Pá 13.9.13 18:00 SCBEC Beach attack 90210 El Barto   (HL7G)
Pá 13.9.13 19:15 SCBEC Super Naděje B Dehet Old 1.FC SUP   (SVL3C)
Út 1.10.13 19:00 MOTO1 Credit Praha FC Hervis sport 1.FC   (HL7F)
Út 1.10.13 20:15 MOTO1 Gangbeng GK Ohradní A   (HL8C)
St 9.10.13 19:30 DEKAN PFC Kodymka 1.FC RUM   (VL4C)
St 9.10.13 20:45 DEKAN Uličníci FC South Stars   (HL6E)

2. 12. 13 19:30 TEMPO Chroustova lokomotiva Yellow Dildos A 11. 3:4 (1:0)
Pohledné utkání, ve kterém byli hosté lepší, ale dokázali to vyjádřit pouze jednobrankovým vítězstvím. Šťástka
Chroustova lokomotiva Yellow Dildos A
Vojtěch Řehoř – Ondřej Fiala, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Petr Pitín, Václav Řehoř, Martin Řežábek, Radek Vojtěch, Rudolf Zárybnický vs Jan Hurda – Jan Fried, Jan Hejl, Dominik Kafka, Martin Lenc, Daniel Mareš, Štefan Sulák
24. Ondřej Fiala
33. Václav Řehoř
50. OG
47 Ondřej Fiala 34. Daniel Mareš
36. Štefan Sulák
40., 52. Martin Lenc
18. 11. 13 18:00 STER2 Yellow Dildos A Traktor Praha A 10. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání vyhráli hosté. Trnka
Yellow Dildos A Traktor Praha A
Jan Hurda – Jan Fried, Jan Hejl, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Daniel Mareš, Štefan Sulák vs Jan Bulíček – Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Roman Švejstil, Petr Táborský, Jan Zajíček
2. Štefan Sulák
43. David Krous
59. Jan Hejl
17. Tomáš Ridzák
37. Petr Táborský
11. 11. 13 18:15 MIKU2 H.K. 12 Yellow Dildos A 9. 2:6 (1:1)
Slušně hrané utkání, zvítězil fotbalovější tým. Jakub Krucký, Petr Lukáč
H.K. 12 Yellow Dildos A
Patrik Mirvald – Michal Černý, David Franěk, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Martin Štětka, Jaromír Topič vs Daniel Mareš – Marek Frank, Jan Fried, Jan Hejl, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Štefan Sulák
10., 60. Martin Štětka 24., 50. David Krous
41. Dominik Kafka
46. Marek Frank
55. Martin Lenc
58. Jan Hejl
29. 10. 13 20:45 MIKU3 Yellow Dildos A Bandidoz 8. 1:3 (0:0)
Kvalitní a pohledné utkání se zaslouženou výhrou lepších hostů. Kovařík
Yellow Dildos A Bandidoz
Jan Hurda – Jan Fried, Jan Hejl, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Daniel Mareš vs Michal Šedivý – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Tomáš Vachek, Jan Voříšek, Tomáš Zelenka
48. Martin Lenc 51 Daniel Mareš 47., 52., 53. Tomáš Zelenka 37. Tomáš Zelenka
21. 10. 13 19:30 MIKU2 Demínka A Yellow Dildos A 7. 0:4 (0:1)
Utkání výrazně ovlivněné nedostatkem sebekontroly jednoho z hráčů Demínky, který svým chováním poslal spoluhráče do dlouhého oslabení. Přesto byl zápas až do druhého gólu naprosto vyrovnaný a otevřený, Demínka by v plném počtu nejspíš měla i na výhru. Nakonec zasloužená výhra hostů. Duben
Demínka A Yellow Dildos A
Lukáš Dlabač – Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Zdeněk Šebek, Filip Skabrouth, Robert Spálavský, Aleš Valiček, Tomáš Velinský, Marian Zikmund vs Jan Hurda – Marek Frank, Jan Fried, Jan Hejl, Dominik Kafka, Martin Lenc, Daniel Mareš, Štefan Sulák
15 Aleš Valiček
13. Dominik Kafka
45. Marek Frank
54. Daniel Mareš
55. Jan Fried
59. Marek Frank
14. 10. 13 18:00 STER1 Yellow Dildos A RAF Jinonice 6. 3:2 (1:2)
Zápas byl velmi vyrovnaný. Nakonec však aktivnější domácí brali oba body.
