Rozpis pískání, 6. liga, skupina F

Dromedarians Praha

Út 10.9. 19:00 Motorlet MOTO3
Út 10.9. 20:15 Motorlet MOTO3
St 25.9. 17:45 Hrabákova HRAB1
St 25.9. 19:00 Hrabákova HRAB1
St 4.12. 19:00 Pražačka P3
St 4.12. 20:15 Pražačka P3

Indiana Team

Út 22.10. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Út 22.10. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Út 22.10. 20:30 Střešovice Tatran STRE
Po 28.10. 10:00 Zákostelní ZAK
Po 28.10. 11:15 Zákostelní ZAK
Po 28.10. 12:30 Zákostelní ZAK

Oranjes 04 FC

St 2.10. 19:00 Pražačka P2
St 2.10. 19:00 Pražačka P1
St 2.10. 19:00 Pražačka P3
St 2.10. 20:15 Pražačka P3
St 2.10. 20:15 Pražačka P2
St 2.10. 20:15 Pražačka P1

Palouček AC

Pa 25.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 25.10. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 25.10. 20:30 Zákostelní ZAK
St 13.11. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 13.11. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 13.11. 19:30 Hanspaulka HANSP

Polnohospodár Praha

Čt 24.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 24.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 24.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 19.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 19.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 19.11. 20:45 Běchovice 2 BECH

Cerveza 18.FC

Po 7.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 7.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 7.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC
St 13.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 13.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 13.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Target FC

Po 2.9. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 2.9. 20:15 Motorlet MOTO2
Út 3.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 3.9. 18:15 Děkanka DEKAN
St 27.11. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 27.11. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Opatoff A K

Út 3.9. 18:15 Aritma ARIT
Út 3.9. 19:30 Aritma ARIT
St 4.9. 17:00 Zárubova ZARUB
St 4.9. 18:15 Zárubova ZARUB
Po 2.12. 18:15 Aritma ARIT
Po 2.12. 19:30 Aritma ARIT

Jemné a Solené 1.FC

Po 9.9. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 9.9. 20:15 Motorlet MOTO3
St 11.9. 17:45 Hrabákova HRAB1
St 11.9. 19:00 Hrabákova HRAB1
Út 3.12. 19:00 Pražačka P2
Út 3.12. 20:15 Pražačka P2

Orosený Paragraf

Po 9.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 9.9. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Po 23.9. 17:45 Hrabákova HRAB2
Po 23.9. 19:00 Hrabákova HRAB2
St 4.12. 18:15 Děkanka DEKAN
St 4.12. 19:30 Děkanka DEKAN

Koloušci AK

Čt 17.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 17.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 17.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Út 22.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 22.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 22.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

Rival club FC B

Út 29.10. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Út 29.10. 20:30 Střešovice Tatran STRE
Pa 8.11. 17:00 Hanspaulka HANSP
Pa 8.11. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 22.11. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 22.11. 20:45 Hanspaulka HANSP