Pá 20.9.13 17:45, 19:00, 20:15 TEMPO TJ Bohemia Chips 1980
Út 24.9.13 19:00, 20:15 METE1 Parní válec
St 25.9.13 18:15, 19:30 HANSP Real Braník CF
Pá 4.10.13 17:45, 19:00, 20:15 TEMPO Eintopf
Pá 4.10.13 18:00, 19:15, 20:30 ZAK Majklovi Svině
Ne 6.10.13 18:45 METE1 Black mamba IBD
Čt 10.10.13 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI Perpetis
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Již od minulého kola bylo ve skupině F o všem rozhodnuto, v tom posledním tak prakticky nebylo o co hrát. Parní válec neměl problémy ani s třetím Eintopfem, jednoznačně ho přehrával a vysoko zvítězil. V tabulce podzimní sezóny tak skončil na prvním místě, ale nikoliv se stoprocentním bodovým ziskem. Disciplinární komise mu odečetla dva body za machinaci se zápisem o utkání právě s Eintopfem, který si hráči Válce trochu "vylepšili". Po celou sezónu ale byl hlavní zbraní Válce především vynikající útok v čele s nejlepším střelcem skupiny Semencem. Také druhá Squadra Azzurra se s podzimem rozloučila vítězstvím, ani ona neměla se zdoláním Kolíků žádný problém. Na třetí místo se na poslední chvíli posunula Mamba, její výhra nad Brambůrkami jí ale k ničemu není, o postup tak bude bojovat znovu na jaře.

3. 12. 13 20:45 MIKU1 Kolíci Squadra Azzurra 11. 2:8 (0:3)
Fotbalovější tým vyhrál. Rozdíl mohl být i vyšší, ale brankář Kolíky několikrát podržel. Šišák, Smetana
Kolíci Squadra Azzurra
Miroslav Majerčík – Tomáš Charvát, Karel Chuchel, Filip Dohnálek, Martin Hanek, Petr Hanek, Tomáš Král, Josef Orel, Zbyněk Pawlas, Michal Volek vs Jiří Hrabec – Filip Cicala, Marek Halas, Martin Kratochvíl, Tomáš Kratochvíl, Jan Prokop, Šimon Šmíd
56. Šimon Šmíd
3. 12. 13 20:45 MIKU3 Real Braník CF Tuxeda FC 11. 6:0 k.
3. 12. 13 20:45 MIKU4 TJ Bohemia Chips 1980 Black mamba IBD 11. 0:1 (0:0)
Dlouho remízové utkání, ale Bláha byl proti.
TJ Bohemia Chips 1980 Black mamba IBD
Kamil Srb – Adam Bielawski, Jakub Bielawski, Vladimír Fridrich, Martin Jenšík, Stanislav Novák, Jan Sedláček, Lukáš Srb, Tomáš Srb, Kamil Srb ml., Jan Tícha vs Daniel Hovorka – Jiří Bláha, Jan Dörfl, Martin Lukáš, Milan Lukáš, Radek Lukáš
58. Jiří Bláha
3. 12. 13 20:45 MIKU2 Perpetis Eintopf 11. 1:1 (0:1)
Průměrné utkání úrovně 8.ligy.
Perpetis Eintopf
Radovan Čertek – Štěpán Chlouba, Karel Jančák, Pavel Jirkovský, Ladislav Koucký, Milan Nešpor, Petr Nezbeda, Miroslav Ševčík, David Skotnica, Michal Vlk, Ján Zempléni vs Matěj Halouska – Martin Bosák, Petr Čermák, Jaroslav Drahotínský, Lukáš Hromada, Pavel Press, Šimon Smrček, Michal Špaňhel
40. Michal Vlk 29. Šimon Smrček
3. 12. 13 20:15 ZABEH Majklovi Svině DTS Praha 11. 3:5 (2:2)
První půle byla velmi vyrovnaná, ale v 2.půli se hry zmocnili hosté, kteří vstřelili 3 branky během 10 minut a tak získali hru na svou stranu a s přehledem vyhráli.
Majklovi Svině DTS Praha
Miroslav Srb – Joeri Burssens, Daniel Černý, Tomáš Křivánek, František Líman, Tomáš Moravec, Michal Schindler vs Michal Řeřicha – Jan Buchar, Marek Holoubek, Ondřej Klouda, Matěj Kubínek, Tomáš Marvan, Muhammad Nasir, Josef Uskoba, Jakub Vidman
20. Joeri Burssens
24. František Líman
60. Miroslav Srb
2., 51., 56. Matěj Kubínek
19. Ondřej Klouda
46. Josef Uskoba
20. 11. 13 20:15 METE1 Black mamba IBD Real Braník CF 10. 5:1 (2:0)
Průměrné utkání, domácí byli jasně lepší. Real se snažil hrát aktivně, ale dělal tragické taktické chyby v obraně a ani výborný gólman nemohl všechno chtytit. Duben
Black mamba IBD Real Braník CF
Tomáš Mašek – Jiří Bláha, Michal Bušek, Daniel Hovorka, Martin Lukáš, Milan Lukáš, Radek Lukáš vs Adam Göttel – Vojtěch Hanzal, Filip Hausknecht, Tomáš Hlinský, Jonáš Kratochvíl, Samuel Marinov, Daniel Palouš, Tomáš Ulbrych