Seznam týmů, 6. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
Target FC modro-žlutá
Rival club FC B černá, modrá
Orosený Paragraf červená
Polnohospodár Praha žluto-modrá
Palouček AC zelená, černá
Oranjes 04 FC oranžová, modrá
Opatoff A K červená, bílá
Koloušci AK žlutá, černá
Indiana Team červená
Jemné a Solené 1.FC červená
Dromedarians Praha žluto-modrá, světle modrá
Cerveza 18.FC žlutá, červená

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
Dromedarians PrahaRival club FC B Čt 5.9. 17:00 HANSP
Koloušci AKOranjes 04 FC Čt 5.9. 17:45 STOD
Cerveza 18.FCTarget FC Čt 5.9. 20:15 STOD
Opatoff A KPalouček AC Čt 5.9. 20:45 MIKU1
Indiana TeamOrosený Paragraf Čt 12.9. 19:30 HANSP
Jemné a Solené 1.FCPolnohospodár Praha Čt 12.9. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Target FCPalouček AC Čt 19.9. 18:00 SCBEC
Polnohospodár PrahaKoloušci AK Čt 19.9. 19:00 P1
Rival club FC BIndiana Team Čt 19.9. 19:30 HANSP
Orosený ParagrafJemné a Solené 1.FC Čt 19.9. 20:15 STOD
Cerveza 18.FCDromedarians Praha Čt 19.9. 20:45 HOSTI
Oranjes 04 FCOpatoff A K Čt 19.9. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Palouček ACOranjes 04 FC Čt 26.9. 18:00 SCBEC
Koloušci AKOrosený Paragraf Čt 26.9. 18:15 DEKAN
Jemné a Solené 1.FCRival club FC B Čt 26.9. 18:15 MIKU3
Indiana TeamCerveza 18.FC Čt 26.9. 19:30 HANSP
Opatoff A KPolnohospodár Praha Čt 26.9. 20:45 MIKU1
Dromedarians PrahaTarget FC Čt 26.9. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Cerveza 18.FCJemné a Solené 1.FC Čt 3.10. 17:45 STOD
Polnohospodár PrahaPalouček AC Čt 3.10. 18:00 SCBEC
Rival club FC BKoloušci AK Čt 3.10. 18:15 MIKU4
Dromedarians PrahaIndiana Team Čt 3.10. 19:30 HANSP
Orosený ParagrafOpatoff A K Čt 3.10. 20:45 MIKU2
Target FCOranjes 04 FC Čt 3.10. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Oranjes 04 FCPolnohospodár Praha Čt 10.10. 18:00 ZAK
Palouček ACOrosený Paragraf Čt 10.10. 18:00 SCBEC
Indiana TeamTarget FC Čt 10.10. 19:30 HANSP
Jemné a Solené 1.FCDromedarians Praha Čt 10.10. 20:15 STOD
Koloušci AKCerveza 18.FC Čt 10.10. 20:15 P1
Opatoff A KRival club FC B Čt 10.10. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Dromedarians PrahaKoloušci AK Po 14.10. 20:15 MOTO3
Orosený ParagrafOranjes 04 FC Út 15.10. 20:45 MIKU4
Target FCPolnohospodár Praha St 16.10. 20:45 MIKU4
Rival club FC BPalouček AC Čt 17.10. 18:00 SCBEC
Indiana TeamJemné a Solené 1.FC Čt 17.10. 19:30 HANSP
Cerveza 18.FCOpatoff A K Čt 17.10. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Polnohospodár PrahaOrosený Paragraf Út 22.10. 18:15 SLIVE
Oranjes 04 FCRival club FC B Út 22.10. 19:00 METE2
Palouček ACCerveza 18.FC Čt 24.10. 18:00 SCBEC
Koloušci AKIndiana Team Čt 24.10. 19:30 HANSP
Jemné a Solené 1.FCTarget FC Čt 24.10. 20:15 STOD
Opatoff A KDromedarians Praha Čt 24.10. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Jemné a Solené 1.FCKoloušci AK Čt 31.10. 18:15 MIKU4
Rival club FC BPolnohospodár Praha Čt 31.10. 18:15 BECH
Cerveza 18.FCOranjes 04 FC Čt 31.10. 18:15 MIKU3
Target FCOrosený Paragraf Čt 31.10. 18:15 MIKU2
Indiana TeamOpatoff A K Čt 31.10. 19:30 HANSP
Dromedarians PrahaPalouček AC Čt 7.11. 18:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Orosený ParagrafRival club FC B Út 12.11. 17:30 HRAB1
Polnohospodár PrahaCerveza 18.FC Čt 14.11. 17:45 STOD
Koloušci AKTarget FC Čt 14.11. 18:15 ARIT
Palouček ACIndiana Team Čt 14.11. 19:30 HANSP
Oranjes 04 FCDromedarians Praha Čt 14.11. 20:45 MIKU4
Opatoff A KJemné a Solené 1.FC Čt 14.11. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Jemné a Solené 1.FCPalouček AC Čt 21.11. 18:00 SCBEC
Cerveza 18.FCOrosený Paragraf Čt 21.11. 18:15 MIKU4
Indiana TeamOranjes 04 FC Čt 21.11. 19:00 STOD
Target FCRival club FC B Čt 21.11. 19:00 HRAB3
Dromedarians PrahaPolnohospodár Praha Čt 21.11. 20:15 P1
Koloušci AKOpatoff A K Čt 21.11. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Palouček ACKoloušci AK Čt 5.12. 18:00 ZAK
Rival club FC BCerveza 18.FC Čt 5.12. 18:15 MIKU4
Polnohospodár PrahaIndiana Team Čt 5.12. 18:15 ARIT
Orosený ParagrafDromedarians Praha Čt 5.12. 18:15 MIKU3
Oranjes 04 FCJemné a Solené 1.FC Čt 5.12. 18:15 MIKU2
Opatoff A KTarget FC Čt 5.12. 18:15 MIKU1