Seznam týmů, 7. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Smíchov PSK červeno-černá, žlutá
SP Clif červená, černá
Tatarský biftek bílá, modro-bílá
Unreal Students FC bílá, fialová
Pragoflora TJ černo-bílá
S nadhledem žlutá, zelená
Medvědi C černo-bílá
MIFA Fighters FO modro-bílá, oranžovo-černá
Klika CFA zelená, oranžová
JUDr. Brouk Pytlík růžová, červená
Alténa ST černo-žlutá
Dirty Bastards černá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Medvědi CPragoflora TJ Út 3.9. 18:00 DOLME
Alténa STTatarský biftek Út 3.9. 18:15 MIKU4
Klika CFAS nadhledem Út 3.9. 19:30 HOSTI
Dirty BastardsSP Clif Út 3.9. 19:30 ARIT
JUDr. Brouk PytlíkSmíchov PSK Út 3.9. 20:45 MIKU3
MIFA Fighters FOUnreal Students FC Út 24.9. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Tatarský biftekUnreal Students FC Út 10.9. 18:00 SCBEC
Smíchov PSKKlika CFA Út 10.9. 18:15 SLIVE
S nadhledemMedvědi C Út 10.9. 18:45 HRAB1
SP ClifJUDr. Brouk Pytlík Út 10.9. 20:45 MIKU3
Pragoflora TJMIFA Fighters FO Út 10.9. 20:45 DEKAN
Alténa STDirty Bastards Po 23.9. 19:00 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
Medvědi CSmíchov PSK Út 17.9. 18:15 SLIVE
Klika CFASP Clif Út 17.9. 18:15 NOVOB
Unreal Students FCPragoflora TJ Út 17.9. 19:00 METE2
Dirty BastardsTatarský biftek Út 17.9. 20:30 STRE
MIFA Fighters FOS nadhledem Út 17.9. 20:45 DEKAN
JUDr. Brouk PytlíkAlténa ST Út 17.9. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
S nadhledemUnreal Students FC Út 1.10. 17:00 DEKAN
Smíchov PSKMIFA Fighters FO Út 1.10. 18:15 SLIVE
SP ClifMedvědi C Út 1.10. 20:30 SCBEC
Dirty BastardsJUDr. Brouk Pytlík Út 1.10. 20:45 MIKU3
Alténa STKlika CFA Út 1.10. 20:45 BECH
Tatarský biftekPragoflora TJ Út 1.10. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Unreal Students FCSmíchov PSK Út 8.10. 18:15 SLIVE
Pragoflora TJS nadhledem Út 8.10. 18:45 HRAB3
Medvědi CAlténa ST Út 8.10. 18:45 HRAB2
Klika CFADirty Bastards Út 8.10. 19:15 DOLME
MIFA Fighters FOSP Clif Út 8.10. 20:45 DEKAN
JUDr. Brouk PytlíkTatarský biftek Út 8.10. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Dirty BastardsMedvědi C Út 22.10. 18:00 STRE
SP ClifUnreal Students FC Út 22.10. 19:00 MOTO1
Smíchov PSKPragoflora TJ Út 22.10. 19:30 SLIVE
Tatarský biftekS nadhledem Út 22.10. 20:30 STRE
JUDr. Brouk PytlíkKlika CFA Út 22.10. 20:45 MIKU3
Alténa STMIFA Fighters FO Út 22.10. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
S nadhledemSmíchov PSK Út 29.10. 18:15 SLIVE
Unreal Students FCAlténa ST Út 29.10. 18:15 MIKU2
Pragoflora TJSP Clif Út 29.10. 20:15 P2
MIFA Fighters FODirty Bastards Út 29.10. 20:45 DEKAN
Medvědi CJUDr. Brouk Pytlík Út 29.10. 20:45 MIKU1
Klika CFATatarský biftek Čt 31.10. 18:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Klika CFAMedvědi C Út 5.11. 18:00 DOLME
Dirty BastardsUnreal Students FC Út 5.11. 18:00 STRE
JUDr. Brouk PytlíkMIFA Fighters FO Út 5.11. 20:45 MIKU2
Alténa STPragoflora TJ Út 5.11. 20:45 MIKU4
Tatarský biftekSmíchov PSK Út 5.11. 20:45 NOVOB
SP ClifS nadhledem St 6.11. 18:15 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
S nadhledemAlténa ST Út 12.11. 17:30 HRAB3
Pragoflora TJDirty Bastards Út 12.11. 17:30 HRAB2
Smíchov PSKSP Clif Út 12.11. 17:45 STOD
Medvědi CTatarský biftek Út 12.11. 20:30 STRE
Unreal Students FCJUDr. Brouk Pytlík Út 12.11. 20:45 MIKU1
MIFA Fighters FOKlika CFA Út 12.11. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Klika CFAUnreal Students FC Út 19.11. 19:30 NOVOB
JUDr. Brouk PytlíkPragoflora TJ Út 19.11. 19:30 MIKU4
Alténa STSmíchov PSK Út 19.11. 19:30 SLIVE
Dirty BastardsS nadhledem Út 19.11. 20:15 P1
Medvědi CMIFA Fighters FO Út 19.11. 20:45 DEKAN
Tatarský biftekSP Clif Čt 21.11. 18:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
SP ClifAlténa ST Út 3.12. 19:00 MOTO3
Pragoflora TJKlika CFA Út 3.12. 19:00 P3
Smíchov PSKDirty Bastards Út 3.12. 19:00 MOTO2
S nadhledemJUDr. Brouk Pytlík Út 3.12. 19:00 P1
Unreal Students FCMedvědi C Út 3.12. 19:00 MOTO1
MIFA Fighters FOTatarský biftek Út 3.12. 19:00 P2