Rozpis pískání, 6. liga, skupina D

Killing power FC

Út 22.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 22.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 22.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 31.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 31.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 31.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

Lachtánci 1.WC

Pa 13.9. 18:00 Pražačka P3
Pa 13.9. 19:15 Pražačka P3
Út 1.10. 19:00 Motorlet MOTO3
Út 1.10. 20:15 Motorlet MOTO3
St 9.10. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
St 9.10. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME

Alkohol Tea FC

St 18.9. 17:00 Děkanka DEKAN
St 18.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 8.10. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 8.10. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 14.10. 17:45 Hrabákova HRAB1
Po 14.10. 19:00 Hrabákova HRAB1

Žalud United 1.PC

Pa 20.9. 18:00 Pražačka P1
Pa 20.9. 19:15 Pražačka P1
Út 15.10. 19:00 Pražačka P1
Út 15.10. 20:15 Pražačka P1
Pa 18.10. 17:00 Běchovice 2 BECH
Pa 18.10. 18:15 Běchovice 2 BECH

Czech line

St 9.10. 18:00 Zákostelní ZAK
St 9.10. 19:15 Zákostelní ZAK
St 9.10. 20:30 Zákostelní ZAK
St 13.11. 18:00 Zákostelní ZAK
St 13.11. 19:15 Zákostelní ZAK
St 13.11. 20:30 Zákostelní ZAK

Spirit bar FC B

Út 8.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 8.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 8.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 5.11. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 5.11. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 5.11. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

J.R.Club B

Čt 5.9. 17:30 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 5.9. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 6.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 6.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 3.12. 19:00 Motorlet MOTO2
Út 3.12. 20:15 Motorlet MOTO2

PRKA

St 4.9. 19:00 Pražačka P2
St 4.9. 20:15 Pražačka P2
Pa 6.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 6.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 3.12. 19:00 Pražačka P1
Út 3.12. 20:15 Pražačka P1

Paráda

Po 9.9. 17:45 Hrabákova HRAB3
Po 9.9. 19:00 Hrabákova HRAB3
Po 30.9. 17:45 Hrabákova HRAB2
Po 30.9. 19:00 Hrabákova HRAB2
Čt 3.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 3.10. 20:45 Děkanka DEKAN

Sváteční mančaft

Po 14.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 14.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 14.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
Pa 22.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 22.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 22.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Kelímci 3.FC

Út 15.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 15.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 15.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Po 21.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 21.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 21.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC

NBND FC

Po 21.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 21.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 21.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Čt 24.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 24.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 24.10. 20:45 Mikulova MIKU2