Seznam týmů, 6. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Žalud United 1.PC černo-žlutá, zeleno-černá
Killing power FC černo-bílá, tmavě modrá
PRKA červená, bílá
Spirit bar FC B červeno-černá, bílá
Paráda žlutá, fialová
NBND FC modro-bílá
Kelímci 3.FC červená, zelená
Lachtánci 1.WC černo-bílá
Czech line žlutá, modrá
J.R.Club B modro-vínová
Alkohol Tea FC červená
Sváteční mančaft černá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Alkohol Tea FCSpirit bar FC B Po 2.9. 19:00 P2
Kelímci 3.FCParáda St 4.9. 19:15 STER3
J.R.Club BKilling power FC St 4.9. 19:30 NOVOB
Lachtánci 1.WCNBND FC St 4.9. 20:30 STER1
Czech linePRKA Čt 5.9. 19:00 STOD
Sváteční mančaftŽalud United 1.PC Út 17.9. 20:15 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
PRKAJ.R.Club B St 11.9. 18:30 BECH
Žalud United 1.PCNBND FC St 11.9. 19:15 STER2
ParádaLachtánci 1.WC St 11.9. 19:15 STER3
Spirit bar FC BCzech line St 11.9. 20:15 P1
Sváteční mančaftAlkohol Tea FC St 11.9. 20:30 STER2
Killing power FCKelímci 3.FC St 18.9. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Kelímci 3.FCPRKA St 25.9. 17:00 DEKAN
Alkohol Tea FCŽalud United 1.PC St 25.9. 18:15 MIKU2
J.R.Club BSpirit bar FC B St 25.9. 19:00 P2
NBND FCParáda St 25.9. 19:15 STER3
Czech lineSváteční mančaft St 25.9. 19:15 STER2
Lachtánci 1.WCKilling power FC St 25.9. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Spirit bar FC BKelímci 3.FC Po 30.9. 19:00 P1
Sváteční mančaftJ.R.Club B St 2.10. 17:45 HRAB1
Žalud United 1.PCParáda St 2.10. 18:00 DOLME
PRKALachtánci 1.WC St 2.10. 18:30 BECH
Killing power FCNBND FC St 2.10. 19:30 NOVOB
Alkohol Tea FCCzech line St 2.10. 20:00 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Lachtánci 1.WCSpirit bar FC B Po 7.10. 19:00 P2
J.R.Club BAlkohol Tea FC St 9.10. 19:15 STER3
ParádaKilling power FC St 9.10. 19:30 NOVOB
Kelímci 3.FCSváteční mančaft St 9.10. 20:30 STER2
NBND FCPRKA Čt 10.10. 18:15 HOSTI
Czech lineŽalud United 1.PC Čt 10.10. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Spirit bar FC BNBND FC Po 14.10. 19:00 P1
Alkohol Tea FCKelímci 3.FC St 16.10. 17:45 HRAB1
Sváteční mančaftLachtánci 1.WC St 16.10. 19:15 DOLME
Czech lineJ.R.Club B St 16.10. 19:30 HOSTI
Žalud United 1.PCKilling power FC St 16.10. 19:30 NOVOB
PRKAParáda St 16.10. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
ParádaSpirit bar FC B Po 21.10. 19:00 P2
NBND FCSváteční mančaft St 23.10. 18:00 STER3
Lachtánci 1.WCAlkohol Tea FC St 23.10. 18:00 STER2
Kelímci 3.FCCzech line St 23.10. 18:00 DOLME
Killing power FCPRKA St 23.10. 19:30 NOVOB
J.R.Club BŽalud United 1.PC St 23.10. 20:30 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Alkohol Tea FCNBND FC St 30.10. 17:45 HRAB3
Czech lineLachtánci 1.WC St 30.10. 19:15 STER2
J.R.Club BKelímci 3.FC St 30.10. 19:15 STER3
Sváteční mančaftParáda St 30.10. 19:15 STER1
Spirit bar FC BKilling power FC St 30.10. 19:30 NOVOB
Žalud United 1.PCPRKA Čt 31.10. 18:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
PRKASpirit bar FC B Po 11.11. 19:00 P2
ParádaAlkohol Tea FC St 13.11. 17:45 HRAB1
Lachtánci 1.WCJ.R.Club B St 13.11. 19:15 STER2
Kelímci 3.FCŽalud United 1.PC St 13.11. 19:15 STER1
Killing power FCSváteční mančaft St 13.11. 19:30 NOVOB
NBND FCCzech line Čt 14.11. 20:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Žalud United 1.PCSpirit bar FC B Po 18.11. 19:00 P1
Czech lineParáda St 20.11. 19:15 STER3
Alkohol Tea FCKilling power FC St 20.11. 19:30 NOVOB
Kelímci 3.FCLachtánci 1.WC St 20.11. 20:15 P1
Sváteční mančaftPRKA St 20.11. 20:45 MIKU4
J.R.Club BNBND FC Čt 21.11. 18:15 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Lachtánci 1.WCŽalud United 1.PC St 4.12. 17:45 HRAB1
PRKAAlkohol Tea FC St 4.12. 18:15 STOD
Killing power FCCzech line St 4.12. 18:15 BECH
Spirit bar FC BSváteční mančaft St 4.12. 19:00 P1
NBND FCKelímci 3.FC St 4.12. 19:00 P2
ParádaJ.R.Club B St 4.12. 19:00 P3