Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 3.12.13 | 20:15 | METE1 | Shooters Morava FC Pavana AK A | 11. | 1:4 |
St 20.11.13 | 19:15 | STER2 | J paví Ř Shooters Morava FC | 10. | 4:2 |
Út 12.11.13 | 19:30 | zzNOVOB | Shooters Morava FC Friends Prague | 9. | 3:2 |
Út 5.11.13 | 18:15 | MIKU1 | Albuquerque tuplaks Shooters Morava FC | 8. | 3:2 |
Út 22.10.13 | 20:15 | METE1 | Shooters Morava FC Morová rána 1.FC | 7. | 1:3 |
St 16.10.13 | 19:15 | STER3 | Tajfun AC Shooters Morava FC | 6. | 3:2 |
Út 1.10.13 | 18:15 | MIKU2 | Shooters Morava FC Síla vůle | 5. | 4:5 |
Út 24.9.13 | 18:15 | MIKU3 | The Wall Shooters Morava FC | 4. | 10:5 |
Út 17.9.13 | 20:15 | ZABEH | Real Sharks Shooters Morava FC | 3. | 5:4 |
Út 10.9.13 | 19:30 | zzNOVOB | Shooters Morava FC Pražské Peklo | 2. | 6:0 k. |
St 4.9.13 | 19:15 | STER2 | Krabí výměšky FC Shooters Morava FC | 1. | 1:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Friends Prague | 11 | 9 | 0 | 2 | 74:13 | 18 |
2. | The Wall | 11 | 9 | 0 | 2 | 69:23 | 18 |
3. | Morová rána 1.FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 50:31 | 17 |
4. | Pavana AK A | 11 | 8 | 0 | 3 | 44:19 | 16 |
5. | Síla vůle | 11 | 6 | 2 | 3 | 36:30 | 14 |
6. | J paví Ř | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:30 | 13 |
7. | Tajfun AC | 11 | 5 | 1 | 5 | 26:40 | 11 |
8. | Albuquerque tuplaks | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:47 | 10 |
9. | Shooters Morava FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 31:40 | 5 |
10. | Real Sharks | 11 | 2 | 0 | 9 | 16:47 | 4 |
11. | Krabí výměšky FC | 11 | 2 | 2 | 7 | 23:50 | 0 |
12. | Pražské Peklo | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | -4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 12.9.13 | 19:30 | DEKAN | Real TIDE XXL Gepard AFC (HL3C) |
Čt 12.9.13 | 20:45 | DEKAN | Traktor Humus SUP A Oblouci 81 AFC SUP (SVL3A) |
Pá 4.10.13 | 18:15 | HOSTI | Sparta Pivaři AC Šejk Peterka (HL7G) |
Pá 4.10.13 | 19:30 | HOSTI | Černý koně TMK Akvaristika TJ (HL8K) |
Út 8.10.13 | 18:15 | SLIVE | Unreal Students FC Smíchov PSK (HL7C) |
Út 8.10.13 | 19:30 | SLIVE | GoHosp PK Výtržník HFC (HL4B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chmelař Jaroslav | 8 | 0 |
Hráček Antonín | 5 | 4 |
Husařík Miroslav | 10 | 5 |
Kubiš Pavel | 7 | 0 |
Mašát Daniel | 9 | 1 |
Mrákota Miroslav | 11 | 1 |
Netopil Richard | 9 | 0 |
Novák Antonín | 10 | 4 |
Skála Roman | 7 | 0 |
Špaček Lukáš | 11 | 0 |
Střelecký Pavel | 7 | 0 |
Tetur Tomáš | 8 | 0 |
Uher Lukáš | 7 | 3 |
Valeš Lukáš | 11 | 5 |
Vitásek Tomáš | 7 | 1 |