Po 16.9.13 18:15 MIKU2 RAF Jinonice H.K. 12   (HL6A)
Po 16.9.13 19:30 MIKU2 Bandidoz Demínka A   (HL6A)
Po 16.9.13 20:45 MIKU2 Na zdraví p.Macháčka Pražská legie 2000   (HL5B)
Po 23.9.13 18:15 MIKU1 H.K. 12 Bandidoz   (HL6A)
Po 23.9.13 19:30 MIKU1 Autobazar Duo A Dvorce SK MPI   (HL3A)
Po 23.9.13 20:45 MIKU1 Vojenské lesy Porter CF B   (HL2A)

4. 12. 13 19:30 MIKU1 Typos FC Alibi 11. 2:0 (1:0)
Martin Matulka – Filip Adámek, Vitaliy Boyko, Michal Hanzlík, Jan Hlinák, Tomáš Indrák, Lukáš Keicher, Tomáš Kratochvíl, Karel Raus, Martin Štolba, Filip Trnka, Jan Vokurka vs Karel Zacharda – Miroslav Chmelík, Pavel Fáry, Tomáš Kratochvíl, Michal Seifert, Tomáš Sova, Jiří Tourek, Matěj Wosyka
21. Filip Trnka
36. Jan Vokurka
20. 11. 13 20:45 MIKU1 Alibi Taurin 1.FC 10. 6:3 (3:2)
Velmi pěkné utkání, ve kterém hosté od začátku tahali za kratší konec. Alibi bylo mnohem úspěšnější v zakončování a tomu odpovídá i výsledek. Michal Žák, René Provazník
Alibi Taurin 1.FC
Karel Zacharda – Miroslav Chmelík, Pavel Fáry, Tomáš Kratochvíl, Michal Šalanda, Michal Seifert, Tomáš Sova, Štěpán Ťahan, Jiří Tourek, Matěj Wosyka vs Martin Podolák – Zdeněk Čechura, Marek Holiš, Michal Kubát, Daniel Milota, Robert Šimek, Marek Strnad, Jan Zapletal
35. Zdeněk Čechura
6. 11. 13 17:30 ARIT Suchdol sabres B Alibi 9. 0:5 (0:3)
Oba týmy se v úvodu prezentovaly "líbivým fotbalem". Rychlé akce, přesné nahrávky, technická vyspělost. Avšak od 20. minuty začínali za otěže tahat hosté. Po třech slepených gólech domácí sklopili hlavy a bylo v podstatě rozhodnuto. Pavel Drápal, Jan Hartig
Suchdol sabres B Alibi
Václav Valenta – Jiří Futera, Jaroslav Gotwald, Tomáš Hamza, Petr Hradecký, Jan Lešner, Adam Žižka vs Karel Zacharda – Pavel Fáry, Vladimír Hodač, Tomáš Kratochvíl, Jan Purek, Michal Seifert, Tomáš Sova, Štěpán Ťahan, Jiří Tourek
20., 24. Tomáš Kratochvíl
22., 42. Jiří Tourek
59. Pavel Fáry
30. 10. 13 20:45 MIKU4 Alibi South Stars 8. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodl šťastný gól v poslední minutě. Utkání možná ovlivnily díry v sítích- SS možná vstřelili gól, situace ale nebyla průkazná. Martin Prokop, Ladislav Kovács
Alibi South Stars
Karel Zacharda – Miroslav Chmelík, Pavel Fáry, Tomáš Kratochvíl, Jan Purek, Michal Šalanda, Michal Seifert, Tomáš Sova, Štěpán Ťahan vs Jan Kašpar – Miroslav Charvát, Miloslav Hrdlička, Matěj Ladra, Josef Maršík, Martin Špička, Michal Vejvoda, Jan Zdráhal
12., 60. Michal Šalanda
46. Štěpán Ťahan
22. Martin Špička
57. Michal Vejvoda
23. 10. 13 19:30 HANSP Pendula Bona AC Alibi 7. 3:3 (1:1)
Pohodový zápas, který domácí v poslední minutě zremizovali, což bez střídání brali všema deseti. Vladimír Zelenka, Martin Hradec
Pendula Bona AC Alibi
Aleš Mecner – Ladislav Král, Štěpán Mentberger, Tomáš Pavlíček, Ondřej Petrů, Tomáš Podzimek, Pavel Sedlák vs Karel Zacharda – Miroslav Chmelík, Pavel Fáry, Vladimír Hodač, Michal Šalanda, Tomáš Sova, Štěpán Ťahan, Jiří Tourek
15. Štěpán Mentberger
50. Tomáš Pavlíček
59. Tomáš Podzimek
7. Michal Šalanda
34. Tomáš Sova
41. Štěpán Ťahan
9. 10. 13 20:45 MIKU1 Alibi Namo FC 6. 4:1 (1:1)
Jednoznačné utkání ve prospěch domácích. Klail
Alibi Namo FC
Karel Zacharda – Miroslav Chmelík, Pavel Fáry, Jan Purek, Michal Šalanda, Michal Seifert, Tomáš Sova, Štěpán Ťahan, Jiří Tourek, Matěj Wosyka vs Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Čeněk Dvořák, Petr Jiras, Miroslav Krpata, Pavel Krpata, Jan Lehovec, Tomáš Zalabák, Petr Zazvonil
17. Štěpán Ťahan
37., 59. Michal Seifert
42. Jiří Tourek
51 Jiří Tourek 29. Jan Lehovec 60. Dalibor Bambas
2. 10. 13 20:45 MIKU3 Libeň SK A Alibi 5. 2:6 (1:1)
V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas. Ve druhém poločase si získali převahu hosté a dokázali ji využít. Ke konci zápasu se hostům podařilo alespoň snížit. Svoboda
Libeň SK A Alibi
Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Pavel Mančař, David Radechovský, David Řezáč, Michal Řezáč, Michal Vlk vs Karel Zacharda – Pavel Fáry, Jan Purek, Michal Seifert, Tomáš Sova, Štěpán Ťahan, Jiří Tourek
5. Pavel Čtvrtečka
57. David Radechovský
18., 47. Jiří Tourek
35., 46., 48. Štěpán Ťahan
56. Pavel Fáry
25. 9. 13 20:45 MIKU2 Alibi Hells Bells 1.FC 4. 5:4 (4:2)
Utkání bylo ve 40. minutě předčasně ukončeno pro vázné zranění jednoho z domácích hráčů. V dohrávce ukázalo větší vůli po vítězství Alibi. Klail
Alibi Hells Bells 1.FC
Jan Purek – Miroslav Chmelík, Pavel Fáry, Tomáš Kratochvíl, Michal Šalanda, Michal Seifert, Tomáš Sova, Štěpán Ťahan, Jiří Tourek, Matěj Wosyka, Karel Zacharda vs Jiří Javůrek – Anton Grňo, Michal Javůrek, Břetislav Kolařík, Martin Koula, Vítek Kulhánek, Lumír Němčák, Jan Novák, Tomáš Pokorný, Lukáš Šťastný, Miroslav Štěpánek