Rozpis pískání, 8. liga, skupina M

Blesk VK B

Ne 22.9. 19:15 Ďáblice SK DABLI
Ne 22.9. 20:30 Ďáblice SK DABLI
Ne 3.11. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 3.11. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 17.11. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 17.11. 11:15 Tempo FC TEMPO

Homogen 1.FC A

Ne 8.9. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 8.9. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 8.9. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 29.9. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 29.9. 20:00 Běchovice SC SCBEC

Stars beer

Ne 15.9. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 15.9. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 15.9. 20:00 Děkanka DEKAN
Ne 13.10. 14:15 zzHamr Braník zzHABR
Ne 13.10. 15:30 zzHamr Braník zzHABR
Ne 13.10. 16:45 zzHamr Braník zzHABR

Gremio

Ne 20.10. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 20.10. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 3.11. 12:30 Zákostelní ZAK
Ne 3.11. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 17.11. 16:15 Pražačka P1
Ne 17.11. 17:30 Pražačka P1

Šílené veverky

Ne 15.9. 16:15 Pražačka P1
Ne 15.9. 17:30 Pražačka P1
Ne 20.10. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 20.10. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 17.11. 16:15 Pražačka P2
Ne 17.11. 17:30 Pražačka P2

Sebulba Utd.

Ne 8.9. 10:00 Pražačka P2
Ne 8.9. 11:15 Pražačka P2
Ne 8.9. 12:30 Pražačka P2
Ne 15.9. 15:00 Zárubova ZARUB
Ne 15.9. 16:15 Zárubova ZARUB
Ne 15.9. 17:30 Zárubova ZARUB

Emergency

Ne 15.9. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 15.9. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Ne 20.10. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 20.10. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Ne 17.11. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 17.11. 20:00 Záběhlice ZABEH

Sexy prdelky

Ne 15.9. 13:45 Pražačka P1
Ne 15.9. 15:00 Pražačka P1
Ne 22.9. 16:15 Pražačka P1
Ne 22.9. 17:30 Pražačka P1
Ne 29.9. 13:45 Pražačka P2
Ne 29.9. 15:00 Pražačka P2

A.F.K.

Ne 22.9. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 22.9. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 22.9. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 6.10. 14:15 zzHamr Braník zzHABR
Ne 6.10. 15:30 zzHamr Braník zzHABR
Ne 6.10. 16:45 zzHamr Braník zzHABR

Divocí andělé

Ne 6.10. 15:00 Mikulova MIKU1
Ne 6.10. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 6.10. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 13.10. 13:45 Zárubova ZARUB
Ne 13.10. 15:00 Zárubova ZARUB
Ne 13.10. 16:15 Zárubova ZARUB

GP Rangers

Ne 20.10. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 20.10. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 20.10. 12:30 Zákostelní ZAK
Ne 17.11. 15:00 Mikulova MIKU3
Ne 17.11. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 17.11. 17:30 Mikulova MIKU3

JZD Slivenec

Ne 22.9. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 22.9. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 29.9. 19:15 Ďáblice SK DABLI
Ne 29.9. 20:30 Ďáblice SK DABLI
Ne 6.10. 17:30 Aritma ARIT
Ne 6.10. 18:45 Aritma ARIT