Rozpis pískání, 6. liga, skupina G

Pradox 1.FC

Čt 24.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 24.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 24.10. 20:45 Mikulova MIKU1
Čt 14.11. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 14.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 14.11. 20:45 Děkanka DEKAN

President FC

Po 16.9. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 16.9. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Ne 29.9. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 29.9. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 6.10. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 6.10. 20:00 Mikulova MIKU4

Žlutá křídla

Po 23.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 23.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 16.10. 17:45 Hrabákova HRAB3
St 16.10. 19:00 Hrabákova HRAB3
Čt 17.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 17.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC

Efficenza AC

Út 1.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 1.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 1.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
St 30.10. 18:15 Mikulova MIKU1
St 30.10. 19:30 Mikulova MIKU1
St 30.10. 20:45 Mikulova MIKU1

Eukaryota 2.LKW

Ne 15.9. 15:00 Mikulova MIKU1
Ne 15.9. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 15.9. 17:30 Mikulova MIKU1
St 2.10. 18:15 Mikulova MIKU4
St 2.10. 19:30 Mikulova MIKU4
St 2.10. 20:45 Mikulova MIKU4

Gladiators Beroun

Po 2.9. 19:00 Pražačka P2
Po 2.9. 20:15 Pražačka P2
Čt 5.9. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Čt 5.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Čt 5.9. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Ontosport

Ne 22.9. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 22.9. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 29.9. 11:15 Pražačka P2
Ne 29.9. 12:30 Pražačka P2
Ne 3.11. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 3.11. 20:00 Mikulova MIKU1

Tutto bene

Ne 15.9. 15:00 Mikulova MIKU2
Ne 15.9. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 15.9. 17:30 Mikulova MIKU2
Čt 3.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 3.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 3.10. 20:45 Mikulova MIKU2

Los Muchachos

Ne 15.9. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 15.9. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 15.9. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 10.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 10.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 10.10. 20:15 Záběhlice ZABEH

Defect Praha

St 4.9. 19:00 Pražačka P1
St 4.9. 20:15 Pražačka P1
Ne 6.10. 09:45 Běchovice 2 BECH
Ne 6.10. 11:00 Běchovice 2 BECH
Ne 3.11. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 3.11. 20:00 Záběhlice ZABEH

Bílá pohroma

Ne 22.9. 10:00 Pražačka P2
Ne 22.9. 11:15 Pražačka P2
Ne 22.9. 12:30 Pražačka P2
Čt 10.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 10.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 10.10. 20:45 Mikulova MIKU1

Dukla Praha FK

Ne 22.9. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 22.9. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 29.9. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 29.9. 17:15 Hostivař SK HOSTI
St 4.12. 19:00 Pražačka P1
St 4.12. 20:15 Pražačka P1