St 9.10.13 20:45 MIKU3 Károv ZJ veteran K.F.C. FC VET   (VL4A)
St 27.11.13 18:15 MIKU3 Pražská Stoka Plný plíce   (HL8G)
St 27.11.13 19:30 MIKU3 Senioři Praha B Gekad   (HL8D)
St 27.11.13 20:45 MIKU3 Tuscarora VET Bronx KKK VET B   (VL4C)

5. 12. 13 20:45 ARIT Fotbaloví bozi Netopýr TFC 11. 1:3 (1:2)
Michal Pilecký – Patrik Fiala, Šimon Fuka, Zbyněk Hanzal, Adam Kubricht, Marek Pšenka, Daniel Res, David Vlček vs Daniel Novák – Petr Exler, Martin Hoskovec, Petr Hoskovec, Tomáš Kubr, Jiří Vajnar, Michal Zbořil
22. Adam Kubricht 8. Petr Hoskovec
12. Michal Zbořil
50. Petr Exler
19. 11. 13 18:15 MIKU3 Netopýr TFC Sorbino 10. 4:2 (1:1)
Do 45min. velice vyrovnaný zápas, kde hosté hráli více v klidu a domácí se zmatenými přihrávkami připravovali o šance. Zápas se zlomil v posledních 10min., kdy domácí dali 2 šťastné góly.
Netopýr TFC Sorbino
František Masař – Petr Exler, Petr Hlůžek, Martin Hoskovec, Petr Hoskovec, Tomáš Kubr, Daniel Novák, Jiří Vajnar, Michal Zbořil vs Pavel Žák – Milan Balda, Michal Duffek, Tomáš Hajný, Jan Hovězák, Jan Malec
18., 50., 56. Petr Hoskovec
39. Tomáš Kubr
3. Jan Hovězák
37. Milan Balda
59. Jan Hovězák
8. 11. 13 20:45 zzNOVOB Sculpturo FC Netopýr TFC 9. 0:3 (0:1)
Velmi vyrovnané a pohledné utkání se spoustou šancí na obou stranách. Josef Nepomucký, Ondřej Bednář
Sculpturo FC Netopýr TFC
Roman Bajtek – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Štěpán Marek, Michael Mařík, Daniel Stránský, Filip Tomáš, Miloš Vladyka vs František Masař – Petr Exler, Petr Hlůžek, Martin Hoskovec, Petr Hoskovec, Tomáš Kubr, Jiří Vajnar, Michal Zbořil
11. Petr Exler
39., 46. Martin Hoskovec
29. 10. 13 20:15 METE2 Netopýr TFC s.Oliver B 8. 2:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodl vlastní gól a díky němu vyhráli domácí, i když by mu spíše slušela remíza. V prví půli měli navrch domácí, ve druhé půli hosté. Kohout,Pavlíček
Netopýr TFC s.Oliver B
Petr Hlůžek – Petr Exler, Martin Hoskovec, Petr Hoskovec, Martin Kubr, Tomáš Kubr, Daniel Novák, Jiří Vajnar, Michal Zbořil vs Václav Trousil – Jan Antonie Bánki, Marek Fiedler, Petr Horák, Petr Kunze, Tomáš Lampíř, Jakub Táborský, Petr Vlček, Tomáš Vlček
9. Petr Exler
54. OG
47. Jan Antonie Bánki 46. Tomáš Vlček
25. 10. 13 19:00 ZABEH Proradost FK Netopýr TFC 7. 3:3 (2:1)
Bojovné utkání, každému týmu patřil jeden poločas. Zasloužená remíza. Petr Kotrbáček, Karel Jindrák
Proradost FK Netopýr TFC
Richard Šaman – Štěpán Ježek, Jakub Kuchař, Tomáš Macháček, Miloslav Onderka, Ondřej Pitelka, Pavel Plass, Jan Prchal, Radek Sauer, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Jan Svoboda, Vladimír Trpišovský vs Petr Hlůžek – Petr Exler, Martin Hoskovec, Petr Hoskovec, Martin Kubr, Tomáš Kubr, Daniel Novák, Jiří Vajnar
14. Radek Sauer
30. Vladimír Trpišovský
32. Tomáš Macháček
3., 37. OG
40. Petr Exler
17. 10. 13 20:15 P2 Netopýr TFC Pivušky FC 6. 4:0 (0:0)
Netopýr byl celý zápas aktivnější a lepší, ale skvělý gólman hostí dlouho držel svůj tým ve hře. Nakonec inkasoval na začátku druhé půle a potom už si domácí zápas pohlídali a přidali další trefy. Zdeněk Ševčík st., Zdeněk Ševčík ml.
