Seznam týmů, 6. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
XXX zeleno-černá, žluto-černá
Typos FC červeno-modrá
Uličníci FC černá, bílá
Taurin 1.FC modrá
South Stars červeno-žlutá, zelená
Suchdol sabres B modro-žlutá, modrá
Pendula Bona AC červeno-černá
Namo FC modrá, zelená
Libeň SK modrá, červená
Hells Bells 1.FC černá, zelená
1.W.C. černá, žlutá
Alibi černá, žluto-modrá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
Namo FCSuchdol sabres B St 4.9. 17:30 ARIT
Hells Bells 1.FCTypos FC St 4.9. 18:00 STER3
1.W.C.XXX St 4.9. 18:15 MIKU2
Libeň SKTaurin 1.FC St 4.9. 18:15 MIKU3
Pendula Bona ACSouth Stars St 4.9. 19:30 HANSP
AlibiUličníci FC St 4.9. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
XXXSouth Stars St 11.9. 17:15 BECH
Suchdol sabres BPendula Bona AC St 11.9. 17:30 ARIT
Typos FCLibeň SK St 11.9. 20:00 ARIT
Taurin 1.FCNamo FC St 11.9. 20:30 STER3
1.W.C.Alibi St 11.9. 20:45 MIKU4
Uličníci FCHells Bells 1.FC St 11.9. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
South StarsSuchdol sabres B St 18.9. 17:30 ARIT
Hells Bells 1.FC1.W.C. St 18.9. 19:00 STOD
Pendula Bona ACTaurin 1.FC St 18.9. 19:30 HANSP
Libeň SKUličníci FC St 18.9. 20:45 DEKAN
AlibiXXX St 18.9. 20:45 MIKU3
Namo FCTypos FC Čt 19.9. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
XXXSuchdol sabres B St 25.9. 17:30 ARIT
1.W.C.Libeň SK St 25.9. 18:15 MIKU4
Taurin 1.FCSouth Stars St 25.9. 18:15 MIKU3
Typos FCPendula Bona AC St 25.9. 19:30 HANSP
AlibiHells Bells 1.FC St 25.9. 20:45 MIKU2
Uličníci FCNamo FC St 25.9. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
South StarsTypos FC St 2.10. 17:15 BECH
Suchdol sabres BTaurin 1.FC St 2.10. 17:30 ARIT
Namo FC1.W.C. St 2.10. 18:00 STER2
Pendula Bona ACUličníci FC St 2.10. 19:30 HANSP
Libeň SKAlibi St 2.10. 20:45 MIKU3
Hells Bells 1.FCXXX Čt 3.10. 18:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Hells Bells 1.FCLibeň SK St 9.10. 17:00 BECH
Typos FCSuchdol sabres B St 9.10. 17:30 ARIT
XXXTaurin 1.FC St 9.10. 18:15 BECH
1.W.C.Pendula Bona AC St 9.10. 19:30 HANSP
AlibiNamo FC St 9.10. 20:45 MIKU1
Uličníci FCSouth Stars St 9.10. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Taurin 1.FCTypos FC Út 22.10. 17:30 HRAB3
Suchdol sabres BUličníci FC St 23.10. 17:30 ARIT
South Stars1.W.C. St 23.10. 17:45 STOD
Libeň SKXXX St 23.10. 18:15 BECH
Pendula Bona ACAlibi St 23.10. 19:30 HANSP
Namo FCHells Bells 1.FC St 23.10. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Hells Bells 1.FCPendula Bona AC St 16.10. 19:30 HANSP
XXXTypos FC St 30.10. 17:15 BECH
1.W.C.Suchdol sabres B St 30.10. 17:30 ARIT
Libeň SKNamo FC St 30.10. 20:30 STER3
AlibiSouth Stars St 30.10. 20:45 MIKU4
Uličníci FCTaurin 1.FC St 30.10. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Suchdol sabres BAlibi St 6.11. 17:30 ARIT
Taurin 1.FC1.W.C. St 6.11. 17:45 HRAB3
Pendula Bona ACLibeň SK St 6.11. 19:30 HANSP
Namo FCXXX St 6.11. 20:30 SCBEC
Typos FCUličníci FC St 6.11. 20:45 DEKAN
South StarsHells Bells 1.FC St 6.11. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Hells Bells 1.FCSuchdol sabres B St 20.11. 17:30 ARIT
1.W.C.Typos FC St 20.11. 18:15 MIKU3
Namo FCPendula Bona AC St 20.11. 20:00 ARIT
Libeň SKSouth Stars St 20.11. 20:15 P2
AlibiTaurin 1.FC St 20.11. 20:45 MIKU1
XXXUličníci FC St 20.11. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Uličníci FC1.W.C. St 4.12. 19:00 HRAB3
South StarsNamo FC St 4.12. 19:00 ZABEH
Typos FCAlibi St 4.12. 19:30 MIKU1
Taurin 1.FCHells Bells 1.FC St 4.12. 19:30 STOD
Pendula Bona ACXXX St 4.12. 19:30 MIKU4
Suchdol sabres BLibeň SK St 4.12. 19:30 ARIT