8. Albuquerque tuplaks 11 4 2 5 31:47 10

Čt 3.10.13 18:15 HOSTI Zachovalí Monočlánek FC VET   (VL3D)
Čt 3.10.13 19:30 HOSTI Lucián FC A Internazionale AC   (HL2B)
Čt 3.10.13 20:45 HOSTI Batalion Vinohrady FC Kehar club VET   (VL4D)
Pá 8.11.13 18:15 zzNOVOB Tream Deam FC Viktoria Bítovská B   (HL8J)
Pá 8.11.13 19:30 zzNOVOB Proradost FK Zde je místo ...   (HL8J)
Pá 8.11.13 20:45 zzNOVOB Sculpturo FC Netopýr TFC   (HL8J)

3. 12. 13 19:30 MIKU3 Síla vůle J paví Ř 11. 4:1 (2:0)
Pohledné utkání dvou sympatických týmů. Vítěz měl mírnou leč rozhodující převahu. David Křivánek, Petr Syrůček
Síla vůle J paví Ř
Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Vojtěch Mikel, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký vs Richard Zelenák – Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Petr Dušek, Jiří Hampl, Petr Jeník, Tomáš Kočí, Erich Wolny
12. Lukáš Bejček
23. Ondřej Bednář
47., 48. Josef Nepomucký
48. Petr Dušek
19. 11. 13 18:15 MIKU2 Friends Prague Síla vůle 10. 4:1 (2:0)
Rychlé, pohledné utkání, které svou úrovní převyšovalo 6.ligu. Jakub Kurnas, František Fiala
Friends Prague Síla vůle
Martin Lukeš – Jan Behro, Jan Číhal, Aleš Kopeček, Michal Korejčík, Otakar Nehasil, Martin Ocelák, Jan Záruba, Jan Zavadil vs Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Vojtěch Mikel, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký
4. Jan Záruba
18. Aleš Kopeček
33. Jan Zavadil
60. Michal Korejčík
32. Josef Nepomucký
12. 11. 13 18:15 MIKU1 Síla vůle Albuquerque tuplaks 9. 5:5 (4:3)
Pěkné, nesmírně vyrovnané utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů. Kyjak
Síla vůle Albuquerque tuplaks
Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Vojtěch Mikel, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký, Ondřej Žídek vs Miroslav Paštěka – Rudolf Bucha, Jaroslav Fafílek, Jan Holý, Oldřich Hottmar, Gabriel Kaprál, Tomáš Kováč, Roman Machů, Jiří Smitka, Jiří Wolf, Petr Zicha
38. Gabriel Kaprál
5. 11. 13 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Síla vůle 8. 9:1 (4:1)
Jednoznačné utkání, výsledek odpovídá průběhu. Šťástka
Morová rána 1.FC Síla vůle
Rudolf Hadrava – Adam Boruta, Ondřej Gros, Jan Hrabal, Josef Kužílek, Tomáš Růžek, Jiří Šmejkal, David Volf vs Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Jiří Kotek, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký
11., 12., 12., 20. Adam Boruta
35. Jiří Šmejkal
37. Josef Kužílek
47., 60. Ondřej Gros
49. Tomáš Růžek
53 Tomáš Růžek 17. Josef Nepomucký
22. 10. 13 18:15 MIKU2 Síla vůle Tajfun AC 7. 1:1 (0:1)
Oboustranně slušně vedené utkání, vyrovnaný průběh odpovídá výsledku. Svoboda, Brhel
Síla vůle Tajfun AC
Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Vojtěch Mikel, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký vs Pavel Heral – Petr Dvořák, Libor Gvoždík, David Hartmann, Daniel Jiříček, Josef Novák, Pavel Novotný
41. Zdravko Kalfinov 27. David Hartmann
15. 10. 13 18:15 MIKU2 The Wall Síla vůle 6. 2:1 (0:0)
Vyrovnané utkání se zaslouženou výhrou domácích. Adam Modrý, Petr Sejkot
