Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 5.12.13 | 18:00 | ZAK | Palouček AC Koloušci AK | 11. | 6:4 |
Čt 21.11.13 | 18:00 | SCBEC | Jemné a Solené 1.FC Palouček AC | 10. | 10:1 |
Čt 14.11.13 | 19:30 | HANSP | Palouček AC Indiana Team | 9. | 3:4 |
Čt 7.11.13 | 18:00 | SCBEC | Dromedarians Praha Palouček AC | 8. | 5:2 |
Čt 24.10.13 | 18:00 | SCBEC | Palouček AC Cerveza 18.FC | 7. | 6:1 |
Čt 17.10.13 | 18:00 | SCBEC | Rival club FC B Palouček AC | 6. | 4:9 |
Čt 10.10.13 | 18:00 | SCBEC | Palouček AC Orosený Paragraf | 5. | 5:3 |
Čt 3.10.13 | 18:00 | SCBEC | Polnohospodár Praha Palouček AC | 4. | 1:4 |
Čt 26.9.13 | 18:00 | SCBEC | Palouček AC Oranjes 04 FC | 3. | 8:3 |
Čt 19.9.13 | 18:00 | SCBEC | Target FC Palouček AC | 2. | 3:4 |
Čt 5.9.13 | 20:45 | MIKU1 | Opatoff A K Palouček AC | 1. | 5:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cerveza 18.FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 32:19 | 19 |
2. | Jemné a Solené 1.FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 53:26 | 14 |
3. | Palouček AC | 11 | 7 | 0 | 4 | 51:43 | 14 |
4. | Opatoff A K | 11 | 5 | 2 | 4 | 48:34 | 12 |
5. | Koloušci AK | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:40 | 11 |
6. | Dromedarians Praha | 11 | 5 | 1 | 5 | 29:27 | 11 |
7. | Indiana Team | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:45 | 11 |
8. | Orosený Paragraf | 11 | 5 | 1 | 5 | 28:34 | 11 |
9. | Target FC | 11 | 3 | 3 | 5 | 26:27 | 9 |
10. | Rival club FC B | 11 | 4 | 0 | 7 | 34:48 | 8 |
11. | Polnohospodár Praha | 11 | 3 | 1 | 7 | 17:35 | 7 |
12. | Oranjes 04 FC | 11 | 1 | 3 | 7 | 14:36 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 25.10.13 | 18:00 | ZAK | Hell´s boys Démoni (HL4D) |
Pá 25.10.13 | 19:15 | ZAK | Cormoran FC SUP Blesk VK SUP (SVL2A) |
Pá 25.10.13 | 20:30 | ZAK | Sorbino Viktoria Bítovská B (HL8J) |
St 13.11.13 | 17:00 | HANSP | Tamu Pua 1.FC A Tycho de Brahe FC A (HL5D) |
St 13.11.13 | 18:15 | HANSP | Horoušany FC Arctica Islandica (HL7E) |
St 13.11.13 | 19:30 | HANSP | Kliďas SFC Estudiantes VET B (VL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bartoníček Petr | 10 | 12 |
Druba Stanislav | 6 | 2 |
Frula Vojtěch | 11 | 7 |
Grigoryk Viacheslav | 10 | 3 |
Jansa Michal | 6 | 0 |
Kadeřábek Jakub | 11 | 7 |
Kadeřábek Jan | 9 | 19 |
Mařík Lukáš | 1 | 0 |
Navrátil Tomáš | 10 | 0 |
Přibáň Petr | 5 | 0 |
Smejkal Petr | 2 | 0 |
Štěpnička Erik | 4 | 0 |
Tůma Jaroslav | 4 | 0 |
Žáček Ondřej | 2 | 0 |