Yellow Dildos A RAF Jinonice
Jan Hurda – Jan Fried, Jan Hejl, Dominik Kafka, Martin Lenc, Daniel Mareš vs Jiří Zach – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Pavel Kassl, Oldřich Kramár, David Krejdl, Jan Olbert, Jakub Zeman, Jan Zeman
8., 51. Daniel Mareš
42. Jan Fried
49 Dominik Kafka 15. Jan Olbert
16. Jan Zeman
7. 10. 13 20:15 MOTO3 Dejnámbůra FC Yellow Dildos A 5. 4:3 (2:1)
Bojovné a vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Závěrečný nápor hostů přišel pozdě a tak domácí udrželi těsný jednobrankový náskok až do konce. Plucar, Mlynařík
Dejnámbůra FC Yellow Dildos A
Dušan Jakl – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, Pavel Volf, Allan Zípek vs Daniel MarešMarek Frank, Jan Hejl, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Filip Mikulášek
3. David Lambl
17. Jaroslav Kubásek
35. Václav Lysczas
52. Jan Pála
28., 55. Marek Frank
39. Jan Hejl
30. 9. 13 20:45 MIKU3 Yellow Dildos A R.I.P. B 4. 0:6 (0:0)
Slušně hrané utkání, ve kterém měli mírnou převahu domácí, ale neproměňovali ani ty vyložené šance. Na začátku 2.pol. šli sice do vedení, hosté ovšem vyrovnali v poslední minutě po přímém kopu. Utkání bylo kontumováno ve prospěch R.I.P. B pro start nepovoleného počtu hráčů z B týmu v dresu Yellow Dildos. Martin Veselý, Leoš Knap
Yellow Dildos A R.I.P. B
Jan Hurda – Jan Fried, Jan Hejl, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Daniel Mareš, Jakub Šenkárčin, Štefan Sulák vs Vojtěch Patočka – Martin Horyna, Michal Kočí, Lukáš Němec, Tomáš Řezáč, František Vosecký
36. David Krous 60. Martin Horyna
23. 9. 13 20:45 MIKU3 Saens 1.FC B Yellow Dildos A 3. 0:6 (6:0)
Na začátku se hrál vyrovnaný zápas. Od 19. minuty měli převahu domácí. Do konce prvního poločasu dokázali vstřelit šest branek. Ve druhém poločase se vývoj zápasu nezměnil. Domácí dokázali do konce zápasu dát ještě devět branek. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Yellow Dildos pro start neregistrovaného hráče v týmu Saens. Svoboda
Saens 1.FC B Yellow Dildos A
Michael Dvořák – Marek Červenka, Marek Fiala, Jan Frantl, Jakub Křehla, Marek Procházka, Daniel Veselý, Jan Zachar vs Jan Hurda – Marek Frank, Jan Fried, Jan Hejl, Dominik Kafka, Martin Lenc, Jakub Šenkárčin
19., 21., 24., 40. Marek Fiala
23., 25., 32., 55. Marek Červenka
26., 44. OG
34., 46. Jan Zachar
50. Jakub Křehla
53., 56. Jan Frantl
16. 9. 13 19:00 DABLI Yellow Dildos A Les Miserables 2. 0:6 (3:3)
Vyrovnané a bojovné utkání, které ve druhé půli rozhodli svými brankami bratři Prosekové. Těm však zdatně konkuroval hattrickem střelecky disponový Chalupa. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Les Miserables pro start nepovoleného počtu hráčů z B týmu v dresu Yellow Dildos. Mlynařík, Polák
Yellow Dildos A Les Miserables
Jan Hurda – Jan Fried, Jan Hejl, Dominik Kafka, David Krous, Pavel Schleiss, Jakub Šenkárčin vs Jan Šícha – Martin Chalupa, Pavel Kasal, David Kopka, Jiří Kuti, Jan Prosek, Petr Prosek
3. Jan Fried
20. Pavel Schleiss
23. Dominik Kafka
5., 10., 50. Martin Chalupa
11., 38. Jan Prosek
42., 51. Petr Prosek
2. 9. 13 17:45 HRAB3 Arabská Yellow Dildos A 1. 1:0 (0:0)
Hosté byli především v 1.pol. výrazně lepší, avšak neproměnili několik vyložených šancí. Po přestávce se hra vyrovnala a o výsledku rozhodl jediný gól. Antonín Jaroš, Michal Kavan