The Wall Síla vůle
Pavel Knob – Jakub Havlíček, Petr Jindřich, Tomáš Kapoun, Josef Stolín, Jan Topinka, Petr Vonka, Jakub Zamazal vs Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Jiří Kotek, Vojtěch Mikel, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký, Ondřej Žídek
54. Tomáš Kapoun
58. Petr Jindřich
48. Arnošt Nečas
1. 10. 13 18:15 MIKU2 Shooters Morava FC Síla vůle 5. 4:5 (3:2)
Kvalitní a vyrovnané utkání, ve kterém zvítězil tým s větší silou vůle :-). Josef Bačkora, František Podzimek
Shooters Morava FC Síla vůle
Pavel Kubiš – Jaroslav Chmelař, Antonín Hráček, Miroslav Husařík, Daniel Mašát, Miroslav Mrákota, Antonín Novák, Roman Skála, Lukáš Špaček, Lukáš Uher, Lukáš Valeš vs Martin KubůOndřej Bednář, Lukáš Bejček, Vojtěch Mikel, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký, Ondřej Žídek
32. Vojtěch Mikel
24. 9. 13 18:15 MIKU2 Síla vůle Real Sharks 4. 4:0 (1:0)
První poločas velmi vyrovnaný. Celkově slušný a férový zápas. Tomáš Rybáček, Štěpán Bihary
Síla vůle Real Sharks
Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Vojtěch Mikel, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký, Ondřej Žídek vs Jakub Slováček – Jiří Křemen, Lukáš Matoušek, Michal Mrovčák, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Denis Wanča
26. Ondřej Bednář
39., 53. Josef Nepomucký
52. Vojtěch Mikel
17. 9. 13 18:15 MIKU2 Pražské Peklo Síla vůle 3. 0:6 k.
Utkání hrané v ofenzivním stylu nahoru- dolů. Hosté měli tolik šancí, že kdyby je lépe zakončili, určitě by získali minimálně bod. Klail, Dreksler
Pražské Peklo Síla vůle
Pavel Martinovský – Roman Jakš, Petr Jeřábek, Jiří Moravec, Karel Nepraš, Ondřej Sláma, Adam Vejvoda, Tomáš Vilímec vs Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký
4., 19. Ondřej Sláma
16., 26., 57. Karel Nepraš
50 Jiří Moravec 6. OG
40., 44. Lukáš Bejček
19. Lukáš Bejček
10. 9. 13 18:15 MIKU2 Síla vůle Krabí výměšky FC 2. 5:3 (2:1)
Rozhodčí se nedostavil.
Síla vůle Krabí výměšky FC
Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Josef Nepomucký, Kamil Zavřel, Ondřej Žídek vs Jan Liška – Tomáš Fojtek, Tomáš Förster, Ondřej Liška, Petr Liška, Václav Machálek, Tomáš Valeš
6., 13. Zdravko Kalfinov
39. Kamil Zavřel
45. Ondřej Bednář
59. Josef Nepomucký
18. Petr Liška
31., 60. Tomáš Valeš
3. 9. 13 19:00 METE1 Pavana AK A Síla vůle 1. 1:3 (0:0)
Oba týmy vstoupily do utkání s velkým nasazením. V první půli bylo k vidění na obou stranách po několika šancích, přesto byl o poločase ukazatel skóre 0:0. Utkání pomohl gól ve 41.minutě, který vstřelil hráč domácích. Aktivnějí hráči hostí ale předvedli v závěru utkání 3 pohledné akce korunované góly a utkání, v němž byli po celou dobu lepším týmem, dotáhli do vítězného konce. Petr Daniel
Pavana AK A Síla vůle
Petr Zeman – Petr Kardinál, Tomáš Kostorek, Marian Košutek, Vít Krutilek, Luboš Novák, Jakub Oktávec, Pavel Slavičínský vs Martin KubůOndřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Jiří Kotek, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký, Kamil Zavřel, Ondřej Žídek