Seznam týmů, 6. liga, skupina G

Tým Barvy dresů
Bílá pohroma černá, bílá
Tutto bene žlutá, černá
Žlutá křídla modro-žlutá, žlutá
President FC oranžová, černo-červená
Pradox 1.FC oranžová
Los Muchachos bílá, fialová
Ontosport zeleno-bílá
Gladiators Beroun zelená, bílá
Efficenza AC modro-bílá
Dukla Praha FK červeno-žlutá, fialová
Defect Praha červeno-bílá, žlutá
Eukaryota 2.LKW modro-žlutá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina G

Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKWPresident FC Pa 6.9. 17:00 DEKAN
Gladiators BerounLos Muchachos Pa 6.9. 17:45 STOD
Efficenza ACOntosport Pa 6.9. 19:15 ZAK
Dukla Praha FKPradox 1.FC Pa 6.9. 20:30 ZAK
Defect PrahaTutto bene Ne 8.9. 20:00 DEKAN
Bílá pohromaŽlutá křídla Pa 25.10. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Tutto beneEukaryota 2.LKW Pa 13.9. 17:00 DEKAN
OntosportGladiators Beroun Pa 13.9. 17:45 STOD
Žlutá křídlaLos Muchachos Pa 13.9. 19:15 P1
Bílá pohromaDefect Praha Pa 13.9. 19:30 NOVOB
President FCDukla Praha FK Pa 13.9. 19:30 PRKOP
Pradox 1.FCEfficenza AC Pa 13.9. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKWBílá pohroma Pa 20.9. 17:00 DEKAN
Gladiators BerounPradox 1.FC Pa 20.9. 17:45 STOD
Efficenza ACPresident FC Pa 20.9. 19:15 ZAK
Defect PrahaŽlutá křídla Pa 20.9. 19:15 P2
Los MuchachosOntosport Pa 20.9. 19:30 HANSP
Dukla Praha FKTutto bene Pa 20.9. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Tutto beneEfficenza AC Pa 27.9. 19:15 ZAK
Žlutá křídlaOntosport Pa 27.9. 19:15 P1
Bílá pohromaDukla Praha FK Pa 27.9. 19:30 NOVOB
President FCGladiators Beroun Pa 27.9. 19:30 PRKOP
Pradox 1.FCLos Muchachos Pa 27.9. 20:30 ZAK
Defect PrahaEukaryota 2.LKW Pa 25.10. 17:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKWŽlutá křídla Pa 4.10. 17:00 DEKAN
Gladiators BerounTutto bene Pa 4.10. 17:45 STOD
Efficenza ACBílá pohroma Pa 4.10. 19:15 ZAK
Los MuchachosPresident FC Pa 4.10. 19:30 PRKOP
Dukla Praha FKDefect Praha Pa 4.10. 19:30 DEKAN
OntosportPradox 1.FC Pa 4.10. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKWDukla Praha FK Pa 11.10. 17:00 DEKAN
Defect PrahaEfficenza AC Pa 11.10. 19:15 ZAK
Žlutá křídlaPradox 1.FC Pa 11.10. 19:15 P1
Bílá pohromaGladiators Beroun Pa 11.10. 19:30 NOVOB
Tutto beneLos Muchachos Pa 11.10. 19:30 DEKAN
President FCOntosport Pa 11.10. 19:30 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
Gladiators BerounDefect Praha Pa 18.10. 17:45 STOD
Efficenza ACEukaryota 2.LKW Pa 18.10. 19:15 ZAK
Dukla Praha FKŽlutá křídla Pa 18.10. 19:15 P2
Los MuchachosBílá pohroma Pa 18.10. 19:30 NOVOB
Pradox 1.FCPresident FC Pa 18.10. 20:30 ZAK
OntosportTutto bene Ne 20.10. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKWGladiators Beroun Pa 1.11. 17:00 DEKAN
Dukla Praha FKEfficenza AC Pa 1.11. 19:15 ZAK
Žlutá křídlaPresident FC Pa 1.11. 19:15 P2
Bílá pohromaOntosport Pa 1.11. 19:30 NOVOB
Tutto benePradox 1.FC Pa 1.11. 20:30 ZAK
Defect PrahaLos Muchachos Pa 1.11. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Los MuchachosEukaryota 2.LKW Pa 8.11. 17:00 DEKAN
Gladiators BerounDukla Praha FK Pa 8.11. 17:45 STOD
Efficenza ACŽlutá křídla Pa 8.11. 19:15 ZAK
President FCTutto bene Pa 8.11. 19:30 PRKOP
Pradox 1.FCBílá pohroma Pa 8.11. 20:30 ZAK
OntosportDefect Praha Ne 10.11. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKWOntosport Pa 15.11. 17:00 DEKAN
Efficenza ACGladiators Beroun Pa 15.11. 19:15 ZAK
Žlutá křídlaTutto bene Pa 15.11. 19:15 P2
Dukla Praha FKLos Muchachos Pa 15.11. 19:30 PRKOP
Bílá pohromaPresident FC Pa 15.11. 19:30 NOVOB
Defect PrahaPradox 1.FC Pa 15.11. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Los MuchachosEfficenza AC Pa 29.11. 18:00 ZAK
Tutto beneBílá pohroma Pa 29.11. 18:15 P2
President FCDefect Praha Pa 29.11. 18:15 PRKOP
Pradox 1.FCEukaryota 2.LKW Pa 29.11. 18:15 P1
Gladiators BerounŽlutá křídla Pa 29.11. 18:15 STOD
OntosportDukla Praha FK Pa 29.11. 19:00 TEMPO