Rozpis pískání, 6. liga, skupina C

Morová rána 1.FC

Čt 24.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 24.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 24.10. 20:15 Záběhlice ZABEH
Čt 7.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 7.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 7.11. 20:45 Mikulova MIKU1

Pražské Peklo

Po 16.9. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 16.9. 20:15 Meteor 8 METE1
Út 8.10. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Út 8.10. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Pa 11.10. 18:00 Pražačka P2
Pa 11.10. 19:15 Pražačka P2

Real Sharks

St 30.10. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
St 30.10. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 30.10. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Čt 28.11. 18:15 Pražačka P3
Čt 28.11. 19:30 Pražačka P3
Čt 28.11. 20:45 Pražačka P3

Albuquerque tuplaks

Po 21.10. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Po 21.10. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Po 21.10. 20:30 Střešovice Tatran STRE
Po 4.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 4.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 4.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Tajfun AC

Po 2.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 2.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 2.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Út 3.9. 19:00 Motorlet MOTO3
Út 3.9. 20:15 Motorlet MOTO3

Síla vůle

Čt 3.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 3.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 3.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Pa 8.11. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 8.11. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 8.11. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

The Wall

Pa 6.9. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Pa 6.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Pa 20.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Pa 20.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 4.12. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 4.12. 19:15 Běchovice SC SCBEC

Krabí výměšky FC

Po 21.10. 18:00 Štěrboholy STER2
Po 21.10. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 21.10. 20:30 Štěrboholy STER2
St 13.11. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
St 13.11. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 13.11. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

J paví Ř

St 16.10. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
St 16.10. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 16.10. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Po 25.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 25.11. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 25.11. 20:30 Zákostelní ZAK

Pavana AK A

St 11.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 11.9. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Po 30.9. 17:45 Hrabákova HRAB1
Po 30.9. 19:00 Hrabákova HRAB1
Pa 4.10. 18:00 Pražačka P2
Pa 4.10. 19:15 Pražačka P2

Shooters Morava FC

Čt 12.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 12.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Pa 4.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 4.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 8.10. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 8.10. 19:30 Slivenec AFK SLIVE

Friends Prague

Pa 13.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 13.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 21.10. 17:45 Hrabákova HRAB2
Po 21.10. 19:00 Hrabákova HRAB2
Čt 24.10. 19:00 Pražačka P1
Čt 24.10. 20:15 Pražačka P1