Seznam týmů, 6. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Serval KPKS žluto-černá
Nottoric Forest modro-bílá
Notorlet Stodůlky  
S.F.O.T. bílá, modrá
Saens 1.FC C šedá
K.K.K. černo-bílá, černá
Medicína bílo-modrá
Dynamo R.U.M. A žluto-černá, fialová
Greenhorns FC zelená
Barclays bílá, modrá
Bronx KKK A modro-černá
Dynamo Prak červená

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamo R.U.M. ANotorlet Stodůlky Po 2.9. 19:00 STOD
Bronx KKK ASaens 1.FC C Po 2.9. 20:30 STER2
Dynamo PrakS.F.O.T. Po 2.9. 20:45 HOSTI
Greenhorns FCNottoric Forest Út 3.9. 18:45 HRAB1
BarclaysServal KPKS Út 3.9. 20:30 SCBEC
K.K.K.Medicína Čt 5.9. 18:15 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Notorlet StodůlkyGreenhorns FC Po 16.9. 19:00 STOD
Saens 1.FC CDynamo Prak Po 16.9. 19:15 STER2
BarclaysBronx KKK A Po 16.9. 20:30 STER2
S.F.O.T.Dynamo R.U.M. A Po 16.9. 20:45 HOSTI
Nottoric ForestK.K.K. Út 17.9. 19:30 MIKU4
Serval KPKSMedicína Út 17.9. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
K.K.K.Notorlet Stodůlky Po 23.9. 19:00 STOD
Dynamo R.U.M. ASaens 1.FC C Po 23.9. 19:15 STER2
Bronx KKK AServal KPKS Po 23.9. 20:30 STER2
Greenhorns FCS.F.O.T. Po 23.9. 20:45 HOSTI
MedicínaNottoric Forest Út 24.9. 20:45 MIKU4
Dynamo PrakBarclays Út 24.9. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Notorlet StodůlkyMedicína Út 10.9. 19:00 STOD
Saens 1.FC CGreenhorns FC Po 30.9. 19:15 STER2
Bronx KKK ADynamo Prak Po 30.9. 20:30 STER2
S.F.O.T.K.K.K. Po 30.9. 20:45 HOSTI
BarclaysDynamo R.U.M. A Út 1.10. 18:45 HRAB2
Serval KPKSNottoric Forest Út 1.10. 20:15 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Nottoric ForestNotorlet Stodůlky Po 14.10. 19:00 STOD
K.K.K.Saens 1.FC C Po 14.10. 19:15 STER2
Dynamo R.U.M. ABronx KKK A Po 14.10. 20:30 STER2
MedicínaS.F.O.T. Po 14.10. 20:45 HOSTI
Dynamo PrakServal KPKS Út 15.10. 20:45 MIKU2
Greenhorns FCBarclays Út 15.10. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Serval KPKSNotorlet Stodůlky Po 21.10. 19:00 STOD
Saens 1.FC CMedicína Po 21.10. 19:15 STER2
Bronx KKK AGreenhorns FC Po 21.10. 20:30 STER1
S.F.O.T.Nottoric Forest Po 21.10. 20:45 HOSTI
Dynamo PrakDynamo R.U.M. A Út 22.10. 17:30 HRAB2
BarclaysK.K.K. Út 22.10. 17:30 HRAB1
Utkání Datum Čas Hřiště
K.K.K.Bronx KKK A Po 9.9. 20:30 STER2
Greenhorns FCDynamo Prak Út 29.10. 17:00 HANSP
Dynamo R.U.M. AServal KPKS Út 29.10. 19:15 SCBEC
Notorlet StodůlkyS.F.O.T. Út 29.10. 19:30 HOSTI
MedicínaBarclays Út 29.10. 20:45 MIKU4
Nottoric ForestSaens 1.FC C St 30.10. 20:30 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Saens 1.FC CNotorlet Stodůlky Po 4.11. 19:15 STER2
Bronx KKK AMedicína Po 4.11. 20:30 STER2
Serval KPKSS.F.O.T. Po 4.11. 20:45 HOSTI
Dynamo PrakK.K.K. Út 5.11. 18:45 HRAB1
Dynamo R.U.M. AGreenhorns FC Út 5.11. 18:45 HRAB2
BarclaysNottoric Forest Út 5.11. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Notorlet StodůlkyBarclays Po 11.11. 19:00 STOD
Nottoric ForestBronx KKK A Po 11.11. 20:30 STER2
S.F.O.T.Saens 1.FC C Po 11.11. 20:45 HOSTI
Greenhorns FCServal KPKS Út 12.11. 19:30 ARIT
MedicínaDynamo Prak Út 12.11. 20:45 MIKU4
K.K.K.Dynamo R.U.M. A Út 12.11. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Serval KPKSSaens 1.FC C Po 18.11. 19:15 STER1
BarclaysS.F.O.T. Po 18.11. 19:30 HOSTI
Bronx KKK ANotorlet Stodůlky Po 18.11. 20:30 STER1
Dynamo R.U.M. AMedicína Út 19.11. 17:30 HRAB3
Dynamo PrakNottoric Forest Út 19.11. 17:45 ZABEH
Greenhorns FCK.K.K. Út 19.11. 18:45 HRAB1
Utkání Datum Čas Hřiště
S.F.O.T.Bronx KKK A Po 2.12. 19:00 ZABEH
Notorlet StodůlkyDynamo Prak Po 2.12. 19:00 MOTO1
Nottoric ForestDynamo R.U.M. A Po 2.12. 19:15 SCBEC
MedicínaGreenhorns FC Po 2.12. 19:15 ZAK
Saens 1.FC CBarclays Po 2.12. 19:30 BECH
K.K.K.Serval KPKS Po 2.12. 19:30 P2