Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 5.12.13 | 18:15 | MIKU4 | Rival club FC B Cerveza 18.FC | 11. | 1:9 |
Čt 21.11.13 | 19:00 | HRAB3 | Target FC Rival club FC B | 10. | 2:1 |
Út 12.11.13 | 17:30 | HRAB1 | Orosený Paragraf Rival club FC B | 9. | 0:5 |
Čt 31.10.13 | 18:15 | BECH | Rival club FC B Polnohospodár Praha | 8. | 3:4 |
Út 22.10.13 | 19:00 | METE2 | Oranjes 04 FC Rival club FC B | 7. | 0:3 |
Čt 17.10.13 | 18:00 | SCBEC | Rival club FC B Palouček AC | 6. | 4:9 |
Čt 10.10.13 | 20:45 | MIKU2 | Opatoff A K Rival club FC B | 5. | 5:3 |
Čt 3.10.13 | 18:15 | MIKU4 | Rival club FC B Koloušci AK | 4. | 0:6 |
Čt 26.9.13 | 18:15 | MIKU3 | Jemné a Solené 1.FC Rival club FC B | 3. | 7:3 |
Čt 19.9.13 | 19:30 | HANSP | Rival club FC B Indiana Team | 2. | 8:5 |
Čt 5.9.13 | 17:00 | HANSP | Dromedarians Praha Rival club FC B | 1. | 1:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cerveza 18.FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 32:19 | 19 |
2. | Jemné a Solené 1.FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 53:26 | 14 |
3. | Palouček AC | 11 | 7 | 0 | 4 | 51:43 | 14 |
4. | Opatoff A K | 11 | 5 | 2 | 4 | 48:34 | 12 |
5. | Koloušci AK | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:40 | 11 |
6. | Dromedarians Praha | 11 | 5 | 1 | 5 | 29:27 | 11 |
7. | Indiana Team | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:45 | 11 |
8. | Orosený Paragraf | 11 | 5 | 1 | 5 | 28:34 | 11 |
9. | Target FC | 11 | 3 | 3 | 5 | 26:27 | 9 |
10. | Rival club FC B | 11 | 4 | 0 | 7 | 34:48 | 8 |
11. | Polnohospodár Praha | 11 | 3 | 1 | 7 | 17:35 | 7 |
12. | Oranjes 04 FC | 11 | 1 | 3 | 7 | 14:36 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 29.10.13 | 19:15 | zzSTRE | Zde je místo ... Tream Deam FC (HL8J) |
Út 29.10.13 | 20:30 | zzSTRE | Pivušky FC Proradost FK (HL8J) |
Pá 8.11.13 | 17:00 | HANSP | s.Oliver B Pivušky FC (HL8J) |
Pá 8.11.13 | 18:15 | HANSP | Lipodur FC A MoKo 2.FC (HL8K) |
Pá 22.11.13 | 19:30 | HANSP | Zde je místo ... Viktoria Bítovská B (HL8J) |
Pá 22.11.13 | 20:45 | HANSP | Černý koně TMK Klátiči WH (HL8K) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bačovský Radek | 11 | 5 |
Klaban Tomáš | 10 | 5 |
Kubeša Erik | 10 | 10 |
Kubíček Tadeáš | 9 | 2 |
Ledvina Lukáš | 10 | 2 |
Mina Kirill | 11 | 9 |
Schwank Petr | 8 | 0 |
Sweeney Brian | 5 | 1 |
Vomočil Marek | 11 | 2 |