17. 11. 13 18:45 MIKU4 Slavoj Legends Samson Bonella B 10. 4:3 (1:1)
Vítězství šťastnějšího družstva domácích. Plucar, Vukovič
Vojtěch Piatak – Jakub Jandus, Michal Jiřík, Petr Kolář, Michal Pospíšil, Milan Šácha, Jaroslav Stonawski vs Jan Konfršt – Pavel Kubeček, Jiří Netolický, Martin Slaboch, Petr Štěpánek, Petr Stoklasa, Jaroslav Zajac
56. Jaroslav Stonawski
19., 55. Petr Stoklasa
43. OG
3. 11. 13 12:30 HANSP Bruchos HFC Slavoj Legends 9. 2:2 (1:0)
Bruchos byl celý první poločas aktivnější a zajistil si jednobrankové vedení. Ve 2. poločase naopak zabral Slavoj a v rozmezí minuty vyrovnal na 2:2. Zápas měl až do konce náboj, ale další gól už nepadl. Husák
Bruchos HFC Slavoj Legends
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Adam Doležal, Martin Macháček, Tomáš Renč, Petr Urban, David Valeš vs Vojtěch Piatak – Jakub Jandus, Michal Jiřík, Petr Kolář, Daniel Piatak, Michal Pospíšil, Milan Šácha, Jaroslav Stonawski
10. Martin Macháček
41. Petr Urban
46. Daniel Piatak
47. Vojtěch Piatak
28. 10. 13 18:45 MIKU4 Slavoj Legends Sací komando Modřany 8. 2:1 (1:0)
Zápas byl oboustranně vyrovnaný. Vyhrál produktivnější a aktivnější tým. Marek Šafr, Matěj Lafata
Slavoj Legends Sací komando Modřany
Vojtěch Piatak – Jakub Jandus, Petr Kolář, Daniel Piatak, Michal Pospíšil, Milan Šácha, Jaroslav Stonawski vs Michal Kalbáč – Viliam Baranec, Ondřej Dýba, Michal Kalbáč ml., Jakub Krucký, Martin Kupka, Tomáš Strnad, Tomáš Veselý, Miroslav Ženíšek
8. Jakub Jandus
58. Vojtěch Piatak
36. Jakub Krucký
20. 10. 13 20:00 MIKU4 Atomový veverky B Slavoj Legends 7. 4:1 (1:0)
Atomový veverky byly po celý zápas lepší a zaslouženě vyhrály. Marek Pácha, Jaroslav Srazil
Atomový veverky B Slavoj Legends
Václav Froněk – Michal Boháč, Pavel Mencl, Jan Rutar, Miroslav Sládek, Miroslav Strýček, Stanislav Tyšer, Bohumil Vojta vs Vojtěch Piatak – Jakub Jandus, Michal Jiřík, Petr Kolář, Daniel Piatak, Michal Pospíšil, Milan Šácha, Jaroslav Stonawski
10., 35. Michal Boháč
41. Jan Rutar
60. Pavel Mencl
53. Jaroslav Stonawski
13. 10. 13 17:30 MIKU2 Slavoj Legends Květák 6. 3:0 (2:0)
Domácí podali výkon hodný vyšší soutěže a zaslouženě vyhráli. Marek Šišák
Slavoj Legends Květák
Vojtěch Piatak – Jakub Jandus, Michal Jiřík, Petr Kolář, Daniel Piatak, Michal Pospíšil, Milan Šácha, Jaroslav Stonawski vs Štěpán HavelVít Havel, Jan Kalous, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jakub Zálešák
17. Michal Jiřík
20. Jaroslav Stonawski
41. Vojtěch Piatak
6. 10. 13 16:15 P3 Atlanta Žižkov FC Slavoj Legends 5. 1:2 (1:1)
Atlanta zahájila utkání famózně. Z úvodního rozehrání vstřelila gól. Akce jak z dílny Karla Brücknera. Vyrovnání přinesla přesná hlavička slavojského Janduse po autovém vhazování. Remízový zápas hraný v duchu fair play rozhodl po rohovém kopu Pospíšil částí těla, která spíše skóruje v ložnicích. Alexandr Jakobe, Jan Krátký
Atlanta Žižkov FC Slavoj Legends
Jan Krutský – Jaroslav Franěk, Filip Krutský, Lukáš Kubín, Michal Puchmajer, Petr Pudil, Vladek Šlezingr vs Vojtěch Piatak – Jakub Jandus, Michal Jiřík, Petr Kolář, Daniel Piatak, Michal Pospíšil, Jaroslav Stonawski
1. Vladek Šlezingr 7. Jakub Jandus
48. Michal Pospíšil
29. 9. 13 15:00 TEMPO Slavoj Legends M16 AC FC 4. 6:3 (2:1)
Po vyrovnaném prvním poločase domácí ve druhé půli rozhodli o své jásné výhře. Trnka
Slavoj Legends M16 AC FC
Vojtěch Piatak – Jakub Jandus, Petr Kolář, Daniel Piatak, Michal Pospíšil, Jaroslav Stonawski vs Radek Prokop – Ondřej Brejcha, Milan Kaštil, Jiří Libecajt, Tomáš Porazil, Michal Prokop, Jiří Růžička, Pavel Vávra, Jakub Vokatý