Rozpis pískání, 6. liga, skupina E

Namo FC

Čt 24.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 24.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 24.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Čt 7.11. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 7.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 7.11. 20:45 Děkanka DEKAN

Pendula Bona AC

Čt 5.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 5.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 5.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 17.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 17.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 17.9. 19:30 Hanspaulka HANSP

South Stars

Po 28.10. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Po 28.10. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Po 28.10. 18:30 Hostivař SK HOSTI
St 27.11. 18:00 Zákostelní ZAK
St 27.11. 19:15 Zákostelní ZAK
St 27.11. 20:30 Zákostelní ZAK

Suchdol sabres B

Čt 19.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 19.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 8.10. 18:15 Aritma ARIT
Út 8.10. 19:30 Aritma ARIT
Po 14.10. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 14.10. 20:15 Meteor 8 METE2

Typos FC

Pa 20.9. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Pa 20.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Pa 11.10. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Pa 11.10. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Út 15.10. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 15.10. 19:30 Slivenec AFK SLIVE

Uličníci FC

Út 29.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 29.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 29.10. 20:45 Mikulova MIKU2
Čt 28.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 28.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 28.11. 20:45 Mikulova MIKU1

Hells Bells 1.FC

Po 7.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 7.10. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 7.10. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 4.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 4.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 4.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC

1.W.C.

Út 8.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 8.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 8.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 7.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 7.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 7.11. 20:45 Běchovice 2 BECH

Libeň SK

Čt 5.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 5.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 9.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Po 9.9. 20:00 Tempo FC TEMPO
Út 3.12. 19:00 Motorlet MOTO1
Út 3.12. 20:15 Motorlet MOTO1

XXX

Pa 6.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Pa 6.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 10.9. 17:30 Hrabákova HRAB1
Út 10.9. 18:45 Hrabákova HRAB1
Út 3.12. 19:00 Pražačka P3
Út 3.12. 20:15 Pražačka P3

Taurin 1.FC

Po 14.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 14.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 14.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC
St 13.11. 18:15 Mikulova MIKU4
St 13.11. 19:30 Mikulova MIKU4
St 13.11. 20:45 Mikulova MIKU4

Alibi

Po 16.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 16.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 16.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Po 23.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 23.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 23.9. 20:45 Mikulova MIKU1