Rozpis pískání, 6. liga, skupina B

Bronx KKK A

Út 3.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 3.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 4.9. 17:45 Hrabákova HRAB3
St 4.9. 19:00 Hrabákova HRAB3
Pa 22.11. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 22.11. 19:30 Děkanka DEKAN

Dynamo R.U.M. A

Út 10.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 10.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Pa 27.9. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Pa 27.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 4.12. 19:15 Zákostelní ZAK
St 4.12. 20:30 Zákostelní ZAK

Medicína

St 23.10. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
St 23.10. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 23.10. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
St 6.11. 18:00 Štěrboholy STER2
St 6.11. 19:15 Štěrboholy STER2
St 6.11. 20:30 Štěrboholy STER2

Nottoric Forest

Po 16.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 16.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 8.10. 17:30 Hrabákova HRAB3
Út 8.10. 18:45 Hrabákova HRAB3
Čt 10.10. 18:15 Aritma ARIT
Čt 10.10. 19:30 Aritma ARIT

Saens 1.FC C

Čt 24.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 24.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 24.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Čt 21.11. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 21.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 21.11. 20:45 Děkanka DEKAN

K.K.K.

Pa 20.9. 17:00 Běchovice 2 BECH
Pa 20.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 16.10. 17:45 Hrabákova HRAB2
St 16.10. 19:00 Hrabákova HRAB2
Pa 18.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 18.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Notorlet Stodůlky

Po 30.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 30.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 30.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 28.10. 15:00 Pražačka P1
Po 28.10. 16:15 Pražačka P1
Po 28.10. 17:30 Pražačka P1

S.F.O.T.

Út 3.9. 17:30 Hrabákova HRAB2
Út 3.9. 18:45 Hrabákova HRAB2
Pa 15.11. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 15.11. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 15.11. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Serval KPKS

St 11.9. 19:00 Meteor 8 METE1
St 11.9. 20:15 Meteor 8 METE1
Pa 27.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 27.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 2.10. 17:45 Hrabákova HRAB2
St 2.10. 19:00 Hrabákova HRAB2

Greenhorns FC

St 16.10. 18:15 Mikulova MIKU4
St 16.10. 19:30 Mikulova MIKU4
St 16.10. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 25.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 25.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 25.11. 20:45 Mikulova MIKU1

Barclays

St 16.10. 18:15 Mikulova MIKU2
St 16.10. 19:30 Mikulova MIKU2
St 16.10. 20:45 Mikulova MIKU2
St 4.12. 18:15 Mikulova MIKU1
St 4.12. 19:30 Mikulova MIKU1
St 4.12. 20:45 Mikulova MIKU1

Dynamo Prak

Po 21.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 21.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 21.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 23.10. 18:15 Mikulova MIKU4
St 23.10. 19:30 Mikulova MIKU4
St 23.10. 20:45 Mikulova MIKU4