Netopýr TFC Pivušky FC
Petr Hlůžek – Petr Exler, Martin Hoskovec, Petr Hoskovec, Martin Kubr, Tomáš Kubr, Daniel Novák, Jiří Vajnar, Michal Zbořil vs Aleš Chvátal – Martin Jaroš, Josef Kurfürst, Richard Novotný, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer
37., 43., 59. Petr Exler
48. Daniel Novák
11. 10. 13 17:45 ZABEH Netopýr TFC Zde je místo ... 5. 4:1 (4:0)
Technická převaha domácích byla gólově vyjádřena pouze v prvním poločase. Ve druhé půli hosté bojovali, ale stačilo to pouze na čestnou branku v závěru utkání. Jiří Caithaml, Jan Bercha
Netopýr TFC Zde je místo ...
Petr Hlůžek – Petr Exler, Petr Hoskovec, Martin Kubr, Tomáš Kubr, Daniel Novák, Jiří Vajnar, Michal Zbořil vs Samuel Mokriš – Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Ondřej Příhonský, Jan Strnad, Matěj Veselský
8., 23. Daniel Novák
12. Petr Exler
16. Jiří Vajnar
55. Jan Strnad
4. 10. 13 18:00 SCBEC Lockál Netopýr TFC 4. 0:6 k.
27. 9. 13 17:45 STOD Netopýr TFC CK pánbu nás netrestej 3. 7:1 (1:0)
Celý zápas v režii fotbalovějších domácích. Napoleaová
Netopýr TFC CK pánbu nás netrestej
Petr Hlůžek – Petr Exler, Martin Hoskovec, Tomáš Kubr, Daniel Novák, Jiří Vajnar, Michal Zbořil vs Oldřich Havel – Michal Bruncko, Vojtěch Buchtele, Petr Herštík, Michal Ježek, Jiří Muk, Roman Paulus
14., 36., 50. Martin Hoskovec
32. Michal Zbořil
35., 40., 53. Petr Exler
40. Michal Bruncko
20. 9. 13 20:15 ZABEH Viktoria Bítovská B Netopýr TFC 2. 0:7 (0:1)
Jednostranně hrané utkání, ve kterém byla převaha vyjádřena gólově. Tomáš Pikula, Petr Gregar
Viktoria Bítovská B Netopýr TFC
Vojtěch Miškovský – Jakub Červenka, Michal Kriml, Matyáš Lustig, Jiří Miškovský, Michael Oliva, David Prouza, Kateřina Psotová vs František Masař – Petr Exler, Petr Hlůžek, Martin Hoskovec, Petr Hoskovec, Tomáš Kubr, Daniel Novák, Michal Zbořil
27. Martin Hoskovec
35., 39., 40. Daniel Novák
44. Petr Hoskovec
52. Petr Hlůžek
55. Petr Exler
3. 9. 13 20:15 MOTO1 Netopýr TFC Tream Deam FC 1. 4:0 (2:0)
Oba týmy předvedly bojovnou a férovou hru. Góly padaly hlavně z individuálních akcí. Matěj Ryston, Michal Vališka
Netopýr TFC Tream Deam FC
František Masař – Petr Exler, Petr Hlůžek, Martin Hoskovec, Daniel Novák, Jiří Vajnar, Michal Zbořil vs Petr Tuláček – Michal Áčko, Lukáš Capík, Petr Capík, Adam Drnek, Pavel Kaňkovský, Jan Krpata, Petr Müller, Jan Pokorný, Pavel Škabraha