Rozpis pískání, 6. liga, skupina F

Dromedarians Praha

Po 15.4. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Po 15.4. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Po 15.4. 20:30 Střešovice Tatran STRE
Po 6.5. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 6.5. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 6.5. 20:45 Mikulova MIKU1

Indiana Team

Po 8.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 8.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Pa 24.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 24.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 18.6. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 18.6. 19:30 Mikulova MIKU4

Oranjes 04 FC

Po 15.4. 19:00 Pražačka P1
Po 15.4. 19:00 Pražačka P3
Po 15.4. 19:00 Pražačka P2
Po 15.4. 20:15 Pražačka P1
Po 15.4. 20:15 Pražačka P2
Po 15.4. 20:15 Pražačka P3

Palouček AC

Po 20.5. 18:00 Štěrboholy STER2
Po 20.5. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 20.5. 20:30 Štěrboholy STER2
St 12.6. 18:15 Mikulova MIKU2
St 12.6. 19:30 Mikulova MIKU2
St 12.6. 20:45 Mikulova MIKU2

Polnohospodár Praha

Po 20.5. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 20.5. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 20.5. 20:45 Mikulova MIKU3
Čt 13.6. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 13.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 13.6. 19:30 Hanspaulka HANSP

Cerveza 18.FC

Po 25.3. 19:00 Pražačka P2
Po 25.3. 20:15 Pražačka P2
Po 1.4. 12:30 Tempo FC TEMPO
Po 1.4. 13:45 Tempo FC TEMPO
Út 30.4. 19:00 Pražačka P2
Út 30.4. 20:15 Pražačka P2

Target FC

St 27.3. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 27.3. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 27.3. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 26.5. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 26.5. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 26.5. 12:30 Stodůlky Sokol STOD

Opatoff A K

Po 25.3. 19:00 Pražačka P3
Po 25.3. 20:15 Pražačka P3
Út 2.4. 18:30 Hrabákova HRAB1
Út 2.4. 19:45 Hrabákova HRAB1
Po 6.5. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 6.5. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME

Jemné a Solené 1.FC

St 27.3. 19:30 Děkanka DEKAN
St 27.3. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 23.4. 17:00 Zárubova ZARUB
Út 23.4. 18:15 Zárubova ZARUB
Po 13.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 13.5. 20:45 Děkanka DEKAN

Orosený Paragraf

St 27.3. 17:00 Děkanka DEKAN
St 27.3. 18:15 Děkanka DEKAN
St 3.4. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
St 3.4. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 6.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 6.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Koloušci AK

Po 13.5. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 13.5. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 13.5. 20:45 Mikulova MIKU1
St 22.5. 18:00 Střešovice Tatran STRE
St 22.5. 19:15 Střešovice Tatran STRE
St 22.5. 20:30 Střešovice Tatran STRE