat. Přesto jim patří uznání za férový přístup. Josef Jetýlek, Jaroslav Franta
Traktor Praha A H.K. 12
Jan Bulíček – Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Vanda Seidelová, Roman Švejstil, Petr Táborský, Jan Zajíček vs Michal Černý – Miroslav Ceman, Václav Havránek, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Vladimír Slípka, Petr Štáb, Martin Štětka, Jaromír Topič
3., 30. Jan Novotný
45. OG
8. Petr Štáb
25. Martin Pelant
43., 58. Václav Havránek
23. 9. 13 19:30 MIKU2 Demínka A Traktor Praha A 3. 2:4 (1:2)
Utkání slušné úrovně, ve kterém zaslouženě zvítězili hosté. Trnka
Demínka A Traktor Praha A
Lukáš Dlabač – Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Zdeněk Šebek, Aleš Valiček, Tomáš Velinský, Marian Zikmund vs Jan Bulíček – Ondřej Ertl, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Roman Švejstil, Petr Táborský, Jan Zajíček
9., 53. Jiří Harazim 3., 45., 52. Petr Hošek
19. Roman Švejstil
16. 9. 13 20:15 MOTO3 Traktor Praha A Dejnámbůra FC 2. 0:4 (0:2)
V tomto duelu na tom byli lépe hosté, kteří svého soupeře přestříleli a v poklidném tempu zvítězili 4:0.
Traktor Praha A Dejnámbůra FC
Jan Bulíček – Ondřej Ertl, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Roman Švejstil, Jan Zajíček vs Michal Lauber – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka, Pavel Volf, Allan Zípek
19. Pavel Volf
30. Jaroslav Kubásek
56. Jan Pála
58. Miloslav Goll
2. 9. 13 20:45 MIKU2 Saens 1.FC B Traktor Praha A 1. 4:2 (3:0)
Domácí byli jednoznačně fotbalovějším týmem, hosté sice bojovali, ale na lepší výsledek to nestačilo. Husák, Čapla M.
Saens 1.FC B Traktor Praha A
Dominik Jambor – Marek Červenka, Jan Frantl, Jakub Křehla, Marek Procházka, Jan Zachar vs Jan Bulíček – Ondřej Ertl, Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Roman Švejstil, Petr Táborský