Seznam týmů, 6. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
The Wall bílá
Morová rána 1.FC modro-černá, bílo-modrá
Tajfun AC bílá, modrá
Shooters Morava FC modrá, oranžová
Síla vůle modrá, zelená
Pražské Peklo červená, žlutá
Real Sharks žlutá, šedá
J paví Ř bílá
Pavana AK A bílá, červená
Krabí výměšky FC černo-žlutá, bílá
Albuquerque tuplaks modro-bílá
Friends Prague světle zelená, tmavě modrá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Albuquerque tuplaksThe Wall Út 3.9. 18:15 MIKU1
Pražské PekloReal Sharks Út 3.9. 18:45 HRAB3
Pavana AK ASíla vůle Út 3.9. 19:00 METE1
Friends PragueMorová rána 1.FC Út 3.9. 20:15 METE1
Krabí výměšky FCShooters Morava FC St 4.9. 19:15 STER2
J paví ŘTajfun AC St 4.9. 19:15 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Albuquerque tuplaksFriends Prague Út 10.9. 18:15 MIKU1
Síla vůleKrabí výměšky FC Út 10.9. 18:15 MIKU2
Tajfun ACPavana AK A Út 10.9. 19:00 METE1
The WallReal Sharks Út 10.9. 19:15 DOLME
Shooters Morava FCPražské Peklo Út 10.9. 19:30 NOVOB
Morová rána 1.FCJ paví Ř Út 10.9. 20:15 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Pražské PekloSíla vůle Út 17.9. 18:15 MIKU2
J paví ŘAlbuquerque tuplaks Út 17.9. 18:15 MIKU1
Pavana AK AMorová rána 1.FC Út 17.9. 19:00 METE1
Real SharksShooters Morava FC Út 17.9. 20:15 ZABEH
Friends PragueThe Wall Út 17.9. 20:45 MIKU4
Krabí výměšky FCTajfun AC St 18.9. 20:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Tajfun ACPražské Peklo Út 24.9. 17:30 HRAB1
Albuquerque tuplaksPavana AK A Út 24.9. 18:15 MIKU1
Síla vůleReal Sharks Út 24.9. 18:15 MIKU2
The WallShooters Morava FC Út 24.9. 18:15 MIKU3
Friends PragueJ paví Ř Út 24.9. 18:45 HRAB2
Morová rána 1.FCKrabí výměšky FC Út 24.9. 20:15 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Shooters Morava FCSíla vůle Út 1.10. 18:15 MIKU2
Krabí výměšky FCAlbuquerque tuplaks Út 1.10. 18:15 MIKU1
Real SharksTajfun AC Út 1.10. 18:45 HRAB3
Pavana AK AFriends Prague Út 1.10. 19:00 METE1
J paví ŘThe Wall Út 1.10. 19:15 DOLME
Pražské PekloMorová rána 1.FC Út 1.10. 20:15 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Albuquerque tuplaksPražské Peklo Út 15.10. 18:15 MIKU1
The WallSíla vůle Út 15.10. 18:15 MIKU2
J paví ŘPavana AK A Út 15.10. 19:00 METE1
Morová rána 1.FCReal Sharks Út 15.10. 20:15 METE1
Tajfun ACShooters Morava FC St 16.10. 19:15 STER3
Friends PragueKrabí výměšky FC Út 29.10. 18:15 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Pražské PekloFriends Prague Út 22.10. 17:00 HANSP
Síla vůleTajfun AC Út 22.10. 18:15 MIKU2
Real SharksAlbuquerque tuplaks Út 22.10. 18:15 MIKU1
Pavana AK AThe Wall Út 22.10. 19:00 METE1
Shooters Morava FCMorová rána 1.FC Út 22.10. 20:15 METE1
Krabí výměšky FCJ paví Ř St 23.10. 20:30 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Albuquerque tuplaksShooters Morava FC Út 5.11. 18:15 MIKU1
The WallTajfun AC Út 5.11. 18:45 HRAB3
Pavana AK AKrabí výměšky FC Út 5.11. 19:00 METE1
Friends PragueReal Sharks Út 5.11. 19:15 SCBEC
Morová rána 1.FCSíla vůle Út 5.11. 20:15 METE1
J paví ŘPražské Peklo Út 5.11. 20:30 STRE
Utkání Datum Čas Hřiště
Síla vůleAlbuquerque tuplaks Út 12.11. 18:15 MIKU1
Krabí výměšky FCThe Wall Út 12.11. 18:15 MIKU3
Pražské PekloPavana AK A Út 12.11. 19:00 METE1
Shooters Morava FCFriends Prague Út 12.11. 19:30 NOVOB
Tajfun ACMorová rána 1.FC Út 12.11. 20:15 METE1
Real SharksJ paví Ř Út 12.11. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Friends PragueSíla vůle Út 19.11. 18:15 MIKU2
Albuquerque tuplaksTajfun AC Út 19.11. 18:15 MIKU1
Krabí výměšky FCPražské Peklo Út 19.11. 18:45 HRAB2
Pavana AK AReal Sharks Út 19.11. 19:00 METE1
The WallMorová rána 1.FC Út 19.11. 20:15 METE1
J paví ŘShooters Morava FC St 20.11. 19:15 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Tajfun ACFriends Prague Út 3.12. 19:15 ZAK
Síla vůleJ paví Ř Út 3.12. 19:30 MIKU3
Real SharksKrabí výměšky FC Út 3.12. 19:30 HOSTI
Pražské PekloThe Wall Út 3.12. 19:30 MIKU4
Morová rána 1.FCAlbuquerque tuplaks Út 3.12. 20:15 METE2
Shooters Morava FCPavana AK A Út 3.12. 20:15 METE1